Подсъзнанието може всичко 29 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 275 846
  • 724
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 112
момичета мож ли да ми каже от кога започва да луната да нараства ,искам да направя една техника която се прави на нарастваща луна но нещо не мога да се ориентирам newsm78

фази на луната  гледах от тук но не мога да разбера на коя дата да направя тази техника

# 361
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
момичета мож ли да ми каже от кога започва да луната да нараства ,искам да направя една техника която се прави на нарастваща луна но нещо не мога да се ориентирам newsm78

Тамън на време , сега луната е нарастваща  Wink т.е. новолуние
почнало е от 8.09  13:30 БГ време  Hug

# 362
  • Мнения: 112
Desss много благодаря
значи сега мога да си я направя

# 363
  • Universe
  • Мнения: 1 556
момичета мож ли да ми каже от кога започва да луната да нараства ,искам да направя една техника която се прави на нарастваща луна но нещо не мога да се ориентирам newsm78

фази на луната  гледах от тук но не мога да разбера на коя дата да направя тази техника

На първа страница има   ЛУНЕН КАЛЕНДАР ЗА ВСЕКИ ДЕН

Долу пише:


Намаляваща Луна: от 1 до 7 септември и от 24 до 30 септември.
Растяща Луна: от 9 до 22 септември



Bili-san,  


Последна редакция: пт, 10 сеп 2010, 00:55 от lenny_pld

# 364
  • Мнения: 1 422
Феи, имам за споделяне.

Няколко дни групичка ентусиасти се морим върху загадка (във форум) и опитите да познаем са неуспешни. Тази сутрин в полутъмно писателствам аз нещо, изчитам отново загадката и предположенията и си поръчвам "Искам отговора.". И в този момент у мен идва една дума. Тя е в сферата на предположенията, които сме правили, но е нелогична, не мога да обясня защо част от заданието има връзка с нея и аз я отхвърлям. Шест часа по-късно отговорът е... тази същата дума.............

Аз просто си обещавам, че оттук нататък разчитам на вътрешните си усещания 100%. Което може би идва да ми каже, че нещо в което вярвам с цялото си същество, а то няма практическо обяснение, е самата истина и фактът, че не се случва, както аз си го представям, само значи, че не съм си освободила съзнанието достатъчно и го ограничавам да се развихри  Two Hearts Хайде пък да си го получа за рождения ден, а?!

# 365
  • Мнения: 131
НЕКА БЪДЕ ЗА РОЖДЕННИЯ ТИ ДЕН, Рози и рози   bouquet
Можеш ли да ни споделиш тази загадка,мен много ме заинтригува.
Не бива да се подминават знаците през целия ден...дори и Джон Кехоу ни учи в книгата си ,че всеки един сън има някакво значение ,което ние сами трябва да се опитаме да разтълкуваме.

Скоро отново ми се потвърди това,че нашите мисли,пораждат действия..и каквото си посеем в съзнието ,това ще жънем в живота си....та...Колкото и налудничаво да е:прибираме се със сина ми от разходка ( той е на 1г. и 8 мес)..влизаме във входа, апод стълбището са мазетата на блока....голяма смрад SickТой обича да се качва самичък по тях, но малко преди да влезнем беше ревнал и му сложих бибата в устата (нали така се успокояваме).
Качвайки се на първото стъпало само си помислих " Ох ,това дете дано не изплюе бибата в мазето!'......
 Shocked
Ееее,резултата беше наяве даже секунди след моята мисъл,а досега толкова време не ни се беше слу4вало #Crazy
Внимавайте какво си мислите
Този случай за сетен път ме убеждава ,че трябва да контролирам мисленето си само в ПОЗИТИВНА ПОСОКА
 Peace

# 366
  • Мнения: 58
Simple Smile
lenny_pld - Невероятна работа си свършила, БЛАГОДАРЯ   bouquet
Направо се втрещих от броя на страниците... Кога ще ги прочета???
Мн бързо напредва тази тема, още едно чудо Wink

# 367
  • Мнения: 1 422
Загадката е "Напитка, прах, машина, страници. Що е то?" Във форума на смехотерапията има маса загадки, но тази ни побърка. Още съм в шок от случката от днес.....

# 368
  • Мнения: 58
Имаш два избора!

 

Джери беше мениджър в ресторант. Винаги е в добро настроение. Винаги, когато някой го попиташе как е, отговаряше: "По-добре от това не може да бъде!" Голяма част от персонала напусна, когато той реши да си смени работата... и тръгнаха с него... от ресторант в ресторант. Защо? Защото Джери умееше да мотивира хората. Ако някой от колегите му имаше лош ден, Джери винаги беше до него, за да го успокои и да му покаже позитивната страна на ситуацията. Забелязвайки това, станах любопитен. Един ден отидох при него и го попитах:"Не разбирам, никой не може да бъде позитивен целия ден, ти как успяваш?" Джери се усмихна и ми каза:"Всяка сутрин се събуждам и си казвам днес имаш два избора - добро или лошо настроение. Винаги избирам доброто настроение. Всеки път, като се случи нещо лошо си казвам имаш два избора - да бъдеш жертва или да учиш от ситуацията. Винаги избирам това да уча. Когато дойде някой при мен и почне да ми се оплаква, имам два избора - да слушам оплакванията му или да му изтъкна позитивната страна на живота. Винаги избирам позитивната страна". "Но това не е всеки път така лесно", казах му аз. "Напротив, лесно е", каза Джери - "всичко в живота се върти около избора, всеки път, когато решаваш нещо, всичко е въпрос на избор. Решаваш как ще реагираш в дадена ситуация. Решаваш как другите ще влияят на твоето настроение. Избираш добро или лошо настроение. Избираш как ще ти протече живота."

 

Няколко години по-късно чух, че Джери е направил нещо, което е недопустимо в неговата работа. Оставил е отворена задната врата на ресторанта. От там са влезнали няколко въоръжени мъже. Докато опитвал да отвори сейфа, ръцете му треперели и не успявал да улучи правилната комбинация. Тогава един от мъжете се паникьосал и стрелял по Джери. За щастие, бързо открили Джери и го закарали в болницата. След дълга и тежка операция, той бавно се оправил. Видях го 6 месеца след случката. На въпроса как е, той ми отговори: "По-добре от това не може да бъде! Искаш ли да ми видиш белезите?" Отказах, но го попитах за какво е мислил по време на плячката. "Първото, което ми дойде на ума е, че трябваше да заключа задната врата. След като ме застреляха, лежейки на земята си мислех, че имам два избора - да живея или да умра. Реших да живея. "А не те ли беше страх", попитах го? "Лекарите бяха страхотни, през цялото време ми повтаряха, че всичко ще бъде наред. Но като ме вкараха в линейката и като им видях лицата се уплаших. Прочетох им в очите: "той е мъртъв". Знаех, че е време за действие. Там имаше една огромна медицинска сестра, която през цялото време говореше с мен, за да ме държи в съзнание. На въпроса към какво съм алергичен и? казах "Към куршуми." Всички почнаха да се смеят. Тогава им казах: "Избирам да живея, моля ви, третирайте ме като жив, не като мъртъв." Джери преживя благодарение на много добри лекари, но и заради невероятния си оптимизъм. От него научих, че всеки ден имаш избор - да се наслаждаваш на живота или да го мразиш. Единственото нещо, което си е само твое и което никой не може да ти отнеме, е твоето настроение. И ако поне малко си водиш сметка какво е то, всичко в живота е по-лесно. Сега ти имаш два избора - да изтриеш това съобщение или да го изпратиш на някой, който ти е важен. Хубав ден! ?

# 369
  • Мнения: 131
Амииииии,,,всичко това е пред мен  в момента!
 
Може и аз да съ мти отговора Laughing
Карам по ред: Напитка-бяло винце; прах-навсякъде я има,също и у дома,колкото и да лъскам,;машина-това е компютъра; страници-това енашия форум ,а и колко такива може би и ти разлистваш в момента;

 Heart Eyes

# 370
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Simple Smile
lenny_pld - Невероятна работа си свършила, БЛАГОДАРЯ   bouquet
Направо се втрещих от броя на страниците... Кога ще ги прочета???
Мн бързо напредва тази тема, още едно чудо Wink

Благо-Даря, ЧОВЕК  bouquet
А за четенето  Wink - когато му дойде времето  Peace

Хубава е историята за двата избора, дано я прочетат тези, които се самообявиха за "Клуб на каръците"   341uu red


 smile3529 На който му се чете /Благо-Даря на Green dream и Вела за сайта Heart Eyes/


7-те житейски урока на Опра Уинфри за успех


7те житейски урока на Уолт Дисни, които ще променят живота ви!

7 life hacks за здраве, богатство и щастие! - David Kadavy-успешен мениджър и предприемач

30-ДНЕВНИ ПРОБИ - УСПЕШЕН МЕТОД ЗА ИЗГРАЖДАНЕ НА ДОБРИ НАВИЦИ! - Стив Павлина, блогър номер 1 в света и експерт по личностно развитие.

13 СТЪПАЛА КЪМ УСПЕХА - по стъпките на Бенджамин Франклин и Франк Бетджър

Последна редакция: пт, 10 сеп 2010, 00:12 от lenny_pld

# 371
  • Мнения: 1 652
 smile3512 "Браво" бе! Не ви е срам! нямате изчитане!Аз и преди едва успявах, а сега няколко дни ме няма, а те нова тема подкарали, че и амен-амен ще я завършат. стигнах до 10 страница.За тази вечер стига . Хайде чао 55  Дългът ме зове  smile3524

# 372
  • Мнения: 957
 newsm62

С тази каръщина забравихте позитивното мислене, мацки! Я си кажете всички, че поне една тройка ще спечелите. Не, по-добре четворка, да не сме чак толкова скромни!  Mr. Green

# 373
  • Мнения: 105
Във връзка с тотото си спомних,за човек от САЩ,който спечелил не помня точно каква сума/все пак голяма ще да е била/,но бил боклукчия,Живял две години в охолство и с една дума профукал парите по казина,жени и пици.След което парите свършили и той трябвало да се върне към предишната си работа и пак станал боклукчия.И дори сам казваше в интервю,че съжалявал за спечелените пари,объркали му живота.Сега,когато  вече ги нямало,можел да продължи напред.

Това само доказва,че когато човек не е готов да промени мисленето си,мечтите нямат никакво значение дали се сбъдват и колко са големи.

 Flutter Това пожелавам и на вас,мили момичета!Променете  мисленето си,тогава мечтите ви ще имат значение,дори да са съвсем прозаични и миниатюрни! Hug
http://www.vbox7.com/play:b074f8fe


# 374
  • Мнения: 77
добро утро слънчеви и неуморни феи!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт