Подсъзнанието може всичко 32 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 81 362
  • 730
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 515
Благодаря момичета, след Нова година ще е , но вече наистина  знам, че няма нищо невъзможно за мен. Вярвам в това  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower  Сега обче някак си ми се иска да върна жеста, да направя нещо добро  sun  Thinking
Тази година  пак ще работя на благотворителния базар на Бг мама, така че елате и вие , за дата още не съм сигурна, но ще е забавно както миналата година  Flutter

# 106
  • Мнения: 1 346
ВИКИ Честито!!! Много се радвам за теб! Това е и голямо насърчение за всички нас!
И напълно те разбирам, когато човек се чувства щастлив има огромното желание да направи така, че и другите около него да усещат подобна еуфория! Приятна екскурзия!

# 107
  • Universe
  • Мнения: 1 556
kiora Two Hearts fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower за Ники!

КЛОНКА,  newsm10 така стават нещата като ги правиш на шега и не се вкопчваш в тях Peace

Bili-san,   202uu   bouquet

♥VIKI♥, много мотивиращо! Поздравления smile3501

Маргало.  Hug аз като правих медитацията се чувствах неземно спокойна и толкова одухотворена /не зная английски, но съм чела, че медитациите действат дори и да не знаеш езика/. Като излязох започнах за пращам любов на хората, покрай които минавах, на такива, с които в миналото сме си разменили нелицеприятни реплики и сякаш летях. После се сетих, че си бях пуснала за същия ден Активация с Куан Ин и Галактическите учители от светлина

http://www.worldpujas.com/bulgarian/index_files/Page302.htm


Ведро ми е и обичащо! Изпращам Ви любов и светлина!!! Two Hearts Two Hearts Two Hearts txtloves 

# 108
  • Мнения: 1 568
kiora Two Hearts fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower за Ники!

КЛОНКА,  newsm10 така стават нещата като ги правиш на шега и не се вкопчваш в тях Peace

Bili-san,   202uu   bouquet

♥VIKI♥, много мотивиращо! Поздравления smile3501

Маргало.  Hug аз като правих медитацията се чувствах неземно спокойна и толкова одухотворена /не зная английски, но съм чела, че медитациите действат дори и да не знаеш езика/. Като излязох започнах за пращам любов на хората, покрай които минавах, на такива, с които в миналото сме си разменили нелицеприятни реплики и сякаш летях. После се сетих, че си бях пуснала за същия ден Активация с Куан Ин и Галактическите учители от светлина

http://www.worldpujas.com/bulgarian/index_files/Page302.htm


Ведро ми е и обичащо! Изпращам Ви любов и светлина!!! Two Hearts Two Hearts Two Hearts txtloves 


Лени, моля те когато знаеш за нещо такова, като тази активация, пиши ми на лични или във фейса да се включа, моля те Hug

# 109
  • Мнения: 2 052
Здравейте! Понеже отворих линка за 37 вечни начина да имате успех и има една точка 10. Разберете вашата вътрешна същност. Това означава да знаете кой сте и какво представлявате, да сте наясно с вашата идентичност. Как го постигате? Познавате ли се напълно и знаете ли какви сте всъщност?

# 110
  • Мнения: 10 687
Не знам защо, но нещо интуитивно ми подсказва, че в тези нон-стоп провеждащи се и клонящи към безкрайност активации от кой ли не Извисен Учител има нещо много комерсиално (да не кажа гнило  Confused )
Непрекъснато валят реклами за тях и в сайта на Шамбала, и къде ли не  Rolling Eyes
Не бих искала никого да засегна, но според мен това е много удобен начин някой да си пълни портфейла (без зарядно за GSM  Laughing)
В което няма нищо лошо, разбира се Party

Ще ми е интересно някой с няколко активации да сподели личен опит и мнение - от типа "преди" и "сега".
Може пък аз да греша  Hug

# 111
  • Мнения: 90
Здравейте! Понеже отворих линка за 37 вечни начина да имате успех и има една точка 10. Разберете вашата вътрешна същност. Това означава да знаете кой сте и какво представлявате, да сте наясно с вашата идентичност. Как го постигате? Познавате ли се напълно и знаете ли какви сте всъщност?

Започнах да познавам по-добре себе си когато започнах да размишлявам над това коя съм, какво мисля, какво чувствам. В началото е малко трудно да се настрои човек, все пак цял живот всичко е насочено навън. Не се познавам още добре. Всеки ден откривам по нещо ново, някоя нова емоция, нова мисъл и тн. Но е интересно да се опознаеш. Започваш да се харесваш повече и да се обичаш. Има много практики, които насочват и към работа с вътрешното дете. Това е начин човек да работи върху ранните детски емоции. Пак е добър начин за себеопознаване.   bouquet

mijjjka, и аз мисля като теб. Защо всъщност има нужда човек от толкова активации?

# 112
  • София
  • Мнения: 2 840
А моите лични наблюдения са, че всички, които говорят за печелене на пари посредством техники за контрол над съзнанието и подсъзнанието и разказват личните си истории за забогатяване, са все в бизнеса с тази неща. Издават книги, провеждат консултации и т.п. по темата. И това е техният успех - продават идея, която е много примамлива. От продажбата й печелят пари.

Има и други, които вероятно интуитивно успяват да направят много, много повече, чрез свои лични техники, като правят пари в други области. Те не "патентоват" метода си, нито го използват с комерсиални цели. От тази гледна точка, на мен са ми много по-интересно и вълнуващи житейските истории на успели, известни хора, в които може да се "чете" в контекста". Винаги може да се открие някой неосъзнат метод, който им е помогнал.

Това го казвам във връзка със Стив Павлина. И жена му, която явно е някакъв медиум консултант или нещо подобно, не се задълбочих в сайта й, но така или иначе се занимава с някакви предсказания. Срещу заплащане, естествено.

# 113
  • Universe
  • Мнения: 1 556
 Това ми е първата активация, ще споделя, ако има какво. Всъщност много любвеобвилно ми е Two Hearts
Някои дават пари за инициации за рейки, шамбала и други енергии, аз заложих на това - знам ли, някак лично ми дойде, пък и този виртуален ашрам ми е много симпатичен ...

П.П. Парите от тези активации отиват за построяване на училища в Третия смят /до сега има построени 2, ако не се лъжа за бройката/. Приемам го като SMS за НЕЧИЯ ЩАСТЛИВА КОЛЕДА People Santa  И НЕ САМО Gift
Моето усещане е такова Peace

    * (Всички възрастни трябва сами да изберат за себе си дали да се включат, като се отчита винаги правото на свободната воля)

# 114
  • София
  • Мнения: 2 840
Момичета, мощите на Св. Йоан Кръстител са в София.
Така ми се искаше, докато бяхме на морето, да ида да се поклоня, но не успях. Сега са тук. Обаче...опашки от хора, а на мен сред тълпа и то такава, на миряни, дошли на поклонение, всеки с някаква надежда и болка, ми става лошо Crazy Преди години едва не умрях в Александър Невски, пак имаше някакви мощи свети. Дали не бяха на Иван Рилски, не помня, малка бях/относително Mr. Green/
Някоя от вас ходи ли? Или планира? Да разкаже.

# 115
  • Мнения: 620
lenny_pld , каква е цената на тази активация?

КЛОНКА , къде ще са изложени мощите?

# 116
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Изобилието - тема предъвквана, но все още не напълно разбрана.
 Разговор с Анауел - ангела на изобилието от Ваня Стойчева на 12 ноември 2010 г. в 14:40
- http://www.facebook.com/

Ние много говорим за Изобилието, действаме и го утвърждаваме. И все пак готови ли сме да приемем истински огромно Изобилие? Не се ли свиват все още сърцата ни под напора на мисли като "О, това не е за мен. Не се чувствам комфортно на скъпи места. За какво ми е хубава кола? Как да си позволя някой каприз като е криза? Скъпите камъни са за глезли без мозък." и т.н. Всяка подобна мисъл - независимо от упоритата ни работа (е да, с ангелите е друго - там си утвърждаваш, но не се налага да идеш в магазин и да дадеш голяма сума за някой предмет, просто защото наистина ти е грабнал сърцето и чувството за естетика), ни държи на ръка разстояние от бляновете ни. Разрешаваме ли си да сме свободни, разкошни, царствени, сексуални? Миналата година в център Гайа работихме цял месец с ангела на изобилието - Анауел. Чак сега се прастрашавам да споделя неговото послание, защото тогава ми се видя скандалничко и си го запазих за себе си. Все пак вече започвам да претръпвам и дълбоко в себе си разбирам, че докато не си създадем истинско вътрешно усещане за това, че заслужаваме, за това че сме достойни за най-доброто, външното ще се случва на големи примъци и отмъци. Все още с известно вътрешно скърцане, което си признавам без бой:))) правя още една крачка напред в пълното приемане на отреденото ми Божествено изобилие, като споделям това послание с вас.

