Дядо Коледа, донеси ми ...

  • 17 763
  • 346
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 034
Ограничения за мечти няма, както всички знаем.  Wink Моето не се събра на една страничка.  Grinning

# 286
  • Мнения: 2 510
Дядо Коледа,вземи ме със себе си в Коледната нощ,за да погледам радостта в очите на хората!
Да обиколя света за една нощ с елените... Blush
Веселче, пожелавам ти го и наистина да гледаш и гледаме само радост в очите на хората.  bouquet

# 287
  • Мнения: 15 379
А, ти питаш за мен - имам недостигната цел от тази година. Дано се справя тази. Ако ми донесе здраве и малко късмет - ще успея.

Дано!
Да имаш сили, здраве и късмет да достигнеш целта си!
Амин!

# 288
  • Мнения: 5 228
Както обикновено, искам дядо Коледа да ми донесе слуга. Освен стандартните умения, да е и фризьор, гримьор, маникюрист и масажист, и да не заема много място.

# 289
  • Провинция
  • Мнения: 509
"Дядо Коледа, моля те, доне си ми : Надежда! Нужна ми е , за да повярвам още по-силно в  мечетите си, защото колкото по-силно вярваш в нещо, толкова по-гоялм е шанса то да се сбъдне!"

# 290
  • Мнения: 230
здраве

# 291
  • Враца
  • Мнения: 2 664
Здраве и щастие за мен и близките ми !
Много хубава работа!
Вила !
 Praynig Praynig Praynig

# 292
  • Мнения: 1 287
Както обикновено, искам дядо Коледа да ми донесе слуга. Освен стандартните умения, да е и фризьор, гримьор, маникюрист и масажист, и да не заема много място.
Предполагам трябва да е евнух?  Laughing

# 293
  • Мнения: 15 379
Както обикновено, искам дядо Коледа да ми донесе слуга. Освен стандартните умения, да е и фризьор, гримьор, маникюрист и масажист, и да не заема много място.
Предполагам трябва да е евнух?  Laughing

Ако зависи от Фукла - едва ли Grinning.
И аз искам такъв слуга - млад, висок, слаб, синеок, с хубава усмивка. И да не е тъп Laughing.

# 294
  • Мнения: 0
Подарък за детето Simple Smile Защо не един приказен свят само за 4лв. 'Рапунцел и разбойникът" в Cineplex. От понеделник до петък до 13:00ч., в четвъртък до 18:00ч.!

# 295
  • Мнения: 11
И аз се записвам за слуга Laughing. Иначе и здраве е достатъчно, останалото ще си купим сами.

# 296
  • Мнения: 4 585
                    - рекламна пауза -
Подарък за детето Simple Smile Защо не един приказен свят само за 4лв. 'Рапунцел и разбойникът" в Cineplex. От понеделник до петък до 13:00ч., в четвъртък до 18:00ч.!

# 297
  • Враца
  • Мнения: 2 664
Никъде не споменавате слугата да бъде ли фрашкан с пари?
Ама то тогава май няма да е точно слуга ...  newsm78

# 298
  • Мнения: 13
Аз искам само здраве, точно сега имам нужда само от това.  Praynig

# 299
  • Мнения: 4 668

И аз искам такъв слуга - млад, висок, слаб, синеок, с хубава усмивка. И да не е тъп Laughing.

Извинете , раздават ли ги някъде тези момчета ? Да се наредя и аз на опашката  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт