За пролетни одежди купуваме прежди

  • 73 721
  • 729
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: 7
big pufana чантичката е много сладурска, тъкмо се чудех какво да правя останалите си прежди!
БЛАГОДАРЯ за идеята   bouquet

# 706
  • Мнения: 114
И като стана дума за приложения, вижте какво открих относно стари дънки в подплатата за чантата:

# 707
  • Мнения: 328
big pufana, страшна идея. Добре че не съм изхвърлила старите дънки, сега ще са ми от полза  Peace

Steisi да имаш схема на зелената пола от фротето, дето показа наскоро? Много ми хареса.

Аз най-накрая заплетох жилетката, падна малко разшиване вчера, ама то така бързата работа срам за майстора.   Embarassed Та във тази връзка да питам дали да правя извивки за ръкавите, направила съм (все още не съм завършила,де но смятам) извивки за талията и ми се струва че може да е грозно ако не направя за ръкавите.  Thinking Това е кройката   на оригиналната жилетка, иначе аз се водя по описанието на тази жилетка от сп. "Жилетки и наметки", и меря по това елече, но ми се струва че ако направя извивките за ръкавите по него ще е много.  Thinking

# 708
  • София
  • Мнения: 17 592
И като стана дума за приложения, вижте какво открих относно стари дънки в подплатата за чантата:



Яко!!!

# 709
  • Мнения: 114
Много се радвам, че дънковата идея Ви хареса, момичета.

В турския сайт има прИмоция за мамета - http://www.yarn-paradise.com/weekly-promotion.mspx

Получавате подарък шал, но при покупка на повече от един пакет намалени прежди. Намалението е 20% на всички прежди и е валидно до 07/05/2010.

Eто и един пример:

800 gr. 2 Lot and 16 Items in your cart.
You Won Free Shawl
We will sent your items via Regular Registered Mail       SubTotal: $15.98
                                                                                                  Shipping: $11.80
                                                                                          GRAND TOTAL: $27.78
                                                                                 Sale Discount Won : $20.00
                                                        Additional Promotion Discount Won : $3.99

Последна редакция: чт, 29 апр 2010, 14:19 от big pufana

# 710
# 711
  • Мнения: 3 550
За пепито21

# 712
  • Мнения: 114
Лято, слънце и море, а плетката сама се плете

Хайде, малко да предложите заглавия за нова тема, че се вижда края и на тази.

Последна редакция: пт, 30 апр 2010, 11:48 от big pufana

# 713
  • Мнения: 149
Пуф, твоето предложение ми допада  Nature Sunny  sport027 knit. Мен не ме бива в римите. Sad

# 714
  • Мнения: 317
през лятото плетем и на слънце се печем  Laughing

# 715
# 716
  • Мнения: 3 550

Много свежо!

А не ни ли е рано за летни заглавия? Настъпва едва месец май.

# 717
  • Мнения: 251
Здравейте,мамчета!

Страхотни неща творите.Искам да попитам има ли сайт където продавате тези красоти?

# 718
  • София
  • Мнения: 1 626
Ей това е идеално за оползотворяване на разни подходящи помежду си остатъци с инструмента за шнурчета на Ванчето.


Аз имам едно готово пончо, надявам се довечера да ме фотографират и да покажа. И още един шал-яка довършвам, този път по-тесен, че предния нещо широк ми се струва за мен и може да го подаря на мама.

# 719
  • Варна
  • Мнения: 0

Има доста интересни неща,но на мен ми бяха много интересни и коментарите под снимките.
И понеже съм от Варна - "Най-добре се плете на брега на Черно море" Grinning

Общи условия

Активация на акаунт