Г-н Бойчев, все още ли може да разчитам на добри бъбречни донори?!

  • 4 487
  • 35
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 0
Не на търговията с жива плът!
Бойчев, ако си виновен, в затвора до живот!
http://www.facebook.com/topic.php?uid=118449928179022&topic=110

Виждам сте махнал обявата http://www.bezplatno.net/listing-504393-PRODAVAM_BUBREK.html
Бизнеса в нелегалност ли минава, или просто в момента не ви се занимава?!


град София
vladimir
0876370376
boychev88
Обява № 504393
Публикувана
01.03.2010
Тип Обява
Предлага
Бъбрек, на млад донор 21г.
Категория
Други
Разглеждания
265
преди 7 минути · Редактирай публикацията · Изтрий публикацията

Пиша ви по-повод
изчезването на малкият Веско. Докато
държавата нехае за трафика на деца, а
от полиция и прокуратура няма нито вест,
нито кост! Майките които се събраха във Facebook групата за издирване на
Веско, са
на път да разрешат случая.

Оказва се че един от
най-активните „ помощници“ за намирането
на Веско е отговорен за:


Това не е съвпадение,
въпросният господин трябва да се
разследва!
-

1 Заплахи за убийства
и обезобразяване към жените от форума

http://www.facebook.com/group.php?gid=118449928179022&ref=ts#!/group.php?gid=118449928179022&v=wall&story_fbid=124046074286074
може да прочетете част от коментарите.
Бойчев е заплашвал много жени с
обезобразяване и смърт. Ако живеехме
във бяла държава, този луд щеше вече да
е в специализирано заведение или
затвора.
-

2 СМС рекламна кампания
– спряна е, заради реклама на фирмата
на въпросният господин - пуска се SMS
линия която препраща към неговия рекламен
сайт.



3 Фалшив сигнал – дава
фалшив сигнал за намирането на Веско



4 Продажба на органи...
http://www.bezplatno.net/listing-504393-PRODAVAM_BUBREK.html




Друга информация за
въпросният господин която излиза в
търсачката Гугъл!

Владимир Николов Бойчев
20г
кредитни измами,кражби и рекет.




Коментар от възмутена
жена....
„По-странното е, че такива
индивиди са на свобода! Господа (МВР,
ДАНС и Специални служби), нали вече ни
следите в интернет, стига сте следили
дали баба ми си дърпа изпуснат епизод
на "Листопад", а погледнете какъв
психопат се е развихрил тук - начинът,
по който заплашва, за мен говори само
за едно! А и сам каза, че е с условна
присъда! Не е въпроса ... Вижте повечедо
напускане на групата, а да се вземат
реални (не виртуални) мерки!

Последна редакция: сб, 22 май 2010, 08:55 от sandje

# 1
  • Мнения: 25 620
Това да не е онзи сладур от Варна, който беше публикувал снимка на чуждо дете, уж нуждаещо се от спешно лечение?
И онзи беше на подобна възраст...  Thinking

# 2
  • Мнения: 0
Не го познавам newsm78

# 3
  • Мнения: 25 620
Не, онзи се е казвал  Ивайло Янев, на 25 години, от Варна.
Но пък каква е гаранцията, че този Бойчев наистина се казва така?

# 4
  • Мнения: 862
Темата ще отиде на втора страница, а това не трябва да се случва.
Достатъчно сериозно звучи това, което е написала авторката.
Аз съм потресена от това, което прочетох и акъла не ми побира как такива хора могат да публикуват свободно обяви с подобно съдържание в интернет? Нали уж интернет пространството се следи? Какво чака в случая полицията?
Може би препратка към темата трябва да се постне и в групата във фейсбук?

