Здраве, щастие и догодина за ОКТОМВРИйската дружина - Тема 3

  • 42 452
  • 723
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: X
Стефи, аз правя на малкия 180 мл + 6 лъж. АМ. Става общо около 200 мл.
Като му дам да яде, изяжда около 100 мл и бута шишето с език и се оригва. След 10-15 мин. пак давам шишето и си доизяжда всичко.
През нощта спи по 6-7-8 часа преди да се събуди за хапване.
Та ако искаш, пробвай да видиш дали ще се получи така да хапва повечко и да спи съответно повечко. Simple Smile
Иначе като ядеше по-малко мл, не се наяждаше хубаво и на мен ми се будеше през 3 часа през нощта.
Надявам се да не се засегнеш, че ти давам акъл, опитвам се да помогна Hug

# 676
  • Мнения: 4 008
Как ще се засегна,няма такова нещо.Приемам всякакви съвети. Simple Smile Hug На дечко може и да му е ок на често по малко,но на мен не ми е много ок.И мама има нужда от почивка все пак.
А колко за колко време може да се консумира млякото след като е приготвено?

# 677
  • Мнения: 670
Охх момичета сигурно много ви дразна с тези мой обаждания от време на време... Стефи , мойто яде 140мл готова смес ( 24.09 е родена.. почти 4 месеца) . Имаше скок в растежа до преди 10 дена и засчоваше чак мъм 1 и ставаше в 7. Сега Сега спи от 11 до 10. Ако дам повече го повръща . Памперси сега има промоция в Емаг за 65лв - премиум . Аз съм доволна и един брой излиза 30ст

# 678
  • Мнения: 766
Стефи, аз правя на малкия 180 мл + 6 лъж. АМ. Става общо около 200 мл.
Като му дам да яде, изяжда около 100 мл и бута шишето с език и се оригва. След 10-15 мин. пак давам шишето и си доизяжда всичко.
През нощта спи по 6-7-8 часа преди да се събуди за хапване.
Та ако искаш, пробвай да видиш дали ще се получи така да хапва повечко и да спи съответно повечко. Simple Smile
Иначе като ядеше по-малко мл, не се наяждаше хубаво и на мен ми се будеше през 3 часа през нощта.
Надявам се да не се засегнеш, че ти давам акъл, опитвам се да помогна Hug

И аз се чудя с храненето. Няколко пъти като си изяжда млякото всичкото о като и дръпна шишето мрънка. Та днес сутринта и направих 165 мл. вода и 5 лъжички и половина. На кутията на АМ пише 3 и 4м. 180мл. и 6 лъжички. Тя редовно връща по- малко, но го отчитам на факта, че много бързо и лакомо се храни. Ще пробвам сутрин и вечер така както днес, ако и през деня киселее след хранене ще увеличавам и на другите хранения количеството. На 23-ти прави 3 месеца, голяма чуденка съм дали не и давам много.

# 679
  • Мнения: 670
Цвети моята педиатърка каза да не гледам какво пише на кутията.
Не ми е добре интернета и не си виждам един коментар ,затова ще се повторя и извинявайте ако го виждате 2ри път - и моята мрънка ,като извадя шишето от устата и слагам бибка. С нея веднага млъква. Давам чай между храненията , 2-3 пъти по 50-80мл копър или лайка

# 680
  • Мнения: X
Щом си го изяжда, значи не е много Wink

# 681
  • Мнения: 4 008
И моето понякога повръща,но се случва рядко.Напоследък прави 7-8 глътки и започва да се дави.Тогава вадя шишето и пак така няколко глътки.Тази сутрин не можа да преглътне и повърна.Мислех си от какво може да е.С 1 дупка биба сме.

# 682
  • Мнения: 1 716
ами аз мисля, че вече казах за сайта - amazon.co.uk , там се регистрирах и си пуснах 30 дни free trial на prime услугата им. Пишеш в търсачката Pampers и ти излиза.

ето ги и конкретно тези https://www.amazon.co.uk/Pampers-Baby-Dry-Nappies-Absorbing-Chan … eywords=pampers+3

# 683
  • Мнения: 217
Joony, мерси за линка!
Цвети, според мен не е много. Ние на 24 правим 3 месеца и както писах от няколко дни яде по 170-180мл (общо количество).

# 684
  • Мнения: 1 639
В потрес съм хора честно- гледка в парка: 3 майки си говорят и се чува-  вас отменяли ли са ви ваксини и една от майките която седи я центъра на парка,издърпва чорапогащника на бебето, съблича го гол през Януари и вади една кърпа да му бърше нааканото дупе казва: а споко бе вие може да я мотаете, аз така единия път и викам сега отиваме на море, после незнам къде си и и казвам на педито че не е удачно и тя вика ок да.....в потрес съм, радвам се че не контактувам с такива майки и се надявам да не ми се налага. И не защото иска да отмени ваксините на детето си, а начина по който говори, действа и се държи...

# 685
  • София
  • Мнения: 685
Joony, мерси за линка!
Цвети, според мен не е много. Ние на 24 правим 3 месеца и както писах от няколко дни яде по 170-180мл (общо количество).
И ние на 24ти правим 3 месеца Blush Аз давам по 120 вода с 4 лъжички всеки път, заспива към 18ч и се буди към 00-1, после в 4.30 и край, деня започва

# 686
  • Мнения: 325
Ние пък на 29 правим три месеца,и още си яде 120 мл,вечер последно му давам към23ч но му правя 150 ,и той се буди чак към 7 сутринта.Е,друг е въпроса,че не заспива в 23 а чак към 1-2ч след полунощ.НеНам каква е тая нощна птица,а и много ревлив млъква единствено като пусна планета тв,и го взема да танцуваме,но немогаа по цял ден така,дано поне сваля някое кило от танците,че напоследък ям повече от бременноста,😀😁😁

# 687
  • София
  • Мнения: 874
Благодаря, момичета! Много сте мили! Аз всъщност не страдам толкова заради имунитета на бебето, а по-скоро заради връзката, която има между майката и бебето, когато се кърми... някак си имам чувството че загубих нещо много ценно между нас! Както и да е. Каквото е, такова.
Иначе за разход, да с АМ е сериозно положението, а и ако няма кой и дрешки да дава. Сега поне ще спрем да купуваме капки за колики.
Жани, добра идея с изчакването на известно време и после да додадеш останалото количество. Аз  все се тревожа да не седи твърде дълго приготвеното вече мляко.  Аз продължавам да се изумявам как се е получило това с текването на мляко от гърдите ти след двумесечна пауза. Ти защо не пиеш съвместим с кърменето антибиотик? Или няма такъв?

# 688
  • Мнения: 766
А един поне четири залагам:) Ще кажеш дали съм познала.

Почти позна пораснала е с 3 см. и вече е 62см. Като килограми я изкараха 5500 кг.Биха ни Синфлорикса, трябваше Ротарикса, но нямали в момента и чакали.

# 689
  • София
  • Мнения: 5 621
Свекърва ми обясняваше, че година след като е отбила ММ пак и е текнала кърма.

Общи условия

Активация на акаунт