Дядо Коледа, донеси ми ...

  • 17 772
  • 346
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 945
О, Снежи, изненада ме. Благодаря ти. На теб ти пожелавам една спокойна мирна година за теб и момченцето ти. Някак знам, че той е всичко за теб и ти за него.  Blush Всичко останало са подробности.
 А Вълът тая свиня смята да я купува или си я е отгледал и скоро й готви заколение?
Вълк, малко пръжки ще дадеш насам нали? И кървавица за капамата. Wink

# 271
  • Мнения: 814
Дядо Коледа, искам да ми донесеш много здраве , щастие , спокойствие , късмет за мен и цялото ми семейство и  нещо тайно , ти знаеш какво. Wink

# 272
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Как ми се иска да мога да си напиша един дълъг списък и дядо Коледа наистина да го изпълни  Rolling Eyes
За това, ще съм кратка и скромна:
- пожелавам си здраве, за детенцето ми, за мъжът ми, за мен, за цялото ми семейство, че годината беше тежка и с много болести
- пожелавам си работа, тази, за която тайничко си мечтая
- да потръгне най-накрая бизнеса на мъжа ми и свекървата
- а защо не и 2 черти към края на 2011  Flushed

# 273
  • Мнения: 2
Дядо Коледа, донеси ми ........... много много здраве, а здрава ли съм надявам се ще постигна целите си  newsm44 newsm17 smile3501

# 274
  • София
  • Мнения: 2 132
Детето и мъжа ми да са все така здрави и ако може и аз да оздравея...

# 275
  • Мнения: 2 510
Geraldine, всички да сте живи и здрави! Praynig

# 276
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
И аз моля Дядо Коледа да донесе здраве на цялото ми семейство,най-вече на дечицата ми и малко парички ако може! Praynig

# 277
  • Мнения: 4 585

Вълк, малко пръжки ще дадеш насам нали? И кървавица за капамата. Wink
Ако Дядо Коледа ми подари свиня, не ми е проблем да ви запържа един сач пресен кебап така от рибицата, от плешката, от врата, с малко останала сланинка по тях, с червен пиперец и много лук на лунички, с една кана вино отгоре с един резен ябълка. За изпроводняк да ви сложа варена кървавица.

# 278
  • Мнения: 803
Вълк, недей, че за много вино ще трябва да молим дядото Mr. Green
Аз ще се надявам на здраве и спокойствие за прекрасните приятели от форума.

# 279
  • Мнения: 465
Дядо Коледа,вземи ме със себе си в Коледната нощ,за да погледам радостта в очите на хората!
Да обиколя света за една нощ с елените... Blush

# 280
  • Мнения: 15 379
Аз ще се надявам на здраве и спокойствие за прекрасните приятели от форума.

А ти нищо ли няма да си пожелаеш, приятелю Wink?

# 281
  • Мнения: 2 891
Аз не смея да си поискам. На мен вече ми изпълниха желанието.

# 282
  • Мнения: 803
Аз ще се надявам на здраве и спокойствие за прекрасните приятели от форума.

А ти нищо ли няма да си пожелаеш, приятелю Wink?

Череш, малко ли е желанието ми за добруване на толкова много нови приятел?
А, ти питаш за мен - имам недостигната цел от тази година. Дано се справя тази. Ако ми донесе здраве и малко късмет - ще успея.

# 283
  • Мнения: 3 034
Вълкът така го е написал, че взех да преглъщам.  Crazy

Дедо, а писмото написа ли си? Нали знаеш една притча, дето един само се оплаквал, че няма пари и един ангел отишъл да ходатайства пред Дядо Боже и го питал защо така на тоз човечец никак пари не му праща, а Дядо Боже се намръщил и казал: "Ами иди един лотариен билет му пусни ти, че и това го мързи да направи!"

Та, как да знае Дядо Коледа ако не му кажем?  Grinning

# 284
  • Мнения: 803
Симпли, не съм писал.
Сядам да пиша, ама съм много просторен кат' почна - няма край.
Сега си мисля - поне един план за битки може да излезе от писмото. Стратегии, тактики, одобрени с параф от добрия старец?
Почвам го!

Общи условия

Активация на акаунт