Подсъзнанието може всичко 31 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 123 373
  • 746
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 105
!Diva! С най-голямо удоволствие!  Hug newsm51 newsm51 newsm51

# 136
  • Мнения: 1 520
Иначе ето един продукт на български, не е перфектен но е в пъти по-добър от горепосоченото http://www.psihea.hit.bg/relaks.htm
nikolexa bouquet Точно това го имах - въобще не ми хареса Confused

Знам го този диск. Много добър продукт е, на мен определено ми се отразява положително. Съдържа около 10 миксирани мелодии за релакс - доста добре подбрани и съчетани.
Не знам дали е чак лечебен /както пише на обложката/, но при редовно слушане помага да се откъснеш поне за малко от проблемите...

# 137
  • Мнения: 72
Момичета искам съвет, как да постъпя с човек, който много ме дразни. Преди харесвах тази жена и я мислех за изстрадал и добър човек, но откакто се случиха някои неща и най-вече откакто разбрах,че пред мен се прави на приятел, зад гърба ми злослови и то неща, в които няма истина. Никога не сме били близки и никога с нищо не съм и навредила или обидила и останах много изненадана, като разбрах какво говори за мен и съпругът ми. Да оставя ли нещата така и да се отдръпна още повече или да кажа какво мисля?  ooooh!

# 138
  • Мнения: 105
zari_a Колкото хора,толкова мнения.Едни ще ти кажат да я игнорираш,други да си изясниш ситуацията,трети-да поговориш с висшия и АЗ...В подобна ситуация  всеки постъпва според собствените си разбирания .Преди бих игнорирала такъв човек и дори не бих си позволявала да мисля за проблемът помежду ни.Но сега предпочитам да мисля,с любов.Останалаото само ще се нареди. Flutter

# 139
  • Мнения: 1 346
zari_a Мога само да подкрепя думите на Синьо мечтание. Малко по-назад в темата момичетата ме "научиха" да подхождам с любов към такива хора, да ги третирам като неразумни деца и наистина вярвай ми всичко се нарежда след това от самосебе си и то се нарежда в такива кратки срокове, че в момента само "гледам и не вярвам на ушите си" Grinning. Като подхождането с любов не го разбирай, че им се хвърлям на врата, просто се дистанцирам, като същевременно не ги упреквам нито на ум, нито гласно и разбира се им желая най-доброто. Ако имаш време рагледай 30-та тема. Това засега е моят опит, дано ти е от полза Hug

Последна редакция: пн, 18 окт 2010, 19:32 от !Diva!

# 140
  • Мнения: 620
zari_a , както искаш постъпи, само не влагай чувства. Ако можеш силна любов да проявиш  Wink към този момнет не вярвам. Това е един хубав метод за енергийно манипулиране. Тази жена просто няма досатъчно енрегия и си търси начин да си я набави. За съжаление много хора са тръгнали по този път....а той  е без изход. Но пък затова е темичката тук да ни отваря очичките Peace
Лени, благодаря за Папазова Hug обнадеждаващо е за лекарската гилдия

# 141
  • Мнения: 13 512
не бива да го игнорираш, а да го отработиш.
Игнора е бягство от ситуацията.
А нали нашата цел е приемане и отработване с цел израстване. няма как да стане с  игнор.
Моят съвет е :1. Да не го приемаш лично. Приемми,че животът е една игра и никой нищо не прави лично за теб. А само те провокира, проверява. И от теб се иска да не упрекваш, да не се дразниш, а да приемеш,че ти се дава възможност да простиш, да отработиш.
Правя сто неща едновременно и не знам дали изобщо се разбира какво исках да кажа, даже нямам  време да го прочета и редактирам. по-късно ако трябва ще се доизясня

# 142
  • Мнения: 1 346
Humanis много ме заинтригува казаното от теб, може ли по-детайлно да го илюстрираш това с хората, които имат нужда да си набавят енергия и резултатът от това им поведение!

