Подсъзнанието може всичко 26 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 103 096
  • 657
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 568
Спомням си че скоро бях чела книга , в която автора се беше молил на Бог да отвори сърцето му, като имал предвид да го отвори за онова, което всички търсим и желанието му се сбъднало, само че във вид на  сърдечна операция.
От може би две-три седмици се моля всеки ден и Му казвам: "Използвай ме, моля те! МОЛЯ ТЕ!!!!"
И Бог ме използва.
Преди два дни човек издъхна върху мен, аз го държах и крещях "Отче наш който си на небето"
А аз съм един от най-страхливите хора на света като става въпрос за тези неща.
Ако не беше Бог, в този момент щях да съм пациент на Психодиспансера.
Но Бог беше с мен и ме използва, нали пожелах, за което му благодаря!
Неговите дела не са камбани, цветя и рози...
Внимавайте какво си пожелавате, защото Той изпълнява!
Обичам ви!!!

Последна редакция: пт, 16 юли 2010, 23:01 от Маргало

# 151
  • Мнения: 5 140
Маргало така е  Hug Peace

# 152
  • Мнения: 105
mamka mimka  newsm51 Любовта е и споделяне,а какво по-хубаво от това!  newsm51

Маргало Така е,трябва да сме скромни в желанията си и умерени в мечтите си. Peace

# 153
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
(Предполагам не възразявате да публикувам техниката и тук)

КАК ДА ПОЧИСТИМ И БАЛАНСИРАМЕ ЧАКРИТЕ И МЕРИДИАНИТЕ СИ С ПОМОЩТА НА КРИСТАЛ (ПО ДОНА ИДЪН)
Кристалът трябва да е бистър като вода - задължително!
(Не 'облачно' бял, матов или замъглен - в никакъв случай!)
За разлика от използването на ръцете, при използването на кристал времетраенето е 60 секунди в посока по часовниковата стрелка, и 60 секунди в посока обратно на часовниковата стрелка.
Кликвате върху картите и четете описанието на техниките (на английски).
Този начин ми напомни един стар йогистки метод за проверка и изчистване на чакрите - със свещ.
Взима се обикновена домакинска свещ (в миналото ги режехме на 2 или 3 и ги залепвахме на капачки от буркани, за да са къси и да може да се работи с тях спокойно.
В седнало положение - може в поза лотос, а може и просто удобно седнал на стол, на земя, на възглавничка - както е удобно.
Свещта се прекарва бавно по продължението на тялото отдолу нагоре. Там, където пламъкът издаде пращяш звук или рязко трепне, вероятно има нужда от почистване. Със свещта се спира поред на всяка чакра, която е показала проблем и се прави движение, сякаш рисуваме малка дъгичка пред съответната чакра - 7, 9 пъти или докато чувстваме необходимост.
После отново се прави "проверка" на чакрите.
Същото може да се направи по двойки - единият "проверява" чакрите на другия, само че от страна на гърба - и после, където забележи проблем, почиства със свещта.
На мен винаги ми е действало доста освежаващо.


Миринда, чела ли си "Разговори с бога"? Това, което разказваш, много ми напомни тази книга ... За мен тези отговори, които се появяват веднага, без да имам време да разсъдя логически, са най-верните, от Висшето ми Аз/Сила/Бог или както там го наричаш. 
За мен обяснението е, че във всички от нас има част от тази висша сила.
Ралико - много хубаво е казано. Hug
Синеоч - добре дошла - че какво му е на аватара ти - много си е хубав  Wink
Бианка, добре дошла и на теб - много ме развесели  Wink
Момичета, добре дошли на всички новички, които съм пропуснала - извинения за което. Нямах много време напоследък - нито да чета, още повече - да пиша. Отивам назад да наваксвам  Hug

Последна редакция: пт, 16 юли 2010, 23:35 от *Мила*

# 154
  • Мнения: 27
Да се запиша и аз Hug Hug Hug Hug това е най-хубавата тема в целия форум  bouquet благодаря ви ,че ви има.

