Пеша от мол сердика до автогара Подуяне

  • 4 071
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 278
Здравейте, има ли пешеходен маршрут от мол сердика до автогара Подуяне без да се минава под моста на ботевградско.

Да е макс 30 минути пеша. Ужас е под моста и не знаеш крие ли се някой в тъмното

# 1
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Минаваш с трамвая за една спирка и после пеша до автогарата.Иначе трябва да минеш през моста Чавдар после през градинката при църквата,но хващаш задната уличка,защото отпред е затворено.Копаят за метрято.От там към Била и все направо докато стигнеш пазара.Повечко ходене е,но макс да е половин час.

# 2
  • Мнения: 278
През моста чавдар ще ми е доста далече като гледам. 30 минути ми беше този маршрут, по който съм качил снимка. Не ми е проблем и с такси, но има много копърки по автогарата

# 3
  • София
  • Мнения: 13 150
Захарчето се обърка нещо. Не става въпрос за моста Чавдар, който е на Дондуков-Владимир Вазов, а мостът на Черковна. Може да се мине зад мола към кръстовището Черковна/Оборище и да се върви по Черковна, а след моста - през градинката зад черквата и надясно към блоковете (ако е сухо) или през Била (ако кално). Не вярвам да има 30 минути. От Черковна може да се вземе и автобус 120, който ще те закара до автогарата.  Wink

# 4
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
 ooooh! ooooh! ooooh! Да бе моста на Черковна  Crazy Инче да точно този маршрут си мислех.Минавала съм от там точно да избегна моста.От автогарата към мола ли ти трябва?То по добре тогава направо с 120 автобуса.

# 5
  • Мнения: 278
Благодаря ви много. Уж бях гледал разписанията, но точно това съм го изпуснал. Ще използвам автобуса

# 6
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 850
Пеша - както са ти писали - през Черковна.  Иначе автобус 120 ти е директен.

Общи условия

Активация на акаунт