Подсъзнанието може всичко 25 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 248 089
  • 746
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 652
Tanjus, честит рожден ден !  newsm59

valen_tina
, съжалявам за загубата и те прегръщам. Hug  Мир на праха му. Praynig

humanis, вълнуващо си го написала и хубаво.Личи,че си го преживяла със сърце. Със сърце го прочетох и аз-развълнува ме и мен искам да кажа.Благодаря.  bouquet

"Твърде много от нас не изживяваме мечтите си,
защото вместо това изживяваме страховете си." Les Brown
Very Irresistible  Peace

 Dess, yahoo, mimina bouquet


Да ви споделя, - ходя на рейки сеанси. Много съм доволна. Интересното е, че по време на сеанса виждам много красиви картини, не само природни, а и други неща, които дори не мога да назова по друг начин освен красоти- много странни и дълго мислих- що за чудо е това аджеба newsm78- снощи се сетих- това е енергията- колко е красиваааааа! Heart Eyes
Тези дни очаквам да се сбъдне една моя мечта. Grinning

# 391
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
"Твърде много от нас не изживяваме мечтите си, защото вместо това изживяваме страховете си." Les Brown  Има голяма доза истина и пожелавам на всички да изживяват само мечтите си  Hug

От вчера  практикувам това и виждам, че е много благоприятно, направо балсам.  Heart Eyes

mimina,  благодаря за прекрасния пост bouquet ! Напомни ми къде отново съм започнала да греша Simple Smile

smile-smiley, вероятно имаш нужда от почивка и време за "подреждане на мислите". Ако имаш възможност вземи си отпуск за 1 или 2 дни, които да отделиш само за себе си, да релаксираш, да четеш форума на спокойствие Simple Smile

Горещо препоръчвам, но от  1-ва тема. Толкова полезни и вълнуващи постове има, че   аз от време  на време го правя за удоволствие и вдъхновение. Hug

# 392
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Споделям поста ти  Hug
пожелаваш си силно и го пускаш ..... никаква борба

Съдейки по себе си и моя "опит" постепенно с времето спрях да правя ритуалчета или пък да пиша утвърждения , е случва се но вече като чели е по-рядко ,забелязала съм че ги правя тези неща само когато позагубвам вяра  Simple Smile и те страшно ми помагат  Hug

Всяко нещо, което искаш да притежаваш, в крайна сметка те завладява. И по ирония, щом се освободиш от него, започваш да го получаваш  в по-големи количества.
Wink

Дессс, това не е ли  в противоречие на г-н Кехоу? Нали положителните твърдения се внедряват в подсъзнанието за срок от 30 до 90 дни, като ежедневно се повтарят или пишат?

# 393
  • Мнения: 172
Не разбирам защо така увисна въпроса ми, но ви Благодаря за мълчанието все пак!  Peace

# 394
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Аз да ви питам за силния период. Всеки ден ли се пишат желанията или ги мислиш през целия период и в края му сядаш и ги написваш?  newsm78
Серафита, може би е добре да прочетеш отново линка от първа страница - както пише в заглавието. Аз не съм правила този ритуал и не зная отговора - вдигам въпроса ти само.  Peace
Мимина, отново благодарности - и аз размишлявам върху казаното от теб и това, което правя (или не правя) аз.
Колкото до въпроса на Котьо Тръмп - аз смятам, че положителните твърдения трябва да се повтарят, докато се "внедрят" в съзнанието - и после да се пуснат. Не мисля, че един и същи срок е валиден за всички хора - за някои, мисля, и една седмица би свършила работа, за други - 3 месеца, както препоръчва Кехоу. Вероятно зависи от нивото на съпротива, което имаме у себе си по въпроса. А ако съпротивата е голяма и само повтаряме утвържденията, дори има опасност да увеличим съпротивата - ако не сме ги подбрали правилно. Затова някои автори препоръчват утвържденията да са такива, че да им вярваме - напр. не "богата съм" (а подсъзнателно да си казваме - да бе, да, нямам пари да си платя тока). По-добре е нещо като "знам, че към мен тече потока на изобилието" или " благодарна съм, че винаги имам достатъчно за всички мои нужди" (ако не са ни спирали тока досега хехехе)

Yahoo - много хубав пост. Само едно мъничко нещо някакси предизвиква у мен възражение - че "получаваш каквото си дал(рано или по-късно)". Според това, което чета - получаваш каквото смяташ, че заслужаваш", което не е съвсем същото. Ако се огледаме наоколо, има много хора, които са получили много повече, отколкото са дали - но смятат, че го заслужават.  Иначе - благодаря за поста.  Особено ми хареса тази част - затова я цитирам отново:
Затова според мен най-важното е да променим себе си и своето отношение към всичко заобикалящо ни за да се чувстваме в хармония със себе си и околните, накратко за да се почувстваме добре, което е предпоставка да сме щастливи. Няма път към щастието - щастието е пътят, изберете го за вас сега! Чак тогава когато се чувстваме перманентно добре бихме имали вдъхновение за всичко, включително да вършим работата си с удоволствие и вдъхновение и да се радваме на постигнатото което ще се увеличава всеки ден. Никаква борба за това и за нищо друго освен ако не искаме да ни се дават нови и нови бойни полета, където да се борим на воля.
smile-smiley - и на мен ми се струва, че е добре да си дадеш пълна почивка от това, което правиш ежедневно, макар и за ден-два. Винаги използвам аналогията с кислородните маски в самолета, които ни съветват да слагаме, ако има авария. Винаги казват - сложете първо своята маска и тогава тази на детето си или помогнете на съседа. Защо? Защото ако не сложим ПЪРВО маската на себе си, може да изгубим съзнание и тогава няма да можем да помогнем на другите и дори на детето си. Така е и в живота - ако не се погрижим първо ние да се чувстваме добре, няма да сме пълноценни и да можем да вършим неща за другите. Наспи се хубаво, вземи топла вана/душ, направи си масаж с ароматни масла или просто с нещо, което харесваш, поседи си в тишината, послушай хубава музика, медитирай, разходи се на тихо място, сред природа, ако имаш възможност, т.е. "зареди батериите". Аз редовно го правя - вече съм се научила да усещам кога "спада заряда" - и преди нещата да станат критични, зарязвам всичко друго и "презареждам". Успех!  Hug

Последна редакция: ср, 23 юни 2010, 09:59 от *Мила*

# 395
  • Мнения: 10 687
Само една бърза вметка  Wink
Никой от най-богатите в момента хора - нито Бил Гейтс, нито Абрамович - никой от тях не е почвал с намерението да натрупа състояние, богатство, изобилие или както искаме да го наречем  Peace
Всички те просто са се кефели на това, което са правили   Peace

# 396
  • Мнения: 42
yahoo , благодаря за поста !

# 397
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Споделям поста ти  Hug
пожелаваш си силно и го пускаш ..... никаква борба

Съдейки по себе си и моя "опит" постепенно с времето спрях да правя ритуалчета или пък да пиша утвърждения , е случва се но вече като чели е по-рядко ,забелязала съм че ги правя тези неща само когато позагубвам вяра  Simple Smile и те страшно ми помагат  Hug

Всяко нещо, което искаш да притежаваш, в крайна сметка те завладява. И по ирония, щом се освободиш от него, започваш да го получаваш  в по-големи количества.
Wink

Дессс, това не е ли  в противоречие на г-н Кехоу? Нали положителните твърдения се внедряват в подсъзнанието за срок от 30 до 90 дни, като ежедневно се повтарят или пишат?
Дааа  Grinning

но нужно ли е да внедряваш нещо което вече го "имаш" и знаеш че ще го имаш   Wink
Единствено когато губя сигурност и тъпрение Blush ползвам утвърждения  Hug


но когато съм убедана и вярвам лично аз не изпитвам нуджа от утвърждения  Hug Вярата и сигурноста в това което искам са ми достатъчни за да го имам/получа  Wink

Просто при всеки е индивидуално от всичките методики споделени тук и прочетени съм взаимствала и се водя по себе си, собствените си усещания   Wink


Само една бърза вметка  Wink
Никой от най-богатите в момента хора - нито Бил Гейтс, нито Абрамович - никой от тях не е почвал с намерението да натрупа състояние, богатство, изобилие или както искаме да го наречем  Peace
Всички те просто са се кефели на това, което са правили   Peace
Peace



Цитат
Ако се огледаме наоколо, има много хора, които са получили много повече, отколкото са дали - но смятат, че го заслужават.
newsm78 Мила , може би така ни си струва отстрани  Wink само тоя горе знае кой колко е дал   Hug



Благодаря ви   bouquet

Последна редакция: ср, 23 юни 2010, 10:26 от Desss

# 398
  • Шумен
  • Мнения: 156
Добро утро и успешен ден!
http://www.youtube.com/watch?v=YdEFhmaXyG4&feature=related

# 399
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Дессс, при мен нещата са с доста възли за разплитане. На моменти не знам откъде да започна. И правейки едно или друго, прочетено тук, отпускам напрежението, защото имам  при вас и приятелско рамо, и нещо интересно, и отговор на някои въпроси. Дълбоко признателна съм на всички ви, защото сте ме спасявали не един път без да знаете   Kissing Heart Трудно ми е, но веднага припомням прочетеното и действам. Аз също действам на база вътрешно усещане, сменила съм много утвърждения, които не проработиха, но провокират волята ми да не зарязвам 21 дни х 21 пъти. Нужни ми бяха няколко месеца докато намеря утвърждението, което искрено ми легна на сърце.
Искам специално да ти благодаря, правила съм го няколко пъти, за съветите - правете всичко, вслушвайки се във вътрешния си глас. Специално за мен това е безценен съвет, защото дълги години не си вярвах, вярвах само на оценките на външните хора. И ми беше доста трудно докато осъзная, че силата е в моите ръце. newsm76

# 400
  • Мнения: 415
Здравейте ,
Чета ви от доста време , а от няколко дни искам да се запиша в ттемата , но все не се получаваше. Нооо , постът на yahoo ме провокира – yahoo , благодаря ти!
Благодаря на всички , които споделят и правят тази тема!
Искам да ви попитам какво правите , когато нещата в даден момент са зациклили, когато сякаш се лутате и не можете да продължите?
А когато всичко около вас се срива как продължавате напред?.
Ето един пример: Съдружник съм в частна фирма от 13 години /от студентските си години/ . През всички тези години фирмата е работила добре и през всяка следваща сме успявали да увеличим оборота и така до 2009 година. В края на месец май 2009 всичко се срути – голяма част от фирмите , с които работихме просто „изчезнаха” , а другите , които са на пазара започнаха да се държат меко каззано некоректно , бавят плащания с месеци . И това се случва на почти всички познати , които имат фирми. В най – различни браншове. В цялата страна. Я кажете , моля как се справяте в такива ситуации, на световна икономическа и българска политическа криза.
При нас в провинцията е доста тягостно .
Извинете ме за дългия запис !  Simple Smile
И отново благодаря ви!

# 401
  • Мнения: 258
Yahoo, коментарът ти ме уцели в десятката Grinning. Днес поста ми следваше да има продължение с разсъждения, но твоя пост и последвалата дискусия го отменя или поне го прави много по-кратко.
Ритуалите имат смисъл само в началото, или както Дессс отбеляза, когато сме неуверени. Те ни помагат да се концентрираме и да се „дисциплинираме” в най-добрия смисъл на думата – не можеш да правиш ритуал като отбиване на номера… поне аз не мога, действително успявам да се събера в Себе си и да Се чуя в Тишината… да го наречем свещенодействие. Ритуалите са полезни, докато човек почувства/разпознае/призове енергията на Проявлението, което за мен е Вдъхновението. Всеки може да я усеща различно – за пърхането на пеперудите вече сме коментирали, или да извикаш "Еврика" във ваната, или да ти се изпотят дланите… Като опиташ няколко десетки ритуала Mr. Green като мен, усещаш, че всъщност зад всеки стои една и съща Енергия - на Позитивното Намерение, Съ-творението - останалото са детайли... а може и без ритуали Mr. Green. Вече правя ритуали предимно за забавление, особено някои от природни „магически” практики. Знам, че всичко става с Намерение и Визуализация, но е забавно да мърмориш заклинания, да ръсиш зелен брокат с канела, или да смесваш етерични масла във вълшебна комбинация за подарък на приятелка. Сигурно в мен дреме една нереализирана вещица и добре, че вече няма клади… Дессс Wink. Докато се забавлявам, се чувствам добре и в хармония! Мижка  Hug за твоя пост!
И за мен нито ритуалите нито парите са самоцел.

