Подсъзнанието може всичко 20 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 125 158
  • 725
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 54
Много ви благодаря за отговорите.Решила съм това да е следващата книга ,която ще купя,но понеже няма още 3г на 2г и 7м. и за това не бързах особено,но няма да чакам повече и ще я купя веднага щом излезнем на разходка.Още веднъж огромно благодаря Hug страхотни сте.

# 346
  • В друго измерение
  • Мнения: 155
Здравейте, прекрасни дами,

следя редовно някои раздели във форума, преди време бях и от пишещите в раздела за отслабването Simple Smile Преди известно време открих вашата тема, след като сама поисках да променя нещо в себе си, прочетох книгата на Кехоу и в търсене на повече информация открих и вас.
Възхищавам ви се и чета с удоволствие! Благодаря ви, че сте тук!   bouquet
Аз съм начинаеща, щастлива, невинаги, но в повечето случаи успешна..болка в личния ми живот ме накара да погледна дълбоко в себе си...
Пиша, защото ми се прииска да кажа, че и аз съм тук, с вас, и това много ме радва  Heart Eyes Heart Eyes
От сърце ви желая да бъдете това, което искате да сте..и с удоволствие ще се уча от вас  Blush

# 347
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
Heartbeat, добре дошла в темата! Надяваме се, че не само ще ни четеш, но и ще пишеш. А кой от кого ще се учи не се знае. Тук всички сме учащи - затова сме  в темата и затова обменяме идеи. Няма случайни хора.

# 348
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
katia_mi6i Hug
хората още от време оно са казали,че колкото повече те е страх от нещо,то по-бързо те застига. ...

Все си мисля че на нас хората по-лесно ни се удава  да мислим за лошите  неща , да се притесняваме и т.н. а да мислим позитивно , слънчево трябва да се учим , да си го налагаме  Rolling EyesКато ни идват тъмни мисли трябва де се пляскаме през ръцете (образно казано де )полагаме усилие да ги спрем.
Нужно е време и практика за за се научим да мислим и живеем позитивно  Wink
На мен ми бе нужна година и нещо  за да съм това което съм сега (е , имам още много път да извървя към себе си )...по-спокойна , уверена, позитивна , знам конкретно какво искам ..... почнах да творя живота си..... и еЙ богу получава се  Hug




Няма невъзможни неща  Wink Проучи внимателно онова, което смяташ за невъзможно, а после промени възгледите си. Grinning









# 349
  • Мнения: 730
Да, защото когато вибрираме на вълните на страха излъчваме с пълна сила, много силна вибрация. В повечето случаи я поддържаме твърде дълго, за съжаление. Нужно е да сменяме фокуса, да поддържаме състояние на пълнота, радост и щастие, на позитивизъм. И ако успеем в това, идват моментите, когато нашите желания/за мен са избори/, стават реалност. Ако излъчвахме толкова силно, колкото излъчаваме негативните си емоции- ехеййй...

# 350
  • Мнения: 52
Аз също съм много объркана,депресирана,наранена по празниците от близък човек,влизах тук и нямах сили и търпение да чета.Снощи четох Кехоу,заспах с положителни утвърждения,но тази сутрин пак ми е криво и колкото и да се насилвам,нямам желание да ги казвам.Чух се с приятел,който ми действа добре,но след като затворих телефона,апатията отново ме обзе.В основата стоят семейни проблеми,но за момента нямам никаква алтернатива и ще се наложи да ги игнорирам,а не ми се получава.Помагайте.

# 351
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото.
Монтен


т.е. трябва да променим отношението си.
Колко лесно изглежда от страни , нали ?
Grinning

Снощи четох Кехоу,заспах с положителни утвърждения,но тази сутрин пак ми е криво и колкото и да се насилвам,нямам желание да ги казвам.

Лина  Hug

не се насилвай  но не се отказвай (виж подписа ми )
Всичко ще се нареди и щестане постепенно  Winkимай търпение  Hug



Всяко нещо в живота  изисква да се обучаваш. Дори и за да разбираш думите на ангелите. Толкова много искаме да разговаряме с тях, че не чуваме това, което те ни казват. Да се слуша никак не е лесно. В нашите молитви винаги се стремим да кажем къде сме сгрешили или пък какво бихме искали да ни се случи. Ала всичко това вече е известно на Господа и Той понякога ни кара само да чуем това, което Вселената ни казва. И да имаме търпение.

Последна редакция: вт, 05 яну 2010, 09:54 от Desss

# 352
  • Мнения: 52
На ден най-малко по 10 пъти виждам еднакви числа и комбинации на автомобили или на часовника.И то  някак изведнъж ми изкачат,да не си помислите, че непрекъснато съм взряна в колите.Наистина ще има някаква промяна в живота ми, защото узрях за някои неща ,че не могат така да продължават,но не мога поне на този етап да ги осъществя-чисто финансови земни причини.

# 353
  • Мнения: 1 652
Heartbeat, добре дошла!  Hug
Крен, това с белите петна ми е познато от много години. Ставало ми е много пъти неудобно, когато са ме срещали хора, които ме поздравяват, спират се да говорят с мен, знаят подробности от моя живот, питат ме за близките ми и за нещата от живота ми , а аз – никакъв спомен ....  И аз се питам на какво се дължи? Според мен е много силен емоционален стрес или дълго живеене в депресия и страх т.е емоционално  и енергийно изразходващи  ни събития.
Whitewish , Qnitsa,  и аз би следвало да кажа, че вече съм загубила вяра. Но не съм. Нещата отдавна не са такива, каквито ги очаквам и вече не знам какво да правя. Не мога да си отговоря и какво пречи? Но както казва Десс полагам усилия да живея и мисля позитивно. Не винаги ми се удава. Но като цяло се чувствам много по-добре отпреди година. Десс, както казваш ти- по-позитивна, по-спокойна, по- добронамерена съм,.... дали  и аз вървя към себе си т.е. Дали пътят към себе си преминава през такъв етап-  на приливи и отливи, където приливите са почесто явление, а отливите по-рядко вече? Ще бъда благодарна да ми отговориш Десс.  bouquet  Praynig

Яница, това което мога да ти кажа за къщата- преживяла съм го. Чудех се дълго защо е така? Когато започнах да чета, разбрах- къщата беше срещу гробището, срещу портите на 2 гробища- турското и българското. От хората, които живеят там- всички са с проблеми и разрушени семейства и пр. Продадох къщата преди две години, а преди месец момчето, което я купи катастрофира и почина- на тридесет и няколко....



Извинете ме за дългия пост.

# 354
  • Мнения: 54
Добро утро от мен.Lina преди да попадна на тази тема си мислех,че единствения вариант за мен и съпруга ми е да се раведем.Говорихме на различни езици.Но след като си промених мисленето и отнишението към него сега се чувствам влюбена в него както в началото и даже и не си и помислям за развод на този етап.Не се ядосвай,само ти се нараняваш а няма смисъл.Вгледай се в хубавите неща в живота ти и мисли повече за тях.Повтаряй си,че ще стане така както е най добре за теб.Чети много,постоянно и не се отказвай.Знай,че всичко ще се нареди по най добрия за теб начин,но ти трябва да му позволиш.И не позволявай на никого да те наранява.Желая ти да намериш верния път и да го следваш до край.

# 355
  • Мнения: 10 686
Whitewish , Qnitsa,  и аз би следвало да кажа, че вече съм загубила вяра. Но не съм. Нещата отдавна не са такива, каквито ги очаквам и вече не знам какво да правя. Не мога да си отговоря и какво пречи?

....аз по-добре да мълча, защото много ще станем... Confused

Вместо това нека припомня това прекрасно стихотворение, озаглавено "Оптимизъм"  Grinning

Говори за щастие!
Светът е достатъчно тъжен и без твоите неволи.
Пътищата не са само неравни и стръмни.
Вгледай се и виж къде твоят път е бил чист и гладък и говори за това.
Дай отмора на изтерзания слух на Земята, наранен от човешката скръб, недоволство и болка.

