За мъжете и мъжественосста им

  • 21 919
  • 189
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 619
 Laughing Нещата се получаваха по изключение и аз бях "изцяло" виновна.
Технически секс знаех какво е, но наскоро разбрах каква е идеята  Mr. Green и за жената.
Такива неща, като трепещи колене ръце, неописуем глад....мислех,че са само мит. Mr. Green

# 61
  • Мнения: 1 127
Такива неща, като трепещи колене ръце, неописуем глад....мислех,че са само мит. Mr. Green
Ами той апетитът идвал с яденето.... Sunglasses  така казват....

# 62
  • София
  • Мнения: 2 217
Да ти идва от вътре да не е кат четенето на книги та да е теория - или го имаш или го нямаш.
Айде научи някой да рисува.
За мен или си пасваш с някой или не. Как с един си супер, а със следващия дърво, пак ли е липса на опит?

 Peace

# 63
  • София
  • Мнения: 2 217

Такива неща, като трепещи колене ръце, неописуем глад....мислех,че са само мит. Mr. Green

Блазя ти! Mr. Green

# 64
  • София
  • Мнения: 62 595
след хубав секс на човек му идва и вдъхновенние за разни други неща

абе, и на мъжете не им е лесно! Разбирам ги защо се притесняватт, особено първия път като са с една жена. Защото може и да няма втори.
а има мъже, които точно защото усещат, че нещо не ги бива съвсем, предпочитат да са само веднъж с една жена, поне да отбележат гол в първото полувреме.

# 65
  • Мнения: 0
Сега, извинявай, ама възвратно-постъпателните движения по време на сексуална възбуда са им вродени на мъжките индивиди, те не се учат!  Не е толкова трудно, пък и няма нищо срамно.

Велики Кръшна ... колко лесно било  Praynig Praynig Praynig

абе, и на мъжете не им е лесно! Разбирам ги защо се притесняватт, особено първия път като са с една жена. Защото може и да няма втори.
а има мъже, които точно защото усещат, че нещо не ги бива съвсем, предпочитат да са само веднъж с една жена, поне да отбележат гол в първото полувреме.

Последно - лесно ли ни е или не  Thinking хвърляте ме в размисъл  Thinking Thinking

от личен опит мога да кажа че с някои жени и 1 път е достатъчно за да разбереш че не стават  : Peace

Апропо - как бихте реагирали на тема за 'жените и женствеността им' където мъже обсъждат сескуалните умения на женската половина от човечеството и това дали им е лесно или не  Thinking

# 66
  • Мнения: 1 749
Какво има да се реагира? ТЕма като тема... Ама кой мъж ще посмее, това е отделен въпрос. Mr. Green

# 67
  • София
  • Мнения: 62 595
никак. Човещинка е!

# 68
  • Мнения: 0
Какво има да се реагира? ТЕма като тема... Ама кой мъж ще посмее, това е отделен въпрос. Mr. Green

Аз бих посмял .. даже и анкета бих пуснал , но имайки в предвид съотношението на половете тук резултаттите биха били много предвидими  Peace

Ако пусна тема дали мъжете и жените са по-добри шофьори - резултата пак ще е същия но питам се колко от вас биха успяли да изпълнят сложната манипулация по смяна на гума или не дай боже смяна на изгорял предпазител  Thinking Thinking - тук ще ми кажете че няма проблем и ще ме засипете с доводи но ако ви се случи реално - 90% от 'талантливите шофьорки' ще умрат прави  Peace  ДА шофираш не е само да въртиш волана и да натискаш педалите. Някои от вас сигурно не знаят и какво е диференциал, делко да не говорим че някои не ползуват и мигачи  Confused но смятат че все пак шофират и то добре  Peace

В случая със секса е в сила същото надценяване на възможностите присъщо на хора които не познават в детайли едно нещо - ако се сещате най-лесната работа е тази която я върши някой друг или тази която изобщо .. или айде почти не познавате.  Peace Ако питате мен например ПМС не е нищо повече от каприз  Embarassed 

Сега ме извинете  Embarassed - влизам в медитация  Embarassed ОООММММММ ...  Praynig Praynig Praynig Praynig

# 69
  • Мнения: 1 749
От това медитиране ти се е размътил мозъка. Joy Peace

# 70
  • Мнения: 76
Имам една приятелка,с която по стечение на обстоятелствата бяхме преспали с един и същ мъж  Mr. Green (историята е дълга) и двете стигнахме до извода,че като любовник не струва.М/у двата опита (нейния и моя) беше минал известен период от време,в който се предполага,че е имал и други връзки и съответно е натрупал опит,но заключението,което си направихме беше едно и също-че не струва.Сега не го знам как е,а и нямам намерение да узная,но явно има подобен тип мъже,които или не го умеят,или не искат да разберат,че са поели грешната посока.

# 71
  • Мнения: 2 448
Имам една приятелка,с която по стечение на обстоятелствата бяхме преспали с един и същ мъж  Mr. Green (историята е дълга) и двете стигнахме до извода,че като любовник не струва.

Ами явно сте имали сходни предпочитания с твоята приятелка, за да го определите и двете като такъв. И аз имам подобен случай с позната, обаче колкото тя не беше доволна от него, толкова аз бях. Така че относителна работа е това, няма добри или лоши любовници, или си пасват хората или не. Да не забравяме, че секса се прави от двама ( поне  Mr. Green ).

# 72
  • Мнения: 100
Съжалявам за грешките, аз съм с Google transkator отново, както аз не са ABV. Във всеки случай, Немо, мисля, че ти не вярваш в способностите на жените като цяло, нали?

# 73
  • Мнения: 863
И аз не съм съгласна, че е правилно да определяме мъжете като "добри"или "не добри" в леглото.С моя мъж в началото хич не си паснахме в секса.Почти всичките му движения и техники бяха точно от тези, които на мен не ми харесват.Обаче чувствата между нас бяха прекалено силни, за да се разделим заради това.С времето всеки от нас разбра какво доставя удоволствие на другия и се "напаснахме", така да се каже.Без това да е изисквало каквито и да било усилия.От много години вече секса ни е перфектен и не бих заменила партньора си с друг за нищо на света!

# 74
  • Мнения: 1 287
Laughing Нещата се получаваха по изключение и аз бях "изцяло" виновна.
Технически секс знаех какво е, но наскоро разбрах каква е идеята  Mr. Green и за жената.
Такива неща, като трепещи колене ръце, неописуем глад....мислех,че са само мит. Mr. Green
Блазе ти, щото за мене си е още мит, а уж не съм нито пасивна, нито безинициативна в секса.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт