Издирва се 7годишния Веселин Димитров Игнатов

  • 175 039
  • 4 233
  •   1
Отговори
# 2 760
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Така, моята позната е говорила с оперативния дежурен. Казал й е, че е най-добре да се срещнем във вторник, понеже сега са почивни дни, да оформим писмото и да го подам. Така че, момичета /и момчета/, вторник, най-вероятно по обяд, ще е подадено.
Трейси, благодаря ти за помощта снощи, благодаря и на Копнеж и DanSy за скрийншотовете, както и на всички, които поствахте цитати и коментари тук и във Фейса   bouquet  bouquet  bouquet
Дано да успеем!

Последна редакция: сб, 22 май 2010, 18:50 от mari6a

# 2 761
  • Мнения: 1 192
До вторник колко още матриал  Wink ще се натрупа...

# 2 762
  • Мнения: 6 274
Mari6a, пиши ми на лични кои точно скрийнове имаш, защото и аз имам доста, ако някой ти липсва, да допълним

# 2 763
  • Мнения: 1 192
Ако човекът е опасен наистина представяте ли си до вторник какво може да стане (не е към вас упрекът), ама тая нашата система...

# 2 764
  • Варна
  • Мнения: 1 842
До вторник колко още матриал  Wink ще се натрупа...
Да, и аз това си помислих. Като нищо до вторник може да свършим работата на полицията  Simple Smile Чудя се, все пак, дали да не го пуснем на медиите  newsm78
Джуличка, пиша  Simple Smile

# 2 765
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
До вторник колко още матриал  Wink ще се натрупа...
Да, и аз това си помислих. Като нищо до вторник може да свършим работата на полицията  Simple Smile Чудя се, все пак, дали да не го пуснем на медиите  newsm78
Джуличка, пиша  Simple Smile
Пусни го

# 2 766
  • Мнения: 0
Така, моята позната е говорила с оперативния дежурен. Казал й е, че е най-добре да се срещнем във вторник, понеже сега са почивни дни, да оформим писмото и да го подам. Така че, момичета /и момчета/, вторник, най-вероятно по обяд, ще е подадено.
Трейси, благодаря ти за помощта снощи, благодаря и на Копнеж и DanSy за скрийншотовете, както и на всички, които поствахте цитати и коментари тук и във Фейса   bouquet  bouquet  bouquet
Дано да успеем!

Е как във вторник? Те са почивни дните, ама нали за това е дежурен тоя дежурен?! Става въпрос за сигнал за главно действащо лице в горещо разследване!


Здравейте, момичета! За пръв път пиша тук, но ви чета от близо седмица и съм в контакт на лични с някои от вас във ФБ. Потресена съм от цялата помия покрай този случай. Имам усещането, че сайтът във ФБ се поддържа от измамници, а с детето се е случило нещо много лошо и се питам защо полицията бездейства?! И аз имам скрийн шотове и копия на разговорите, ако ви трябват.

Все пак - Мариша, много ти благодаря, че си се заела с подаването на сигнала!

# 2 767
  • Варна
  • Мнения: 1 842
П4ели4ка, той дежурния вече си е отишъл, смяната му е приключила. По-добре е във вторник директно в отдел /или както там се нарича/ "Икономическа полиция", отколкото в деловодството на Първо районно, чакайки после да го придвижат по каналния ред където е необходимо и когато се сетят.  Peace

# 2 768
  • Мнения: 0
Мари6а, страшна работа е това.. Необяснима бюрокрация за нещо толкова сериозно.. Не може ли да се докладва директно на разследващите по изчезването на Веско? За да го имат те предвид, пък Икономическа полиция нека си го разследват отделно..  Thinking
Нищо чудно, че тоя е толкова нагъл - от какво да го е страх изобщо?  Sick

# 2 769
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Ако искаш ,ми го прати по куриер.
Аз ще ида с някой да го занеса в 6 РПУ.
То ми е най-близо.

# 2 770
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Ако искаш ,ми го прати по куриер.
Аз ще ида с някой да го занеса в 6 РПУ.
То ми е най-близо.
Може по мейл да ти го пратя. Кое РПУ разследва изчезването на Веско?

# 2 771
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Ако искаш ,ми го прати по куриер.
Аз ще ида с някой да го занеса в 6 РПУ.
То ми е най-близо.
Може по мейл да ти го пратя. Кое РПУ разследва изчезването на Веско?
Май 2 РПУ.

# 2 772
  • Мнения: 6 274
Да, Второ Районно.
Намира се в непосредствена близост до Централна Гара, зад бившия Новотел "Европа", понастоящем "Хотел Принцес".

# 2 773
  • Мнения: 100
Да, ако може някой да го занесе сега в полицията м София ще е добре, иначе после нека се пусне директно в Икономическа полиция. Колкокто се може повече за го разслидват. А ще го пускате ли в медиите?

# 2 774
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Да, ако може някой да го занесе сега в полицията м София ще е добре, иначе после нека се пусне директно в Икономическа полиция. Колкокто се може повече за го разслидват. А ще го пускате ли в медиите?
В момента разговарям с един бивш следовател и го питах дали да го пускаме. Каза ми, че предварителното раздухване пречи после на работата на полицията  Confused
Моля момичето, което получи заплаха на лични за рязане на ушите ако пази съобщението да му направи принтскрийн и да ми го прати   Praynig

Общи условия

Активация на акаунт