Подсъзнанието може всичко 23 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 95 257
  • 709
  •   1
Отговори
# 45
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Деси, Дорийн Върчу в "Ангелска медицина" пишише точно за планинските кристали, че поемат негативните енергии и лесно се "пълнят". Затова и трябва често да се пречистват.

Да , бе вЕрно  smile3555

аз ония ден се ядосах че ми е "опушен" и го сложих да престои във вода ама пак нищо
ще пробвам да го оставя във вода и на лунна светлина тамън луната вече е пълна  Wink

Интересното е че забелязах разликата чак като и мЪжо си взе кристал  и ги сравних  Laughing

# 46
  • Мнения: 21
Може би има връзка със значението на камъните.Кой за какво отговаря. newsm78

# 47
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Здравейте!
Нова съм съм в тази област и се надявам да ми помогнете.
Навлязох в най-мощния си период. Прочетох Това  и си изчислих моят период Тук
Аз всеки ден си пиша желанията по 21 пъти 21 дни (до тук съм го направила 16 дни) за утвърждаване на желанието. Ще продължа до 21 ден да ги пиша по 21 пъти.
Искам да питам за най-силния ми период как да постъпя със желанията си (различни от горните предполагам трябва да са). Трябва ли да ги пиша всеки ден, по колко пъти, може ли да са различни в различните дни или трябва да са еднакви желанията в различните дни?
Ще съм ви благодарна за съвет, може и на лични  Embarassed
Благодаря ви и за огромната библиотека събрана на първа страница  Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 1 652
Когато се съсредоточиш заедно с някого върху неговия проблем, ти не помагаш нито на него, нито на себе си, защото и двамата добавяте енергия към проблема.

   На мен ми се е случвало обратното. Събираме се във връзка с проблем на общ приятел. Говорим за него, били сме много притеснени и на другия ден се оказва, че диагнозата е коренно различна и състоянието започва да рязко да се подобрява. Сещам се за 3 такива доста сериозни случаи.

Амбер, в случая се оказва,че вие сте се съсредоточили върху проблем, който не съществува т.е диагнозата не е била вярна.

# 49
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Когато се съсредоточиш заедно с някого върху неговия проблем, ти не помагаш нито на него, нито на себе си, защото и двамата добавяте енергия към проблема.

   На мен ми се е случвало обратното. Събираме се във връзка с проблем на общ приятел. Говорим за него, били сме много притеснени и на другия ден се оказва, че диагнозата е коренно различна и състоянието започва да рязко да се подобрява. Сещам се за 3 такива доста сериозни случаи.

аз пък мисля че в случая не сте се съсредоточили върху проблема / и не сте добавили енергия към него/, а само ви е събрал проблема. Вие сте говорили и обсъждали приятелят. Добавили сте енергия към неговата, обгърнали сте го с любов. Това е довело до подобрението или до поставянето на вярната диагноза.
Ако сте се събрали да се вайкате, и оплаквате - това е обсъждане на проблема с който добавяме енергия на проблема а не на себе си.
Мисляче за това говори Мила, или поне аз така разбирам нещата.
Иначе защо ще се правят групови медитации с повишаване на енергията.

# 50
  • София, под Карлсон
  • Мнения: 638
Привет!

Нова съм, но съм силно заинтригувана. Имам много да чета, за да наваксам  Simple Smile
Поздрави на всички и весели празници!

# 51
  • Мнения: 847
Мили Момичета ,всички вие които правите темата  Hug
Искам да ви Благодаря!!!!
Благодаря ви ,че ви има , че имате търпението и желанието да пишете в тази хубава тема ,и да споделяте толкова интересни и полезни неща!!!!
В тази тема научих много ,запознах се със страхотни хора и се промених!!!
Благодаря ви от цялото ми сърце!!! Hug
Исках да споделя днес с вас това -така го почувствах и написах .
Днес е специален ден за мен ставам на 33 -Христовата възраст .
Благо- Даря  bouquet Heart Eyes

# 52
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Практическо ръководство по Sun Gazing или „слънцеядството” /резюме от речта на Хира Ратан Манек, изнесена в Пловдив на 13.07.2008 г.


, schtrumphete!   С пожелание за сбъдване на мечтите, супер настроение и  висок стандарт!      http://www.youtube.com/watch?v=m44z-223UYE





Последна редакция: пт, 02 апр 2010, 02:12 от lenny_pld

# 53
  • Universe
  • Мнения: 1 556
       

НА ВАС И СЕМЕЙСТВАТА ВИ ЖЕЛАЯ ЗДРАВЕ, БЛАГОДЕНСТВИЕ, ЛЮБОВ И СВЕТЛИНА!!!

# 54
  • Мнения: 0
Zdraveite momicheta,cheta vi ot dosta vreme i mi e mnogo ptiqtno i zabavno,iskam da vi popitam za rynite,reshih da si napravq no rityala ne mi e suvsem qsen kakto i vremeto v koeto se pravi,ima malko razminavane v tova koeto cheta,bihte li mi obqsnili.Blagodarq newsm78 newsm78

# 55
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Благодаря, че ви има!  bouquet Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 2 657
Ето една виртуална почерпка от мен,послучай Рд-то ми Hug



Благодарна съм на всички и за всичко.Рабрах,че когато човек иска и чувства,че има нещо-то го получава.
Благодарна съм за всяко съвпадение и за хубавото ми посрещане снощи в 00:00 сред приятели.

# 57
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Полезна статия  Peace

Дойрин в книгата "Ангелска медицина" също обръща голямо внимание на слънцето и неговата енергия  Grinning

# 58
  • Мнения: 1 520
МОЛИТВА-МАНТРА: ОБЩУВАНЕ С ДУШАТА

В огледалото на времето съзирам себе си. Аз съм хармонично цяло, изпълнено с любов, светлина и мъдрост.Аз съм /трите имена, дата на раждане, посочете къде се намирате в момента/. Аз съм в хармония с душата си. Тя е Изворът на доброто в мен. Тя е Лъчът на Светлината, който осветява непрекъснато пътя ми, тук и сега, в това тяло. Тя е силата на Живота, тук и сега. Тя е мъдростта, която нося в гените си.
Тя е Истината и Пътят.
Тя е Творецът, Логосът на Сътворението на моята Вселена Човек.
Тя е Огънят на изпитанията, който непрекъснато поддържа в мен смелостта, вярата, добродетелите и състраданието.
Тя е Ключът, с който преминавам през Портите на времето, за да се слея с Духа на своите космически Баща и Майка.
Тя е моето богатство, сега и винаги.
Тя и Аз съм, сме едно цяло в хармония, защото душата ми е силата на Любовта, водена от Светлината. Така е.

(Тази молитва има универсална изчистваща и хармонизираща енергия за фините структури на душата ни. Добре е да се казва всеки ден, сутрин или вечер).

НИНА НИЧЕВА

# 59
  • Мнения: 3 674
Цоп... в новата тема!  Grinning   Лени, както винаги...прекрасно оформена!    bouquet  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт