veselina_s_p , цената на жилетката е повече от нормална. не съм сиурна, че за работа някой ще ти вземе така, че да ти излезне по-евтино от 30-тина долара.  Wink Макар че кой знае...

Ами лошото е, че като си я поръчам, с доставката до тук ще ми стъпи почти двойно  Wink Иначе изходната цена си е ОК.

Момичета, трудно ли се плетат цветя  Rolling Eyes Много ми харесват плетените цветя и имам няколко идеи да ги ползвам като аксесоари. И се чудя, дали да не взема поне това да се науча да плета, ако не е много трудно  Crazy

Точно това можеш да си го направиш без да изплетеш нито ред. Купуваш си готови трикотажни платове, скрояваш го и го ушиваш.
Нужен ти е оверлог и си готова! Единствено най-горната/най-външната яка изглежда плетена на ръка, само изглежда Wink

Друг вариант е да намериш някое ателие с пасап, да ти пуснат едно парче с осморки и едно парче ластик - после кроиш и шиеш. Преди двайсет години поработих шест месеца в едно ателие близо до Румънското посолство на улица некъФ войвода/ пресечка на Иван Асен II. Ателието още си е там и работи, беше на ПУ Лебед, сега не знам как се казва. Ще ти свършат работа.

Мерси за идеята  Hug Трябва да се позагледам за такъв вариант. Не съм обърнала внимание до сега, че продават и готови такива неща...

Последна редакция: пн, 16 авг 2010, 20:43 от veselina_s_p