# 155
  • Мнения: 7 201
Да се запиша и аз Hug Hug Hug Hug това е най-хубавата тема в целия форум  bouquet благодаря ви ,че ви има.
Peace Напълно изказвам мнението!
И да не е съвсем като запис,наскоро срещнах нещо в нечий подпис,нямам спомен на коя съфорумка,но да го споделя днес:
Една усмивка не коства нищо,а дава толкова много.Тя трае само миг,а понякога спомена за нея е вечен.Никой не е толкова богат,че да се откаже напълно от нея и никой не е така беден, че да не може да я дава! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 156
  • Мнения: 131
Hug Hug Hug Добро утро на всички!!!

http://misli.hit.bg/index.html

Този линк си го пазя от многоооо време в любимите и искамда го споделя с вас  Heart Eyes
Музиката към всяко клипче е приятна ,релаксираща ,а мислите към тях изключително ценни и истински

# 157
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Добро утро  Hug Hug Hug

Нещо красиво: http://www.youtube.com/watch?v=EtSpJUVWN4Y&feature=player_embedded

# 158
  • Мнения: 105
Добро утро и от мен!  Hug Hug Hug

За БЪЛГАРИЯ  newsm51
Това е  началото на филма за България:
http://www.youtube.com/watch?v=TiEA0vYL2I8&feature=player_embedded 
Който иска да го види целият ,го има тук: http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=53170 

# 159
  • Мнения: 515
Синеоч  Hug
Маргало плашещо звучи това, което си написла, но е така.. И аз да се похваля с 2-3 по дребно-материални желания които са ми се изпълнили.
Онзи ден  в работата си лепнах на принтера, който стои на бюрото и го гледам постоянно- това:

ТОЧНО ДНЕС НЕ СЕ ЯДОСВАЙ
ТОЧНО ДНЕС НЕ СЕ НАТЪЖАВАЙ
ТОЧНО ДНЕС БЪДИ БЛАГОДАРЕН
ТОЧНО ДНЕС БЪДИ УСЪРДЕН В РАБОТАТА СИ
ТОЧНО ДНЕС БЪДИ ДОБЪР С ДРУГИТЕ
ТОЧНО ДНЕС НЕ СЕ ТРЕВОЖИ
ТОЧНО ДНЕС БЪДИ СКРОМЕН



Усмихнат Уикенд ви желая  Hug

# 160
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
♥VIKI♥, чудесна е идеята за принтера, но аз бих махнала всички "НЕ", като ги заменя с положителни утвърждения. Например:

НЕ СЕ ЯДОСВАЙ - бъди спокойна
НЕ СЕ НАТЪЖАВАЙ - бъди весела
НЕ СЕ ТРЕВОЖИ - бъди уверена


Или нещо подобно, което се усеща за най - удачно. Всъщност ти си знаеш най- добре.

raliko, благодаря за линка!

# 161
  • Мнения: 2 196
Добър ви ден, прекрасници. Hug

lenny_pld,  Hug
Обещавам, че ще споделям резултати от работата с различни техники.
За момента усилено работя с утвърждения и  визуализации. Но никога не го правя, ако не се чувствам комфортно и трябва да се напъвам, за да ми се получи.
Утвържденията си ги повтарям, докато си пия сутрешното кафе. Още докато се прави кафето, цялата кухня замирисва приятно и ми става спокойно и уютно.
 Когато пък по някакъв повод се чувствам изпълнена с щастие, тогава визуализирам желаните неща. Така успявам реално да пресъздам емоцията от това да притежавам желаното нещо /или пък от развитието на конкретна ситуация/.

 Получават ми се нещата.
Първото нещо, което визуализирах /за да се уверя дали метода работи Blush/, е как моя мъж доброволно ми купува цигари. Вярвайте ми, това е почти невъзможна мисия. Малкото ни сериозни спорове са били точно на тази тема.
В случая обаче, човека отиде доброволно, пооочти по собствена инициатива. Laughing

Това се сещам преди да съм пила кафе. Laughing

Благодаря ви за топлото посрещане!  bouquet
Благодаря и за всичко,което споделяте тук!  bouquet


# 162
  • Русе
  • Мнения: 11 918
 Бианkа , много ти се радвам  Hug

При мен работи метода, ако просто си пожелая нещо сутринта, обаче без да правя план как да стане и даже си кажа, че и да не стане няма проблем.

# 163
  • Мнения: 3
Една мисъл на Бодо Делец:

Ти никога не си щастлив защото си решил даден проблем , а защото в този момент си насочил възприятието си към чувството за щастие. Можеш винаги да правиш това.
Из "Поръчки до вселената"
 

# 164
  • София
  • Мнения: 6 798
Иска ми се да споделя с вас този текст, мисля, че идва съвсем на място:
Откъс от Разговори с Бога
Нийл Доналд Уолш
http://izvorite.com/text/text132.htm

Общи условия

Активация на акаунт