Аси и Демир... Мурат и Туба - винаги заедно в сърцата ни - тема 29

  • 47 053
  • 727
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1
Какави са тези актьори????в класацията на Мурат???... нищо не ни говорят.... ние само нашия си знаем и нали сега върви Любов и наказание.....ах тая Бурчинка...трябваше Мурат с Туба да снима филм щеше да е бум....а те всеки отделно и така няма рейтинг,няма интерес...тези продуценти и пиари неразбират ли че двамата правят нещата...оф...и каква е тая Мелек откъде се взе?... беше на 6%
 Crossing Arms smile3514 smile3515 smile3516

# 661
  • Мнения: 8
По случай поведението на момичетата от ЛиН искам да ви кажа нещо от древногръцкият философ Сократ!!!!
"Сократ понасял всичко с невъзмутимо спокойствие, дори когато противникът му го ритал!! По този повод той отговорил на учудените си приятели: "Ако ме беше ритнало магаре, щях ли да заведа дело срещу него"!!!"
Мисля, че всяка от вас е чевала това!!! Няма да казвам кой е магарето!!!

# 662
  • Мнения: 10 240

Да не си разваляме настроението преди новия епизод на "Гьонулчелен" а да се порадваме на момичето ни.
Победило е две класации / справка темата за "Гьонулчелен"/ Но има и неприятна новина - откраднали са сценичните и костюми!


# 663
# 664
  • Мнения: 0

Изобщо не си отиват тези,между другото кои са.....за първи път ги виждам... Joy Joy

# 665
  • Мнения: 10 240


Бързам за снимки! Много закъснях! След снощната вечеря с Мурат, днес цял ден снимки с....Мурат!

# 666
  • Мнения: 10 240
  Искам повече такива снимки - Туба и Мурат заедно да представят новия си филм.... 
         

# 667
  • Мнения: 0
rina-rina благораря за снимките,колкото и пъти да ги гледам все им се кефя!Защо нямаха повече такива-заедно както всички искаме да ги виждаме Hug Hug Hug

# 668
  • Мнения: 0
за тези,които плюят сериала,явно не са го гледали.Честно казано,когато започна 1 серия,момента с давенето и виенето на тези със забрадките на брега,си помислих ,че този филм ще е голяма простотия.Не го гледах до края на седмицата.През почивните дни реших ,че ще изгледам сериите по нета ей така от скука.Тогава разбрах,че сериала е супер,от онези,които те омагьосват.Ако щете ми вярвайте но го гледах и вечер и на следващия ден повторението .Синовете ми се шегуваха с мен,че се опитвам да науча наизуст сериите.Радвам се,че съм се докоснала до НЕВЕРОЯТНОТО ИЗКУСТВО на МУРАТ и ТУБА!

# 669
  • Мнения: 10 240
Предлагам първо да стигнем до стр.50 в тази тема и тогава да пишем в новата тема.

Маги, благодаря за тема 30
   newsm51 newsm51 newsm51

# 670
# 671
  • Мнения: 0
ето и новата тема....малко раничко я пускам,но да си знаете като стигнете на 49стр.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=479507.msg14397921#msg14397921

# 672
# 673
  • Мнения: 10 240


нов клип за филма на Туба - "Yoregine sor"

http://www.facebook.com/video/video.php?v=339593807155&ref=mf

# 674
  • Мнения: 0
клипчето е готино, мъжете са симпатяги

Общи условия

Активация на акаунт