# 5
  • Мнения: 47 988
Не сте ли пуснали сигнал в полицията? Изчезнало дете+обява за органи...извинете, но звучи като филм на ужасите, но няма да е първия филм на ужасите, реализиран в България

# 6
  • Мнения: 4 785
Не сте ли пуснали сигнал в полицията? Изчезнало дете+обява за органи...извинете, но звучи като филм на ужасите, но няма да е първия филм на ужасите, реализиран в България

Още снощи събирахе информация по случая, http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=493924.msg15219520#msg15219520 ето тук може да видите събрана информация накуп!

Още снощи, когато потърсих самия сигнал, който пусна Бойчев за Веско - беше изтрит, а самият той изказа предположение, че детето е взето за донорство! Тази информация ще бъде занесена в ОДП Варна от Мариша, още не е сигурно как да се реагира...може би ще се подаде и сигнал в София, макар че и на едно място може да е достатъчно, не знам.

Обявата е запазена в кеша на Гугъл има и скрийншотове.

# 7
  • Мнения: 6 274
Направо не знам дали да се запиша в тази тема на ужасите, но за сега ще ви чета.
Поне докато ми издържат нервите.

# 8
  • Мнения: 3 116
Следя темата с интерес  Thinking

Вече нищо не може да ме изненада, нищичко Sad Дано детенцето да е живо и здраво, все още има лъч надежда в мен  Praynig

# 9
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
При случая с онзи, с чуждата снимка, полицията предприе мерки много бързо. Да видим дали ще стане така и сега. Thinking

# 10
  • Мнения: 6 274
При случая с онзи, с чуждата снимка, полицията предприе мерки много бързо. Да видим дали ще стане така и сега. Thinking

Вече 26 дни минаха, не знам колко бързо става, ама дано си права.

# 11
  • София
  • Мнения: 16 038
Защо молбата ще се внася в МВР Варна, Бойчев от там ли пише?

# 12
  • Мнения: 1 192
Не, май от София, след като се познава с близките...

# 13
  • Мнения: 6 274
Не, май от София, след като се познава с близките...

Да, Бойчев е в София.

# 14
  • Мнения: 3 323
До тук обобщавам (за мен си), но понеже се прокрадна мнение, че и полицията и медиите четат- та, и за тях.
Психопат с изявена агресия, условна присъда (вероятно свързана с предното), разведен/разделен със семейството си (според мен отново свързано с първите две предположения), подава фалшиви сигнали, изказва предположения, че детето е държано за донор, пуска обяви за продажба на органи, създава СМС сметка за събиране на пари... Ще допълвам.

Джулка, ако пак ще ме питаш - просто си разсъждавам Peace Надявам се информацията да стигне до повече хора или да помогне за разкриване на детето.

Последна редакция: сб, 22 май 2010, 17:21 от Дива ирландска пешеходка (LSD)

# 15
  • Мнения: 1 217
Аз също съм сигурна, че има нещо гнило и дано полицията скоро се намеси и разкрие какво. Опитах се да прочета коментарите във фейсбук, ами то страшна работа, уморих се на втората минута, но за хора търсещи помощ, тонът, който си позволяват е направо... ooooh!

# 16
  • Мнения: 6 274
Пешеходке, няма да разпитвам, просто реших, че имаш нещо предвид, като каза за годините му, за това попитах.  Peace

Само да те поправя - пуска обяви за продаване, не за даряване на органи.
 Sick

# 17
  • Мнения: 3 323
Пардон, груба грешка - редактирах се!

# 18
  • Мнения: 13 512
Това да не е онзи сладур от Варна, който беше публикувал снимка на чуждо дете, уж нуждаещо се от спешно лечение?
И онзи беше на подобна възраст...  Thinking
Не не е той!

# 19
  • Мнения: 6 274
Казвах, че е компИютАрен специалист, ей го Убавеца:  Tired

# 20
  • Мнения: 23
Оп, изпуснала съм я тази тема за този 'убавец  Tired

# 21
  • Мнения: 2 487
Този Бойчев е за затвора!Имам някокво чувство,че той има нещо общо с детето..ако се окаже някой там тартор,който следи само какво става в групата и ooooh! Дано да не мисля вярно  Praynig

# 22
  • Мнения: 0
Вижте тук!

http://www.facebook.com/topic.php?uid=118449928179022&topic= … 7e439a3#topic_top

Anton Kardashev Господин Бойчев,вие ли отвлякохте Веско за да го продадете за донор в Турция,например.Гледам ,че имате известен опит,а сигурно и познати сред търсачите на донори.БОЙЧЕВ,ТИ ЛИ ОТВЛЕЧЕ ВЕСКО,ЗА ДА ГО ПРОДАДЕШ ЗА ДОНОР?????????????БОЙЧЕВ,ОБВИНЯВАШНЕВИННИ ЗА ДА СКРИЕШ СОБСТВЕННИТЕ СИ МРЪСОТИИ,ДА НЕ МИСЛИШ ,ЧЕ СЪВЕСТА ТИ ЩЕ СПРЕ ДА ГРИЗКА?Ти ли отвлече Веско,за да го продадеш за донор????
БОЙЧЕВ,ПОМАГАЧО,ТИ ЛИ ОТВЛЕЧЕ ДЕТЕТО ЗА ДА ГО ПРОДАДЕШ ЗА ДОНОР???СЕГА СЕ ПРАВИШ ЧЕ ПОМАГАШ ЗА ДА ЗАБЛУДИШ РОДИТЕЛИТЕ И ОБЩЕСТВОТО.ЗАЩО САМО ТИ ЗАПЛАШВАШ ДРУГИТЕ ХОРА,КОИТО НАИСТИНА ПОМАГАТ,ЗА РАЗЛИКА ОТ ТЕБ.БОЙЧЕВ,АЗ ЩЕ ПОДАМ СИГНАЛ ЗА ДА ТЕ РАЗЛЕДВАТ.ЩЕ НАПРАВЯ ВСИЧКО ВЪЗМОЖНО ЗА ДА ТЕ РАЗКОНСПИРИРАМ-ПОМАГАЧО.МОЛИ СЕ ДА СИ НЕВИНЕН.
ЗАЩО СИ МИСЛИШ ,ЧЕ МОЖЕШ ДА ЗАПЛАШВАШ ЖЕНИ И ДА СЕ РАЗМИНЕШ.СПОРЕД МЕН САМО БАВИШ РАЗЛЕДВАНЕТО И ГО ОТКЛОНЯВАШ.ГОТВИ СЕ,ТИ СИ НАРЕД.
9 minutes ago · Report

# 23
  • Мнения: 6 274
Изтръпнах, настръхнах и се ужасих, когато прочетох това!
Г-н Бойчев не побесня ли?!
  Shocked

# 24
  • Мнения: 0
Не. Него го няма. Затова пък Маринов сега заплашва със съд:

Marin Marinov  Всякакво създаване на напрежение и стремеж на отказване на подкрепа по издирването на Веско е от чисто човешки план неоправдано , а подхвърлянето на недоказани по надлежния начин на обвинения - подсъдно.

Marin Marinov
И двете са подсъдни . Но разпространяването на недоказани и вредни на каузата не съмнения не е само глупост. Моля, които твърди обратното да се допита до законовите положения в това направление. Не съм адвокат на никого, но да се твърди,че детето е укривано от родителите с цел финансова измама, че някой е искал на гърба на тази трагедия е искал да ... See moreсе облаготелства е грозно, злоумищлено и наказуемо според законите на РБ. Към момента се извършва проверка от съответните органи на Г-н Бойчев, както и на родителите, възоснова на разпространяваните недоброжелателни слухове и се ангажират за това хора и време, които биха дали иначе повече шанс в намирането на детето. Това е факт. Останалото оставям на съвеста на пишештите тук.


А Черкезов е във вихъра си. Не е ясно него пък какви вихри го веят.

