Издирва се 7годишния Веселин Димитров Игнатов

  • 175 000
  • 4 233
  •   1
Отговори
# 2 775
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Да, ако може някой да го занесе сега в полицията м София ще е добре, иначе после нека се пусне директно в Икономическа полиция. Колкокто се може повече за го разслидват. А ще го пускате ли в медиите?
В момента разговарям с един бивш следовател и го питах дали да го пускаме. Каза ми, че предварителното раздухване пречи после на работата на полицията  Confused
Моля момичето, което получи заплаха на лични за рязане на ушите ако пази съобщението да му направи принтскрийн и да ми го прати   Praynig
Това е в ФБ.Димитринка Тилийска.
Dimitrinka Teliiska Я раздуйте за Бойчев че стана интересно, кой му е сайта?! Заплашва ме на лични смешника, че ще ме изнасили.
Вчера в 20:50 · Сигнализирай


Марси Пингвинова http://www.vboychev.hit.bg/ тва му е сайта на тоя ненормалник. на сайта можеш да видиш, че има програма за чат, в която ника му е бойчев88. 88 е код за хайл хитлер, където h e 8мата буква в англ. азбука. въпросния сега видях, че е член на много крайно-националистически групи + е affiliate на разни покер компании като че ли. абсолютно изперкал и съмнителен тип. димитринка не си трий съобщенията със заплахи, можем да ги използваме срещу него
Вчера в 20:53 · Сигнализирай

# 2 776
  • Мнения: 0
Мари6а, мен лично ме съмнява, че тази заплаха за ушите е истинска. Поне лицето, което твърди, че я е получило се държи много противоречиво и провокативно във форума, даже някои смятат, че това е новият профил на г-н Черкезов.

Мога обаче да ти пратя скрийн шот на "ще ми изгаснеш в ръцете като крушка"..

# 2 777
  • Мнения: 6 274
В момента разговарям с един бивш следовател и го питах дали да го пускаме. Каза ми, че предварителното раздухване пречи после на работата на полицията  Confused
Моля момичето, което получи заплаха на лични за рязане на ушите ако пази съобщението да му направи принтскрийн и да ми го прати   Praynig

Айде, ся, пречело им.  Close
На крив такова все му пречи нещо.
Като не искат да има раздухване, да не ми мълчат като пукали почти 1 месец, а да се покажат по телевизията и да кажат само: "Имаме версия, работи се усилено, на крачка сме от... примерно от решаване на случая" и толкова.
Да не ми се измъкват със следствени тайни т.н. глупости, защото никой не иска от тях подробности.  Stop
Просто да излязат и да кажат две думи.
Ама, не, те ни звук, ни стон.
Е, народът почва да рови, много ясно, ние да не сме па толкова тъпи, за колкото ни мислят разни Бойчевци?!
 Crossing Arms

# 2 778
  • Варна
  • Мнения: 1 841

Това е в ФБ.Димитринка Тилийска.
Ясно  Peace

Мога обаче да ти пратя скрийн шот на "ще ми изгаснеш в ръцете като крушка"..
Имам го това  Peace

# 2 779
  • Мнения: 0
ОК. Я вижте тук (ФБ):

Inna Petrova Чудя се, и ще продължавам да се чудя? Много сме наивни хората, които наистина се замисляме, над това, че едно дете е изчезнало и дали е това, което ни е посочено като информация. Какви брошури, какви таксита, какви листовки-детето го няма вече близо месец, наистина ли мислите, че вече не се знае в България за това дете, и че това е начина да се помогне истината да излезе наяве. Хайде стига де, вие деца ли сте, наивните ли сте, че да неможе да разберете някои неща. Истината е пред очите ни, но явно ще ни трябва много дълъг път, за да стигнем до нея. Моля се всеки ден, Веско да е жив и здрав, това е най-важното.
40 minutes ago · Report

Nadejda Kotceva ами вие се чудете,ние ще търсим.току що говорих с полицай от бургас-те не знаят как изглежда детето.изобщо нямат наредба да го търсят.ако знаят то е от тв.и всекидневно се сблъсквам с хора,който или незнаят за детето,или се учудват че не е намерено още.и това е в голям град като бургас,а представете си в малките села където нямат интернет а вече масово и кабелна


Нали уж детето е обявено за общонационално издирване? Как така нямало наредба?! Сега да не би да се налага собственоръчно хората заедно с разлепването на брошурата да подават и сигнал в съответното районно?

# 2 780
  • Мнения: 100
Относно това, че народът почва да рови- според моя човек ние си играем на CSI.

# 2 781
  • Мнения: 100
Tsveta Madjirova Обявата е пбликувана много преди изчезването на Веско.
Г-н Бойчев, имам личен въпрос и ще си позволя да го задам тъй като не еднократно аплеирахте, който го интересува нещо да Ви пита. Та въпросът ми е кое е фирмата от която Ви уволниха заради това, че се опитахте да помогнете на издирването на Веско. За мен тези хора са много по-бездушни и за линч от тези, които просто си пишат тук!
33 minutes ago · Report

# 2 782
  • Мнения: 0
Относно това, че народът почва да рови- според моя човек ние си играем на CSI.


Ами на фона на ето това и на мълчанието на полицията, как да не си играем..

# 2 783
  • Мнения: 105
Ами то още отначало имаше хора,дето казваха,че много филми гледаме....И обиждаха подред,дори и тук,погледнете в началото на темата.Така,че не се учудвам и със сигурност ще изкарат с психически отклонения този Бойчев и компания,за да няма пак отговорни,а и да не създават работа на институциите,съдилищата и медицинските учреждения.На всеки му пука  за злото до толкова,до колкото не е в неговата къща.Та и с детето така-накрая истината няма да има такова значение,а само крайния резултат за Веско. Rolling Eyes

# 2 784
  • Мнения: 100
Аз не го казах с лош умисъл, приятелят ми е англичанин и някак си не може да разбере реалността в БГ и как БГ полиция спи. Mr. Green

# 2 785
  • Мнения: 0
Всеки родител в България трябва да знае ето това наизуст, защото ... и защото ......

# 2 786
  • Мнения: 100
Alexandra 'Sandy' Eve Как да не знаят, нали е обявен за национално издирване?! Изобщо полицията проверява ли още сигнали?
13 minutes ago · Edit Post · Delete Post

Nadejda Kotceva "в българия национално издирване се обявявало ЕДИН МЕСЕЦ след подаването на сигнал в полицията"това ми отговориха когато попитах същото като вас
10 minutes ago · Report

Tsveta Madjirova А защо тогава ни хвърлят прах в очите, че е обявен за общонационално издирване, при изчезване на деца нали уж процедурите били различни и с по-кратки срокове?Какво наистина прави полицията, за Бога???
4 minutes ago · Report

ЕДИН МЕСЕЦ!? Shocked

# 2 787
  • Мнения: 0
Вижте, момичета, тук има доста снимки на Веско и родителите му:
http://www.facebook.com/album.php?aid=87642&id=713016567

Бузанче сладко  Cry Cry Cry Изглежда наистина е било Е  Cry обичано дете..  Praynig Praynig Praynig

# 2 788
  • Мнения: 100
чий е този профил? тази женя роднина ли е?

# 2 789
  • Варна
  • Мнения: 1 841
чий е този профил? тази женя роднина ли е?
Четейки заглавието на албума мисля, че родителите на Веско са й кумове.

Общи условия

Активация на акаунт