За мъжете и мъжественосста им

  • 21 946
  • 189
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 217
Знаех си, че ще мъ изгризе мъжкото съсловие Embarassed Mr. Green

# 46
  • Мнения: 1 749
Оо, имаше един такъв. Няма да го забравя, защото беше голямо разочарование.
Много красив на външен вид, съвсем мой тип като визия...ъъъ...друго тогава не ме интересуваше. Оказа се, че в леглото е ... изключително зле.
Имала съм гаджета, които не са били кой знае колко добри, но този случай беше върха просто! Даже сега като се сетих лекинко се поядосах. Laughing

Има и жени, които са зле в леглото. Не всички,обаче, са притеснени и стегнати. Просто... либидото им е под необходимия минимум. Нямат го в себе си... онова пламъче. Мъжа ми е имал такива забежки. Когато го попитах "какво значи една жена да е зле в леглото и по какво се определя тази, която е добра" той ми разказа за тях. Тяхното не е било от притеснение.
И в тази връзка - Парци, не си права. От твоите думи излиза, че всички жени се раждат с еднакво желание за секс (високо) и еднакви... способности и желания. А не е така.

# 47
  • София
  • Мнения: 62 595
О` времена, о` нрави. НЕкога са се ценели `скованите` жени, които мъжът да `разкове`, ама сега май е точно обратното! Mr. Green

В такъв случай мен са щели да ме убият с камъни по подозрение в порочност! Не искам скован мъж! Само веднъж имах едно полугадже, което беше мъъъъничко скован,просто след втория път изчезнах без обяснения, защото не ми се говореха обичайните глупости при раздяла

# 48
  • Мнения: 1 127
За желаещите да се`тестват` ето и едно тестче: Laughing

http://www.purescore.com/

# 49
  • Мнения: 619
Аз докато не срещнах съпруга си мога спокойно да кажа,че това секс и оргазъм ми бяха неща непознати.
Простоооо няма да коментирам, никой от преди не може и на малкия му пръст да стъпи.Не знам как съм ги намирала. #Crazy

# 50
  • Мнения: 0
Аз докато не срещнах съпруга си мога спокойно да кажа,че това секс и оргазъм ми бяха неща непознати.
Простоооо няма да коментирам, никой от преди не може и на малкия му пръст да стъпи.Не знам как съм ги намирала. #Crazy

Неописуема радост за мен е да прочета подобно мнение от жена  Peace адмирации  Hug

# 51
  • Мнения: 1 127
Каквото и да си говорим, няма как един човек/независимо мъж или жена/ да е добър любовник, ако не е `минал` през добър `учител`! Peace
Като количеството не определя качеството, или поне невинаги! Някои от нас са `ударили джакпота` с човека до себе си от раз!

Последна редакция: пт, 10 дек 2010, 10:29 от surela

# 52
  • София
  • Мнения: 62 595
не съм съвсем съгласна! По-скоро трябва да ти идва отвътре, да имаш усет за нещата, като с всяко друго нещо в живота. Да, има значение на какви партньори попадаш в началото, но ако вземем примера на авторката, как пък този младеж не се е научил за толкова връзки, всички ли момичета са били толкова лоши учители!

амиииии, ние вкъщи честичко ядем баница, но тъй като мъжът ми е по-голям майстор, той поема и моите баници. Wink

# 53
  • Мнения: 1 127
Е, да, но и да ти идва отвътре, теорията и практиката са различни неща. Учиш нещо на теория, но докато не го практикуваш........

# 54
  • Мнения: 0
всички ли момичета са били толкова лоши учители!



Уважаема Андраел - как си представяте ситуацията жена да учи мъж на секс  след като обикновено жените лежат и издават разни нечленоразделни звуци Thinking Thinking

ООоооомммммм  Praynig Praynig

# 55
  • Мнения: 142
Да ти идва от вътре да не е кат четенето на книги та да е теория - или го имаш или го нямаш.
Айде научи някой да рисува.
За мен или си пасваш с някой или не. Как с един си супер, а със следващия дърво, пак ли е липса на опит?

# 56
# 57
  • София
  • Мнения: 62 595
всички ли момичета са били толкова лоши учители!



Уважаема Андраел - как си представяте ситуацията жена да учи мъж на секс  след като обикновено жените лежат и издават разни нечленоразделни звуци Thinking Thinking

ООоооомммммм  Praynig Praynig

Лежането е само малка част от вариантите. Може тя да е отгоре. Достатъчно е тя да поеме инициативата и контрола и тактично да насочва действията на партньора. Сега, извинявай, ама възвратно-постъпателните движения по време на сексуална възбуда са им вродени на мъжките индивиди, те не се учат!  Не е толкова трудно, пък и няма нищо срамно. отдална мисионерската поза и женското поведение тип дърво, не са единствения начин за правене на секс.

# 58
  • Мнения: 1 749
Какви теории и практики? Това да не е минно инженерство? Laughing
Или го имаш, или го нямаш. Вярно, осъвършенстваш се с практиката, но... това няма как да се случи, ако по начало си... дърво Crazy
Аз докато не срещнах съпруга си мога спокойно да кажа,че това секс и оргазъм ми бяха неща непознати.
Простоооо няма да коментирам, никой от преди не може и на малкия му пръст да стъпи.Не знам как съм ги намирала. #Crazy
Така е и при мен. Чувствам се като спечелила от тотото. Laughing Не знам как бих живяла с, хм, неспособен мъж. Едва ли бих издържала дълго с него...

# 59
  • Мнения: 1 287
Аз докато не срещнах съпруга си мога спокойно да кажа,че това секс и оргазъм ми бяха неща непознати.
Простоооо няма да коментирам, никой от преди не може и на малкия му пръст да стъпи.Не знам как съм ги намирала. #Crazy
Секс си знаела какво е със сигурност, но хубавия секс явно не си познавала.  Laughing

 

Общи условия

Активация на акаунт