# 25
  • Мнения: 6 274
Оффф, Маринов вместо да ми плещи глупости, да помисли колко точно е законно да пуснеш обява "Продавам бъбрек" в НЕТ- а, да псуваш, да плашиш със смърт и обезобразяване, както и да подкрепя една НЕЗАКОННА SMS кампания!
Баси, почва да ме дразни тоя човек, а би трябвало да ни вдъхва доверие.

# 26
  • Мнения: 2 957
Ако този човек е замесен по някакъв начин с изчезването на Веско ... ми се вижда по-логично да се скатава, отколкото да вдига още повече шум около себе си, да върши простотии и да привлича внимание.

# 27
  • Мнения: 1 192
Ако този човек е замесен по някакъв начин с изчезването на Веско ... ми се вижда по-логично да се скатава, отколкото да вдига още повече шум около себе си, да върши простотии и да привлича внимание.
Той може и да не мисли така, съдейки по изказаните съмнения от него, че жената, която по думите му е видял с Веско е избрана специално такава невзрачна и да живее в под носа на МВР, защото кой би се усъмнил (точно вашата логика), иначе и аз не вярвам да е замесен, но според мен пречи на разследването, отблъсквайки хората, които биха помогнали.

# 28
  • Мнения: 6 274
А защо, по дяволите се държи като малоумен?
Защо изпада в истерия от няма  нищо, както се казва?
Заради паричките, които му се изплъзнаха ли?
  Thinking

# 29
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Добре де, къде е полицията в цялата тази абсурдна ситуация?

А, най-верояатно са на снимки за поредната акция, как беше
Градинарите, Дърварите ли или Готвачите?

# 30
  • Мнения: 6 274
Ако проверяват Бойчев, то акцията трябва да е с название "Психопатите" или "Откачалките".  Whistling

# 31
  • Мнения: 13 512
Ако този човек е замесен по някакъв начин с изчезването на Веско ... ми се вижда по-логично да се скатава, отколкото да вдига още повече шум около себе си, да върши простотии и да привлича внимание.
Защо? Това е типично поведение. Навремето Влади Ковачев обяви 50 000 лева награда за този, който донесе информаци за убиеца не жена му....който се оказа самият той!

# 32
  • Мнения: 6 274
Защо? Това е типично поведение. Навремето Влади Ковачев обяви 50 000 лева награда за този, който донесе информаци за убиеца не жена му....който се оказа самият той!

Преди около две седмици припомних за този случай и за малко не ме линчуваха.
Дано този Бойчев е само плямпалник, но все пак...
 Confused

# 33
  • Мнения: 4 785
А законно ли е да подаваш фалшиви сигнали, за да добиеш популярност и да стартираш смс кампания? Или пък това да си подаваме фентъзи сигнали не спира разследването? Ми аз всеки ден мога да си измислям сигнал и Маринов да си обикаля по тях - сигурна съм, че се чувства като истински детектив така  ooooh!

# 34
  • Мнения: 1 192
А законно ли е да подаваш фалшиви сигнали, за да добиеш популярност и да стартираш смс кампания? Или пък това да си подаваме фентъзи сигнали не спира разследването? Ми аз всеки ден мога да си измислям сигнал и Маринов да си обикаля по тях - сигурна съм, че се чувства като истински детектив така  ooooh!
Peace

Щото и пари да му съберат на Маринов, ще отидат на халос с подвеждащата информация...

# 35
  • Мнения: 6 274
...Ми аз всеки ден мога да си измислям сигнал и Маринов да си обикаля по тях - сигурна съм, че се чувства като истински детектив така  ooooh!

Да, бе, така се обикаля то.
А пари?
Няма бензин, няма обикаляне.
Е, то вярно, че свършването на бензина някакси странно съвпадна и прекъсването от два дни на каквито и да било сигнали, ама кой ти обръща внимание на такива неща?!

Общи условия

Активация на акаунт