Г-н Бойчев, все още ли може да разчитам на добри бъбречни донори?!

  • 4 491
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 217
Аз също съм сигурна, че има нещо гнило и дано полицията скоро се намеси и разкрие какво. Опитах се да прочета коментарите във фейсбук, ами то страшна работа, уморих се на втората минута, но за хора търсещи помощ, тонът, който си позволяват е направо... ooooh!

# 16
  • Мнения: 6 274
Пешеходке, няма да разпитвам, просто реших, че имаш нещо предвид, като каза за годините му, за това попитах.  Peace

Само да те поправя - пуска обяви за продаване, не за даряване на органи.
 Sick

# 17
  • Мнения: 3 323
Пардон, груба грешка - редактирах се!

# 18
  • Мнения: 13 512
Това да не е онзи сладур от Варна, който беше публикувал снимка на чуждо дете, уж нуждаещо се от спешно лечение?
И онзи беше на подобна възраст...  Thinking
Не не е той!

# 19
  • Мнения: 6 274
Казвах, че е компИютАрен специалист, ей го Убавеца:  Tired

# 20
  • Мнения: 23
Оп, изпуснала съм я тази тема за този 'убавец  Tired

# 21
  • Мнения: 2 487
Този Бойчев е за затвора!Имам някокво чувство,че той има нещо общо с детето..ако се окаже някой там тартор,който следи само какво става в групата и ooooh! Дано да не мисля вярно  Praynig

# 22
  • Мнения: 0
Вижте тук!

http://www.facebook.com/topic.php?uid=118449928179022&topic= … 7e439a3#topic_top

Anton Kardashev Господин Бойчев,вие ли отвлякохте Веско за да го продадете за донор в Турция,например.Гледам ,че имате известен опит,а сигурно и познати сред търсачите на донори.БОЙЧЕВ,ТИ ЛИ ОТВЛЕЧЕ ВЕСКО,ЗА ДА ГО ПРОДАДЕШ ЗА ДОНОР?????????????БОЙЧЕВ,ОБВИНЯВАШНЕВИННИ ЗА ДА СКРИЕШ СОБСТВЕННИТЕ СИ МРЪСОТИИ,ДА НЕ МИСЛИШ ,ЧЕ СЪВЕСТА ТИ ЩЕ СПРЕ ДА ГРИЗКА?Ти ли отвлече Веско,за да го продадеш за донор????
БОЙЧЕВ,ПОМАГАЧО,ТИ ЛИ ОТВЛЕЧЕ ДЕТЕТО ЗА ДА ГО ПРОДАДЕШ ЗА ДОНОР???СЕГА СЕ ПРАВИШ ЧЕ ПОМАГАШ ЗА ДА ЗАБЛУДИШ РОДИТЕЛИТЕ И ОБЩЕСТВОТО.ЗАЩО САМО ТИ ЗАПЛАШВАШ ДРУГИТЕ ХОРА,КОИТО НАИСТИНА ПОМАГАТ,ЗА РАЗЛИКА ОТ ТЕБ.БОЙЧЕВ,АЗ ЩЕ ПОДАМ СИГНАЛ ЗА ДА ТЕ РАЗЛЕДВАТ.ЩЕ НАПРАВЯ ВСИЧКО ВЪЗМОЖНО ЗА ДА ТЕ РАЗКОНСПИРИРАМ-ПОМАГАЧО.МОЛИ СЕ ДА СИ НЕВИНЕН.
ЗАЩО СИ МИСЛИШ ,ЧЕ МОЖЕШ ДА ЗАПЛАШВАШ ЖЕНИ И ДА СЕ РАЗМИНЕШ.СПОРЕД МЕН САМО БАВИШ РАЗЛЕДВАНЕТО И ГО ОТКЛОНЯВАШ.ГОТВИ СЕ,ТИ СИ НАРЕД.
9 minutes ago · Report

# 23
  • Мнения: 6 274
Изтръпнах, настръхнах и се ужасих, когато прочетох това!
Г-н Бойчев не побесня ли?!
  Shocked

# 24
  • Мнения: 0
Не. Него го няма. Затова пък Маринов сега заплашва със съд:

Marin Marinov  Всякакво създаване на напрежение и стремеж на отказване на подкрепа по издирването на Веско е от чисто човешки план неоправдано , а подхвърлянето на недоказани по надлежния начин на обвинения - подсъдно.

Marin Marinov
И двете са подсъдни . Но разпространяването на недоказани и вредни на каузата не съмнения не е само глупост. Моля, които твърди обратното да се допита до законовите положения в това направление. Не съм адвокат на никого, но да се твърди,че детето е укривано от родителите с цел финансова измама, че някой е искал на гърба на тази трагедия е искал да ... See moreсе облаготелства е грозно, злоумищлено и наказуемо според законите на РБ. Към момента се извършва проверка от съответните органи на Г-н Бойчев, както и на родителите, възоснова на разпространяваните недоброжелателни слухове и се ангажират за това хора и време, които биха дали иначе повече шанс в намирането на детето. Това е факт. Останалото оставям на съвеста на пишештите тук.


А Черкезов е във вихъра си. Не е ясно него пък какви вихри го веят.

# 25
  • Мнения: 6 274
Оффф, Маринов вместо да ми плещи глупости, да помисли колко точно е законно да пуснеш обява "Продавам бъбрек" в НЕТ- а, да псуваш, да плашиш със смърт и обезобразяване, както и да подкрепя една НЕЗАКОННА SMS кампания!
Баси, почва да ме дразни тоя човек, а би трябвало да ни вдъхва доверие.

# 26
  • Мнения: 2 958
Ако този човек е замесен по някакъв начин с изчезването на Веско ... ми се вижда по-логично да се скатава, отколкото да вдига още повече шум около себе си, да върши простотии и да привлича внимание.

# 27
  • Мнения: 1 192
Ако този човек е замесен по някакъв начин с изчезването на Веско ... ми се вижда по-логично да се скатава, отколкото да вдига още повече шум около себе си, да върши простотии и да привлича внимание.
Той може и да не мисли така, съдейки по изказаните съмнения от него, че жената, която по думите му е видял с Веско е избрана специално такава невзрачна и да живее в под носа на МВР, защото кой би се усъмнил (точно вашата логика), иначе и аз не вярвам да е замесен, но според мен пречи на разследването, отблъсквайки хората, които биха помогнали.

# 28
  • Мнения: 6 274
А защо, по дяволите се държи като малоумен?
Защо изпада в истерия от няма  нищо, както се казва?
Заради паричките, които му се изплъзнаха ли?
  Thinking

# 29
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Добре де, къде е полицията в цялата тази абсурдна ситуация?

А, най-верояатно са на снимки за поредната акция, как беше
Градинарите, Дърварите ли или Готвачите?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт