Подсъзнанието може всичко 30 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 79 432
  • 722
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 568
Здравейте, момичета!
Ако вече не е добавена, отново препоръчвам медитацията на Хаторите от сайта на Том Кениън, вече ви писах за нея, практикувам я всеки ден, а на 31 Октомври смятам да участвам в световната медитация. Май това ми е най-силната медитация, която съм правила до сега (освен още една за очистване от обети). Преживях и почувствах невероятни неща... Дайте линк към темата за Медитация и пранаяма.
Хиляди вълшебства ви желая!


Дани Аврамова я беше пуснала, но аз  си мислех че е точно за 31 октомври и тогава смятах да я направя.
http://www.spiralata.net/kratko/articles.php?lng=bg&pg=1113

Има я или в темата за медитация или в темата за Рейки Hug

# 706
  • Мнения: 385
zuki, да ти е жив и здрав рожденника! Много късмет и щастие!  smile3525
Мами,моля за вашата положителна енергия- с дъщеря ми Яна, на 3 години,  от три дни сме в болница, тя е с пиелонефрит, лекувам я с хомеопатия, но този път не се справихме и ето... Предстои ни цветна снимка, за да проследят рефлукс, който има дали се еразвил ида преценят дали трябва да ходим на опрерация. Моля се всичко с изследването да е наред и на избегнем оперативната намеса.БЛАГОДАРЯ ВИ!
Изпращам своята подкрепа и молитва за малката Яна Praynig Hug
humanis, тези мисли на Норбеков къде мога да ги прегледам?

# 707
  • Мнения: 1 346
Humanis и аз мисля така без да зная, че някой вече го е формулира и го е заявил  Hug Напълно съм съгласна.

Zuki весел празник у дома и да сте живи и здрави цялото семейство!  bouquet

Енита
бързичко да се оправя малката, че и ти да се успокоиш!  Hug

Идеята за книга е чудесна, мога само да ви подкрепям и да чета  Grinning

# 708
  • Мнения: 1 568
Прочетох нещо и много ми хареса: "Където и да се намирате, бъдете изцяло на това място"
Силата на настоящия момент...

За детенцето на Енита, с цялото си сърце:

# 709
  • Мнения: 90
Енита, успех!!! Дано всичко е наред.

mimina, ето линк към темата за Медитация и пранаяма. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=481628.0

eldivine, аз само давам идея. Дали ще се приеме или не нямам зависи от всички участващи.  Peace

Днес си мислех, идеята за книга е чудесна. Бих си я купила веднага. Simple Smile

Последна редакция: чт, 14 окт 2010, 21:07 от sv_harmony

# 710
  • Мнения: 72
За Яна- моята подкрпа и положителна енергия  Praynig

# 711
  • София
  • Мнения: 0
Молитва за изобилен живот Praynig



Повторете тези думи и това ще ви помогне да решите проблемите си:

"Аз знам, че за да процъфтявам – означава да растя духовно. Бог присъства сега в съзнанието ми, тялото и моите дела.Вътре в мен постоянно възникват Божествени идеи, които ми носят здраве и богатство. Аз изпитвам страхопочитание, когато чувствам, как Бог дава живот на всеки атом на моето  същество. Аз знам, че сега той ме вдъхновява, поддържа и укрепва. Моето тяло – съвършена форма, пълна с енергия и сила. 
Моят бизнес е божествена дейност, и той се развива успешно и ефективно . Аз чувствам вътрешна цялост, функционираща в тялото ми, ума и моите дела. Аз изразявам благодарността си към Бога и се радвам на живот в изобилие. "



http://www.fantasiya.net/publ/molitvy_dlja_obretenija_bogatstva_ … zbytkom/11-1-0-62

# 712
  • Universe
  • Мнения: 1 556
 zuki, да ти е жив и здрав рожденника! Много късмет и щастие!
И Мечо Пух има РД - става на 84г. - http://www.jenite.net/2009/11/mudrostite-na-mecho-puh.html#comment-form
- Ще бъдем ли приятели завинаги? - попита Прасчо.
- Дори и за по-дълго! - отговори Мечо Пух.




Изпращам своята любов и молитви за Яна и Енита

# 713
  • София
  • Мнения: 0
Ритуал за пари, жилище и т.н. – на растяща луна

В четвъртък( управляван от Юпитер), в часа на Юпитер:
21,00 – 22,00 часа

Вземете 2 бели свещи.Белият цвят е енергията на Вселената.
С остър предмет напишете на всяка свещ:

„Пари, Богатство, Състояние”

Седнете.Бройте от 7 до 1.Запалете свещите. Много ясно произнеси 3 пъти своето желание:

„Тези свещи да ми донесат(Вселената да ми донесе)  ….. богатство,просперитет, материални блага……(нещо в материален смисъл на думата)”

Здраво хванете свещите в ръце, така че да почувствате своя пулс.Постойте и медитирайте.Вашата аура ще се слее със стихията на огъня.До свещите  поставете своя снимка.
Ще проработи за по-малко от месец.

Последна редакция: чт, 14 окт 2010, 22:33 от nvesela

# 714
  • Мнения: 1 652
За Яна     Two Hearts Two Hearts Two Hearts!
Енита, чакаме добри новини!  Praynig

zari, бъди честита и ти на този голям празник! късмет на цялото семейство!

# 715
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Георги Александров
Aren't people today running after GMO success? They are waiting for someone else to change their genes (some guru with a magic gimmick) and have success, in their comfort zone, no worries, fun only...
Не тичат ли днес хората в гонитба на ГМО успех? Чакат някой да промени „гените" им (някой гуру с магически трик) и да имат успех, без да... си напускат зоната на комфорт, без болка, само с купон и забавление...

# 716
  • Русе
  • Мнения: 11 918
 Лени, добре казано. Това е ключов момент. Да прескочим етап, в стремежа си към нещо. За загърбим пътят и усеащането на всяка стъпка. Да се подреждаме като лего, в желаните цветове. И да пропуснем възможността да излъчваме нови нюанси.

# 717
  • Мнения: 572
За малката Яна изпращам енергия  Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower. Дано се оправи бързо!

# 718
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Енита, да ти оздравее бързо детенцето!  Two Hearts Flowers Sunflower newsm76

zari, newsm59 Да ти е жив и здрав!

# 719
  • Мнения: 2 196
Енита, пожелавам бързо оздравяване на малкото пумпалче! Flowers Four Leaf Clover
Честит празник и на момчето на zari! Пожелавам ви вълшебства! Hug

Общи условия

Активация на акаунт