Говори за вяра!
На света му е къде по-леко без твоето невежество и съмнение.
Ако вярваш в Бога, или в човека, или в себе си, кажи го.
Ако не вярваш, скрий в мълчание своите мисли, докато дойде вярата.

Говори за здраве!
Непрекъснатото приказване за неизлечими болести е ненужно.
Не можеш да зарадваш никого, когато му говориш за болката.
Кажи, че си добре и че всичко ти е наред.
Бог ще чуе твоите думи и ще ги превърне в истина.

# 356
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
mijjjka Hug

това стихотволение  което си дала е едно от любимите ми   Heart Eyes


нещо на Д.Дамянов   Wink



    КОГАТО СИ НА ДЪНОТО

        Когато си на дъното на пъкъла
        Когато си най тъжен и злочест
        От парещите въглени на мъката
        Си направи сам стълба и излез
        Светът когато мръкне пред очите ти
        И притъмнява в тези две очи
        Сам слънце си създай и от лъчите
        Създай си стълба и по нея се качи
        Когато от безпътица премазан си
        И си зазидан в четири стени
        От всички свои пътища премазани
        Нов път си направи и сам тръгни
        Трънлив и зъл е на живота ребуса
        На кръст разпъва нашите души
        Загубил всичко, не загубвай себе си
        Единствено така ще го решиш





Хубав ден момичета и не губете ВЯРА  Grinning


Живота ни има приливи и отливи ....... иначе нямаше да има баланс, хармония ......ИН и ЯН , пролет, лято, есен зима ........

Мижка ,

Жизнь как зебра - белая полоса, черная полоса, белая полоса, черная полоса... а в конце все равно ж*па!!! Mr. Green

# 357
  • Мнения: 52
Добро утро от мен.Lina преди да попадна на тази тема си мислех,че единствения вариант за мен и съпруга ми е да се раведем.Говорихме на различни езици.Но след като си промених мисленето и отнишението към него сега се чувствам влюбена в него както в началото и даже и не си и помислям за развод на този етап.Не се ядосвай,само ти се нараняваш а няма смисъл.Вгледай се в хубавите неща в живота ти и мисли повече за тях.Повтаряй си,че ще стане така както е най добре за теб.Чети много,постоянно и не се отказвай.Знай,че всичко ще се нареди по най добрия за теб начин,но ти трябва да му позволиш.И не позволявай на никого да те наранява.Желая ти да намериш верния път и да го следваш до край.
А как да си променя мисленето към него като съм наранявана стотици пъти и вече не искам.Дори и той да се промени,нищо няма да ми трепне.

# 358
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Лина Hug

ако искаш да "промениш" някого или нещо
прво трябва да почнеш от себе си  Hug





katia_mi6i  Peace




“Никой не може да ме нарани (обиди) без моето разрешение.”

# 359
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Д. Дамянов..... любими стихове .... благодаря   bouquet Desss

Lina усмихни се! Усмивката ще украси твоето лице, ще утеши твоята душа, а и ще стопли нечия друга. Дори първата ти усмивка да е през зъби, вторият път е по лесно......

Ето още нещо любимо от мен

Цената на доверието

Така съм създадена,
Че предпочитам
Да се усмихна, вместо да се намръщя,
Да погаля — вместо да ударя,
Да повярвам — щом ме погледнат в очите.

Много пъти са ме лъгали.
Дори най-скъпите, най-близките.
Обичта ми са тъпкали
С думи са ме оплитали —
И пак ме гледаха в очите.

Може още сто пъти да ме излъжат.
Нека.
Едно не искам: заради стоте измами
Веднъж да не повярвам само
На очите, които наистина
Са били искрени.

Станка Пенчева

Общи условия

Активация на акаунт