...
Доходите ми не са много по-големи от миналата година, но животът ми е много по-изобилен.
...




...
Разбира се, че не всичко е пари!
Но с тях можеш да направиш прекрасни неща, които не можеш да направиш без тях, поне много по-трудно без тях или с голям преразход на енергия примерно или други ресурси. Парите пестят време и енергия, или трансформират "излишъци", още от финикийски времена - не са самоцел.  Grinning

*Мила*, радвам се, че си открила нещо специално за себе си в поста ми Hug, често откривам важни за мен неща в твоите постове - балансирахме даването и получаването Wink

Благоденствие и Изобилие!!! Hug
Благодаря на всички, които ме поздравиха  bouquet

# 402
  • Мнения: 1 652
По пътя на спиралата -   Нина Ничева

24 юни, Еньовден
Това е един от най-магичните дни през годината, когато се активират мощни лечебни  и защитни енергии. Човек може да се освободи от родово проклятие и магия, да промени негативната  си карма в неутрална, да възстанови здравето и душевното си равновесие.......
Можете да прочетете тази молитва
Аз съм / трите имена, дата на раждане, посочете къде се намирате/.Свързвам се със силите на Слънцето, Земята и Луната на растителното царство, на Логоса, на Слънчевата система и на съзвездията, от които някога животът е дошъл на тази планета.Възраждам се отново и възстановявам своята оригинална вибрация на здрав и хармоничен човек, който сам управлява своя живот според собствения си избор и по собствената си свободна воля. Развързвам всички възли на негативни намеси, родови проклятия, магии, негативни чужди намеси, които са ме отклонили от пътя ми към любовта и светлината.Събличам „черната риза” на злото , болестите, неуспехите, грижите, нещастията и се раждам отново в духа и чрез духа, за любов, щастие, здраве,духовен напредък и благополучие.Свързвам се с положителната енергия на моето родно съзваздие  и на съзвездие Рак, покровител на любовта , брака, семейството, майчинството  и раждането на живота.Давам от хармонията, любовта и светлината на всички души, с които съм свързан на всички нива. Сега съм същество от Божествената светлина и енергия, която давам с любов на всеки, който пожелае това.Благодаря на силите на живота и на духа.

# 403
  • Мнения: 105
darena Благо-даря! Hug Hug Hug За съжаление при нас все едно е есен,дъждовно и студено,и няма начин да  се берат билки,но молитвата е много хубава...  bouquet

# 404
  • Мнения: 42
Здравейте !
Чета ви с интерес и Благодаря , че ви има !!!  bouquet Hug
Още тепърва минавам през линковете от първа страница и в мен се породи въпрос , на който сигурно може да ми отговорите....
Старая се да бъда положителна личност и оптимист. На всичко да гледам от към добрата страна и да не се тормозя с излишни притеснения. Но моята майка и краен песимист. От как се помня , тя вечно се притеснява за нещо. Често притесненията са й свързани с мен...Пресен пример от месеци се притеснява , че нямам работа. А аз не мисля за това , защото съм майчинство и има още време , за да си намеря работа ( или тя да ме намери Wink)Опитвам се от години да променя мислите й , говоря й , да не мисли за това , а за хубави неща , за да не придизвиква съдбата (както се казва и би ме разбрала) , но ти си й е отвътре и няма спирачка. Казва ми "Като си намериш работа и имаш собствен дом , ще се успокоя" , но аз съм сигурна , че ще намери за какво да се притеснява...
Исках да ви питам , дали може да въздейства неволно на събитията в живота ми с нейните притеснения. Все пак е моя майка , аз съм нейната кръв и най-близкия й човек.

Общи условия

Активация на акаунт