За пролетни одежди купуваме прежди

  • 73 715
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 59
Лято, слънце и море, а плетката сама се плете

Хайде, малко да предложите заглавия за нова тема, че се вижда края и на тази.

Плетем задружно и през май
започнатото да изплетем до край...

ама не ме бива много с български  Embarassed

# 721
  • София
  • Мнения: 17 592
Нищо му няма на българския, ама май е много дълго...

# 722
  • София
  • Мнения: 1 006

Плетем задружно и през май
започнато - плети до край...    (редакция)   bouquet

# 723
  • Мнения: 7 386

Плетем задружно и през май
започнато - плети до край...    (редакция)   bouquet
              Joy Joy Joy Това е като за мен  Laughing толкова неща започнати незнайно кога и незавършени. Mr. Green Слагайте заглавието та дано се засрамя и завърша. Embarassed

# 724
  • Мнения: 4

Плетем задружно и през май
започнато - плети до край...    (редакция)   bouquet
             Joy Joy Joy Това е като за мен  Laughing толкова неща започнати незнайно кога и незавършени. Mr. Green Слагайте заглавието та дано се засрамя и завърша. Embarassed

И аз така... Embarassed
Заглавието си го бива!  Hug

...
И понеже съм от Варна - "Най-добре се плете на брега на Черно море" Grinning
Това ще го проверя лично в края на юни, началото на юли.    Joy


desi_shisha
, общ сайт няма, поне аз не знам Wink
Повечето от пишещите тук дейно участват в благотворителните инициативи на ДБМ.

Направихме опит да се представим заедно на  КОЛЕДАРИЯ. Следващият фестивал, за който ни поканиха, го пропуснахме, предвид непосилните условия.
Планираме следващо съвместно мероприятие в средата на юни - Световен ден на плетенето на открито.
И сме отворени за предложения.

 

Последна редакция: пт, 30 апр 2010, 20:46 от dodofit

# 725
  • София
  • Мнения: 17 592
Какво е ДБМ?
Аз за сега съм виждала само благотворителни инициативи, свързани с християнски празници - Коледа, Великден...Няма, примерно, Новогодишни, Първоюнски...

# 726
# 727
  • София
  • Мнения: 1 006
   Ами защо мислите ми стана интересна идеята на Inok ? Имам блузон започнат преди 4 години с един изплетен ръкав, ама не че нещо не му е в ред...  Blush  Hug

# 728
  • София
  • Мнения: 59
   Ами защо мислите ми стана интересна идеята на Inok ? Имам блузон започнат преди 4 години с един изплетен ръкав, ама не че нещо не му е в ред...  Blush  Hug

Аз пък все още се надявам да завърша рокля, започната преди месец. На няколко пъти вече почти се отказвам, обаче понеже big pufana каза че ще се справя, та сега се амбизирах да я доведа до край. Вече доплитам ръкавите... и едно от трудните неща ще остане - да се оформи горната част около шията...  ooooh!

# 729
  • Мнения: 114
НОВА ТЕМА


Инокче, давай, мила. На мен ми се гадеше накрая от кивито, ама на ... всички го харесаха. Така че, не се предавай.  Hug

Последна редакция: сб, 01 май 2010, 08:18 от big pufana

Общи условия

Активация на акаунт