# 143
  • Мнения: 72
Благодаря ви, ще се опитам да се дистанцирам изцяло от нея и ако е възможно да погледна на нея, като на дете, което е обркало пътя и се е загубило. Това може и да помогне ,все пак не винаги е била такава или пък твърде добре се е прикривала.

# 144
# 145
  • Мнения: 958
Здравейте, днес видяхте ли страхотната дъга. Да ви кажа много добре се почувствах. Връщах се от Кюстендил, и малко след Владая между черните облаци имаше великолепна дъга, помислих си дали мога да мина под нея, знам че е илюзия, но след малко един облак я затъмни и след това вече беше зад мен. Почувствах се все едно съм минала под дъгата, даже си пожелах желание Simple Smile)) 100% вярвам, че ще се изпълни.  Praynig

Енита, ще се оправи детенцето  Hug Много сили и вяра ти пожелавам.

# 146
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Както се реех по един руски форум, прочетох в края на статията:

Любов и Светлина!
С Богом!
/ /беше края и се замислих дали това означава и нашето сбогом newsm78/


И ми хрумна - zari_a, освен споразумението - да не приемаш нищо лично / АссолИ ВилАр/, ако "Мир Вам!" ти се вижда архаично, изпрати й любов и я отпрати от  живота си с думите "С Богом!".



joya, радвам се за дъгата /не беше случайно, че сложих две есенни дъги днес Heart Eyes/

# 147
  • Мнения: 72
Благодаря Лени. Преди време прочетох за силата на "Мир вам" и съм сигурна,че действа. Сега ще ви разкажа. Имаме един съсед над нас, който когато има мач или някакъв празник пуска силно музика и постоянно чука и плъзга нещо отгоре и то след 23.00 часа, когато сме си легнали с детето. По принцип аз не се дразня от веселби и купони, но малкия се буди и после неможе да заспи дълго време. Много се ядосвам и последния път, като стана така използвах думите " Мир вам" и за мое голямо учудване подейства. Изведнъж всичко утихна, направо не повярвах. Благодаря на всички, много ми помагате!  Hug

# 148
  • Мнения: 606
Момичета,пиша за да ви кажа че в спиралата е качена пълната версия на "Ключът-липсващата тайна за привличане на всичко желано"  и "Абсолютна неограниченост-методът хоопонопоно"на Джо Витале.Сега чета първата и там се описва как   авторът съвместява хоопонопоно с ТЕС.Той минава по точките като си повтаря думите обичам те ,съжалявам,прости ми ,благодаря.Много ми хареса отговорът който е дал на един интересен за мен въпрос -Защо при ТЕС повтаряме негативната мисъл-той казва така"Ако на пода има нещо разлято,можем ли да го пренебрегнем и да се съсредоточим само върху чистата част.Очевидно не .Трябва първо да изчистим.Не можем да игнорираме негативното-важно е да го изчистим".Цитатът е по памет. Книгата не е за ТЕС има  описани много техники и упражнения негови и на негови  познати и приятели.Много леко и приятно се чете. Heart Eyes  bouquet 

# 149
  • София
  • Мнения: 0
Симоронски ритуал за встъпване в брак

„Покани себе си на сватба”



Отидете в книжарница и купете най-красивата покана за сватба.
Вземете своята вълшебна писалка и напишете с нея покана.


Скъпа_________________( напишете своето име)

Каня Ви на моята сватба, която ще се състои в 201__ год.
Аз срещнах любовта на своя живот, той е най______( пишете тук за качествата, които искате да притежава бъдещия Ви съпруг),
Най_______ , Най_______, Най_______ и т.н.


Поканата поставете в плик, върху плика напишете адреса си  и изпратете писмото по пощата.Да, да, по най- обикновена поща.
Така ще бъде най- ефективно.Получавате писмото,получавате поканата и я поставете на най-видното място.Може да я поставете на нощното шкафче до леглото,така че преди лягане  и след събуждане, да мислите за своята любов и своята сватба.


http://www.fantasiya.net/publ/simoronskie_ritualy/luchshie_simor … estvo/25-1-0-1138

Желая на всички много любов!!!!  txtloves

Общи условия

Активация на акаунт