 
Анауел, какво е твоето послание към мен.


Ти искаш всичко, сърцето ти копнее за най-голямото богатство, за най-вдъхновеното небесно изобилие, за потока на живота, който да преминава през теб и да се разлива от теб към другите? Какво повече можеш да желаеш? Наистина ли си готова да приемеш всички дарове на Вселената - всичко, което по рождение ти дадохме като възможност за избор? Наистина ли си готова да кажеш пред себе си и пред света – да, аз заслужавам да бъда богата, да карам хубава кола, да нося диаманти – любимите ти камъни? Наистина ли си готова да си кажеш – да, аз избирам за себе си най-добрите проекти, най-скъпите продукти; готова съм да изрека – духовното същество заслужава да се къпе не само в тънка, но и в материална светлина. Готова ли си дотам да се разтвориш в необятната космическа благодат, та да забравиш всичките си досегашни представи за реда на нещата и за начините, по които се разпределя богатството? Готова ли си да признаеш пред себе си, че дори самият факт на съществуването ти на Земята е достатъчен, за да бъдеш осигурена, обезпечена и глезена до края на живота си? Не предизвиква ли това изявление известен смут в сърцето ти? Бъди честна със себе си и ако отговорът е да, си дай моментално сметка за всички “но”-та и “ами ако”-та, които биха помрачили ясния ти взор и кроткото приемане на най-невъобразимото изобилие в живота ти? Поеми дълбоко дъх, опитай се да овладееш олюляването от една подобна мисъл и твърдо заяви: Да, аз съм небесна царица и заслужавам всички атрибути на царствеността. Да, аз приемам всичко онова, което Бог, ангелите и възнесените учители искат да ми дадат и преподадат като начин за създаване на богатството отвътре, като начин за преодоляване на всички външни бариери. Да, готова съм да понеса бремето на богатството – бреме илюзорно, но съсипително за много от вас. И ако си готова за това, ако наистина сърцето ти копнее за такава слава, която идва от смирението и служенето, а не от гордостта, тогава поеми короната в ръцете си, сложи я и не я сваляй повече. Тя е тежка, но и лека, тя ще ти донесе отговорност, но и свобода. Това е нещо, което се заслужава и в същото време нещо, което просто си. Изчакай известно време, потопи се много надълбоко в себе си и излез най-накрая от пространството на собствените си ограничения, за да донесеш на света вестта за небесното изобилие, което идва толкова леко и естествено като пролетния дъжд, като снега и ромона на планинските потоци. Твоята чест и награда ще е споделянето на тази разкривана, но и неразбрана тайна на хората. Бъди готова за промените - не ги изисквай, но бъди готова. Всички тук сме с теб, не го забравяй. Обичаме те много всеотдайно, толкова нежно, че дори не можеш да си го представиш. Богатството - това си самата ти. Раздавай го с пълни шепи.

 

Последна редакция: пт, 12 ное 2010, 22:22 от lenny_pld

# 117
  • Universe
  • Мнения: 1 556
lenny_pld , каква е цената на тази активация?

КЛОНКА , къде ще са изложени мощите?


Q. Въпрос: Колко струва това? - http://www.worldpujas.com/bulgarian/index_files/Page299.htm

A. Изисква се много скромно дарение за тази услуга. Пълзяща скала от $ 15 - $ 25 USD на човек е всичко, което се иска, има и "Семеен план" за дарение от $ 33 долара, което дава възможност на всички членове на домакинството да се включат.

* (Всички възрастни трябва сами да изберат за себе си дали да се включат, като се отчита винаги правото на свободната воля)


Мощите са в храм-паметника "Александър Невски" - http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3399871

# 118
  • Мнения: 620
lenny_pld , ами не е много. Едно излизане на бира  Peace

благодаря ти за инфото Лени Heart Eyes

# 119
  • Мнения: 541
Благодаря за чудесно оформената тема и сега се връпам да ви изчета.

Общи условия

Активация на акаунт