Подсъзнанието може всичко 30 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 79 510
  • 722
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 90
Ами като сте решили да правите книга, ако искате може да включите и медитациите от темата Медитация и пранамяма. Там има насъбрани медитации от няколко различни теми както и медитации дадени от потребители. Просто идея Simple Smile

# 691
  • Мнения: 3 929
Момичета, честит празник! Днес е хубав празник, аз много го обичам този ден.
 : newsm38 заповядайте, почерпете се за дравето на моето дете, което днес става на 5 год. Роди се на Петковден, в петък. Вярвам, че е закрилян. Аз лично много обичам този ден и почитам Св. Петка.

# 692
  • Мнения: 554
sv_harmony,  Peace Да изчакаме какво ще предложи КЛОНКА, защото си трябва много ясен регламент - за да няма после обидени, "използвани", "ощетени" и т.н.
zuki, да ти е живо и здраво хлапето  Grinning


Това с октомври 2010 е поредният спам. Писна ми да го получавам я по скайп, я по пощата... Пък от тези, дето ми го пратиха, не видях някой до 4 дена да е забогатял  Laughing Ама пускането му в темата е много елегантно и хитро. Така не 8, а 1008 ще го прочетат. Пък може и да подейства - кой знае. Нали подсъзнанието може всичко  Joy Шегувам се добронамерено за който не е разбрал  Mr. Green

# 693
  • Мнения: 620
koral , благодаря за споделеното. Тодор Христов е един успял българин и аз много го ценя. Светло същество е !  

lenny_pld
 Hug

Последна редакция: чт, 14 окт 2010, 13:59 от humanis

# 694
  • Мнения: 105
zuki   bouquet Много здраве и щастие,само радост да ти носи детенцето!   bouquet

Днес е Петковден!Честит празник,момичета!  bouquet  bouquet  bouquet

# 695
  • Мнения: 572
Благодаря ви, момичета  Hug ! Желая ви усмихнат ден и искам да ви върна за малко в детството:

http://www.youtube.com/watch?v=r6MHmcmUsVM

zuki , честит празник ! Да расте здраво и палаво детенцето, за радост на мама и тати   ura

           П.С. *Мила* , той мъжът ми ми е другарче. Иска това, което и аз и то повече от мен дори  Simple Smile . Често ми казва: "Само кажи накъде, слагам едни гащи в джоба и тръгваме  hahaha !"

# 696
  • Мнения: 620
Голямо дете , нали знаеш Норбеков какво мисли по въпроса за семейството. Според него 100 процента от семейното щастие и просперитет зависят от жената  Peace 

# 697
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
zuki , честит празник ! Да расте здраво и палаво детенцето, за радост на мама и тати   ura
И от мен - да ти расте на воля, да сбъдва мечтите си и да е щастливо - и вие с него!  Heart Eyes bdbaloni
Цитат
          П.С. *Мила* , той мъжът ми ми е другарче. Иска това, което и аз и то повече от мен дори  Simple Smile . Често ми казва: "Само кажи накъде, слагам едни гащи в джоба и тръгваме  hahaha !"
Голямо дете, радвам се, че е така! Норбеков сигурно е прав, както humanis казва - ама и на мен все ми се ще да го подтикна да иска повече неща - щото той казва - това, което го имам, ми стига, за да съм щастлив - и най-важното си ти!  Hug Абе много хубаво звучи, ама той е с такава силна енергия - по-силна от мен - ако само мога да я впрегна да желае и да изпълнява желанията си - ееех! Работим по въпроса, де  Party

# 698
  • Мнения: 630
Цитат
Цитат на: lenny_pld в Понеделник, 12 Юли 2010, 01:34
Цитат на: kapriz7 в Понеделник, 12 Юли 2010, 00:13
Здравейте, за първи път пиша в тази тема. Следа ви с интерес.
Вчера си купих книгата" Послания от Вселената Пожелай живота си"  от Виктория Богданова и Веселина Петрова и в нея открих  много от ритуалите например за пари ,защита балон и др. защити, 25 желания които се пишат по новолуние и много други за които чета в този форум .някой  чел ли е тази книга, мнения ?


  Да взема и аз напиша книга... Ще събера всичко от тук, малко от руските форуми  и....
Ленни , точно вчера си мислех за тази дискусия , много добре си спомням  как скочихме и те призовахме"да напиши, ние ще помагаме, ти си човекът" .  После се оказа,че ти си се пошегувала и нещата стигнаха дотам.Даже аз имах някаква смътно формулирана идея да се включат разказите ни в подкрепа на техниките,защото е по вдъхновяващо когато се посочват конретни резултати на конкретни хора и по някакъв начин да се изполва форумът. След това гледам Зеланд е написал подобна книга даже две-"Форум на сънуващите" се наричат.И сега пак се повдигна въпросът и аз отново си мисля,че може да се направи подобна книга с нашия форум,като след всеки конкретен пример или дискусия се даде мнението и някакво обобщение от автора и отново си мисля,че ти си човекът. Може да се ползват и никовете на момичетата,които цитираш,ако са съгласни разбира се.Така мисля,че няма да има плагиатство.Сега като гледам датата когато сме говорили по този въпрос виждам,че съвпада с датата когато тези "авторки" са си направили презентацията"и това ако не е вселенско съвпадение!Аз лично с удоволствие бих прочела книга написана от теб!За пореден път се убеждавам ,че няма случайни неща.
zuki,  

Последна редакция: чт, 14 окт 2010, 19:48 от Sweta

# 699
  • Мнения: 3 929
Благодаря, момичета Hug!
Живи и здрави да сте всички!

# 700
  • Мнения: 1 568
Голямо дете , нали знаеш Норбеков какво мисли по въпроса за семейството. Според него 100 процента от семейното щастие и просперитет зависят от жената  Peace 


Аз не мисля така, всичко зависи от любовта...

# 701
  • Мнения: 32
Може ли аз да се запиша тук. Едва сега виждам тази тема и много ми хареса. Преди време си бях купила книгата "Подсъзнанието може всичко". Започнах да я чета, но се уплаших от силата на съзнанието (по точно един пасаж, който не мога да цитирам в момента - ме накара да спра да я чета), но не отричам, нейната сила и въздействие. Малко по-късно я дадох на човек, който имаше нужда точно от такова четиво.
 Дерзайте. Peace

# 702
  • София
  • Мнения: 1 724
Мами,моля за вашата положителна енергия- с дъщеря ми Яна, на 3 години,  от три дни сме в болница, тя е с пиелонефрит, лекувам я с хомеопатия, но този път не се справихме и ето... Предстои ни цветна снимка, за да проследят рефлукс, който има дали се еразвил ида преценят дали трябва да ходим на опрерация. Моля се всичко с изследването да е наред и на избегнем оперативната намеса.БЛАГОДАРЯ ВИ!

# 703
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Пожелавам на малката бързо оздравяване.  Hug

# 704
  • Мнения: 258
Здравейте, момичета!
Ако вече не е добавена, отново препоръчвам медитацията на Хаторите от сайта на Том Кениън, вече ви писах за нея, практикувам я всеки ден, а на 31 Октомври смятам да участвам в световната медитация. Май това ми е най-силната медитация, която съм правила до сега (освен още една за очистване от обети). Преживях и почувствах невероятни неща... Дайте линк към темата за Медитация и пранаяма.
Хиляди вълшебства ви желая!

Общи условия

Активация на акаунт