Житен режим на Учителя Петър Дънов - 4 тема

  • 102 791
  • 717
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 206
  Малко трудно се обяснява ''грухано'' жито.Грухано означава бито. Нарушена е целостта на люспата.много по- бързо се вари.Става по-меко.Пуска ''бяла''вода.Използва се за десерти.
  Ако направим асоциация със сливите,сливата не е цяла,а леко разценена,за да стане по-лесно мармалада.
  При житния режим не се ползва грухано жито,защото се губи енергията му /не може да покълне/ и най-вече- то ''помни'' насилието върху него/има намеса на друга енергия и друг предмет/.

# 181
  • Мнения: 206
 Хапнете от тези плодове: http://selenabg.com/Forum/viewtopic.php?t=2823
 С тях можете да направите чудесна подготовка за Житния режим/плавен превод/.

# 182
  • София
  • Мнения: 807
Здравейте!  Hug
Захранването ми приключи... но какво от това - продължавам да пия какао за закуска, да ям елда със сирене за обяд и салата за вечеря! Така се чувствам най-добре. Само чашата вино и няколкото парченца сирена вечер са за разкош! Иначе се опитвам да се храня простичко. Хладилникът никога не е бил толкова празен, но и сега, както никога - нямам желание да го пълня!
Чакам с нетърпение да дойде 2 юни и да направя кратък курс - само 5 дни. Свикнах с този режим и тъй като почти достигнах исканите кг, съм решила всеки месец да го правя за по някой и друг ден, с цел поддържане не само на теглото, но и на тонуса.
solej   bouquet така ми се ядат вече череши... Надявам се през идната седмица да ги пробвам!
Хубава вечер на всички и ... споделяйте!
 Hug

# 183
  • Мнения: 306
Днес - пети ден на режима. Гордея се със себе си, бях на абитуриент, а останах през цялото време на вода с лимон. Hug Иначе не издържах и се претеглих въпреки, че бях решила да не го правя. Резултатът е -2 кг. Надявам се да успея да смъкна поне още едно кило до края. Иначе днес се събудих с херпес на устаната Close. супер гадно. Наистина явно имунитетът спада. Да си кажа честно още не съм в състояние на еуфория и още се оправям от настинката.
Другото неприятно нещо е, че вече не ми се поглежда жито  Mr. Green Днес съм изкарала на две ябълки и шепа череши ooooh! За утре ще се опитам да хапна малко житце, че да не опропастя режима.

# 184
# 185
  • Мнения: 206
Ето и пълния текст на химна ''Върви ,народе възродени'': http://www.youtube.com/watch?v=zVNr3NCxKYk&feature=related

# 186
  • Мнения: 306
Само аз ли останах да житувам? Sad

# 187
  • Мнения: 1 883
Споко бе мила,от 02.06 сме при теб.
Хайде, успех! Hug

# 188
  • София
  • Мнения: 807
Само аз ли останах да житувам? Sad
О, не... Пак ще сме групичка!  Grinning Hug Само че от 2 юни ще сме повече хора.
Пожелавам на всички успешна седмица! Използвайте я за настройка за предстоящия режим!
Хубаво е да започне постепенно олекотяване на менюто, с повече плодове и зеленчуци, за да стане плавен преход към житния режим!
djini_selena  Hug успешни последни дни! Те са по-трудни. Нормално е да не ти се яде вече жито. Но не го замествай с друго. Освен ябълките не е хубаво да има други плодове.
 Hug

# 189
  • Мнения: 10
здравейте,купих си жито за покълване от едно магазинче на неофит рилски и борис.там имаше и елда и много диетични продукти.нали се подготвяме за 02.06 Laughing

# 190
  • София
  • Мнения: 6 010
Дам! Simple Smile
Аз вече нямам търпение за дойде 2 юни. Лошото е, че тази седмица съм на 2 бала, но ще гледам да не прекалявам Simple Smile

# 191
  • Мнения: 0
Zdraveite momi4eta  Hug  az niama da sum s vas , svalih dostatu4no , no si sledia 4ata  Peace
Solej iskam da popitam , stava li s oves ? Edna priatelka tuk iska da zapo4ne na 2 june , ama tuk niama jito  ooooh! samo oves e namerila.
Lek den na vsi4ki   bouquet

# 192
  • Мнения: 206
  Много е добре ,че вече започвате подготовката си за Житния режим от по-рано.Ще е прекрасно,ако разберете ,че той не е някоя елементарна диета.
  Вече няколко пъти писахме ,че подготовката продължава 10 дни.Освен набавяне на необходимите храни ,необходимо е и да регулирате алкално-киселинния си баланс/ http://daoin.com/feeding.php /.Опитайте да си спомните с какво сте се хранили повече през последния месец/алкална или киселинна храна/.И компенсирайте/ако с алкална -с киселинна и обратно/.Това ще ви спести някои неразположения/или поне ще ги ''тушира''/ по време на режима.
   Добре е да се опитате да направите /без да се насилвате/ и някои познати и елементарни за вас дейности по подготовката ,които са представени в този линк: http://www.bratstvoto.net/vehadi/menu/2forum/index.php?topic=289.msg1059#msg1059
 Не се притеснявайте от формулите и молитвите.Всеки да прави това ,което може и му е по сърце. 
   Най-важното е да няма насилие ,да имате не само полза ,но и да изпитвате удоволствие от това ,което правите.Естествено и чувството за победител над хранителните изкушения не е за пренебрегване.
  Яжте повече череши и ягоди до началото на режима.Но не замествайте ябълките с тях по време на режима.Всяка храна има своето значимо място.Не разрушавайте баланса между храните/физически и духовен/ с импровизации.

 

# 193
  • Мнения: 206
Режимът е житен.Затова се използва пшеница.А и с овеса е още по-трудно да правиш диети.

# 194
  • Мнения: 215
И аз се присъединявам към групичката на 02.06. Прилагам режима за първи път. Дано да ми подейства добре. Мислех да го направя май месец, но се объркаха плановете ми.
Бих искала да попитам дали има момичета които приемат лекарства за кръвната захар и са правили режима. Аз пия Сиофор, но през ден. Кръвната ми захар е нормална вече и мисля, че няма да е проблем да изпълня режима.

Общи условия

Активация на акаунт