Подсъзнанието може всичко 20 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 125 164
  • 725
  •   1
Отговори
# 180
  • У дома
  • Мнения: 1 741
ВЕСЕЛА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ В ТАЗИ ПРЕКРАСНА ТЕМА!!!

# 181
  • Universe
  • Мнения: 1 556
  Честит празник на именниците и на всички Ваши  близки, които носят празнични имена! Two Hearts

# 182
  • Мнения: 20
Честито Рождество Христово!
Честито на всички именици!
[color=magenta  party041моята малка звездичка днес навършва 1 годинка.
[/color]

# 183
  • Мнения: 72
ЧЕСТИТА КОЛЕДА МИЛИ МОМИЧЕТА, ЖЕЛАЯ ВИ ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ И СБЪДНАТИ ЖЕЛАНИЯ. Благодаря, че ви има.  Hug

# 184
  • Мнения: 112
Благодаря на всички за милите и хубави пожелания Hug

# 185
  • Мнения: 73
Richmama,честита една годинка-да ти е много здраво и щастливо детенцето! Heart EyesНа Нова година малкото ми момче прави първа годинка-добро време са си избрали да се родят!
честито Рождество Христово,честит рожден ден! Hug babydust7

# 186
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Richmama, Hug на твоето дете - да има здраве и късмет в живота   newsm51

# 187
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Richmama, да ти е жива и здрава сладураната, много светлина и радост в живота ви!

# 188
  • Мнения: 146
Здравейте моми4ета и 4естита Коледа!!
Отдавна ви 4ета но не съм писала до сега, но темата за коледните несполуки ме провокира. Миналата Коледа имах то4но проблем с те4 в банята, но моя беШе истински гейзер от бойлера, но не това е повода да пиШа сега, а тазгодиШната коледна несполука която ме сполетя... тоЧно на Бъдни веЧер ми изгоря хард диска на лаптопа  Cry... но и това не е всиЧко... това е само пореднато неЩо което ми се поврежда или което губя от около 5 месеца насам... няма да изреждам но неЩата наистина са доста и малки и големи и особено свързани с лаптопа. Развали ми се телефона непоправимо, подариха ми нов, загубих го, развали ми се фотоапарата, сестра ми загуби телефона който аз и подарих, сЧупи ми се Чисто нов куфар и наистина това не е всиЧко... И всиЧко това се слуЧва след голяма промяна в живота ми, наистина дълга и оЧевидна поредица от материални загуби, но най-травмираЩи са ми тези свързани с лаптопа а те никак не са малки. Сега като ми изгоря диска - губя токлова много информация която хиЧне ми се иска да изгубя и голяма Част от която няма как да възстановя... А и всиЧко това са си едни постоянни веЧе разходи  Laughing.  Унесох се в подробности... Та... Чудя се знак за какво е това? Чистене ли е някакво или някой иска да ми каже неЩо...  Thinking
Ще се радвам ако някой има да каже неЩо по темата и да провокира идеи в мен...
 Peace
PS. Интересна ми е и темата за неприемането...  

# 189
  • Мнения: 730
Всичко страо си отива, за да освободи място на новото. Старата енергия остава назад. Преодолими неща са. Simple Smile

# 190
  • Мнения: 554
miniemouse, намали агресивните емоции в теб - огънят ти е в повече и благодарение на това може да счупиш и чисто нов уред. Опитай се да се ядосваш по-малко в ежедневието или балансирай с другите стихии. Това няма нищо общо със стара или нова енергия или освобождаване място на новото, при положение че разваляш/губиш и нови неща, а е от теб. Ти сама казваш, че е от много месеци. Виж кое го провокира. Понеже всяка една емоция прави верижна реакция с друга, така и всяка загуба носи още повече яд и разочарование. Помисли кое беше първото нещо, което се развали - бойлерът ли? А с лаптопа извършваш ли някаква работа, т.е. с него ли си изкарваш хляба или е само за домашна употреба? Ти сама може да прецениш  Hug

# 191
  • Мнения: 614
И при мен нещата някак не вървят в правилната посока. Отказах се от всички ритуали, книжки и т.н...
При мен ми се събра безумно много работа, и то непредвидено и то доста проблемна, много дрязги с хора...някак вече започвам истински да губя вяра в себе си. Дори не ми стигат за момента силите да променя нещата към самооценка и промяна на мисленето...а тоя етап едва ли ще мине от самосебе си....

# 192
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
Честита Коледа!

Нека да съумеем да запазим
магията на коледната нощ
през цялата година,
за да бъдем по-добри,
да се обичаме повече
и да имаме силата
да сътворяваме
по едно малко чудо всеки ден –
една усмивка, едно добро дело,
един топъл жест.
Бъдете живи, здрави
и истински щастливи!


Учудвам се на колко много от нас по Коледа им се случват някакви неуредици. Вчера присъствах на разговор, който не беше подходящ за коледния ден. През цялото време си мисля, че нещата могат да ни засегнат, само ако ние позволим. Може би съдбата ни дава знак или ни подлага на изпитание...

...някак вече започвам истински да губя вяра в себе си. Дори не ми стигат за момента силите да променя нещата към самооценка и промяна на мисленето...а тоя етап едва ли ще мине от самосебе си....

zoh, мисля, че не бива да губим вяра. Добре е винаги да сме сигурни, че ни очаква само по-добро. Дори да се забави малко, то непременно ще дойде при нас. Както момичетата писаха преди време - животът е като зебра...

Когато Господ отнема нещо от ръцете ти, той не те наказва, а ги освобождава за нещо по добро...

Цитат
Живота не ни наказва, той ни учи!Преподава ни задачи, които трябва да решим. Всяка "проблемна" ситуация   възниква, за да излезете от нея по-добри, отколкото сте влезли, а не за да затънете дълго там.
Тази информация е записана във вашата аура и в съответствие с нея, получавате по нататъшните уроци" по живот. Животът ни развива, и ако човек се окаже в "задънена улица", то е , защото упорито не желае да си направи изводи, от всичко , което му се е случвало досега.

На 24-ти ходихме с детето на гробищата. Винаги на този ден отивам там /при майка, баба и дядо/. Дъщеря ми започна да говори още на първия гроб "Ти си моята баба и си починала. Ние винаги ще идваме при теб, да ти носим водичка и да ти палим свещички, защото ние много те обичаме и винаги ще те обичаме." Не мога точно да цитирам, възпроизвеждам по памет, но беше нещо такова. Това се повтори и на другите два гроба. Тя познава само баба ми, която почина миналият април, а майка и дядо починаха докато бях бременна. Още от раждането на детето винаги съм го водила с мен на гробището. Оня ден обаче ме учуди с разсъжденията, които направи и мястото, на което ги каза. На гробищата никога не говоря на глас. Всичко, което искам да кажа, само си го мисля, така, че няма от кого да е взела идеята за разговора.

Желая спокоен следколеден ден на всички!

# 193
  • София
  • Мнения: 274
Весела Коледа на всички! Simple Smile

# 194
  • Мнения: 1 652
ЧЕСТИТА И ЩАСТЛИВА КОЛЕДА !


Работа с повелителите на кармата
Из „Матрицата на кармата” от Нина Ничева

За да се свържете с повелителите на кармата трябва да сте работили над себе си за освобождаването на миналото, стресовете ,страховете, емоциите, чувствата,желанията   ,комплексите, вашето свръхдобро и свръхлошо.
...........
... искренна духовна изповед с прошка към себе си и към другите е важна част от пътя към себе си и уравновесяване на кармата.
............

Може да  поискате напътствия , помощ и присъствие от Повелителите на кармата. Ако е необходимо, някой от тях ще се появи или ще се намеси. За да получите техната енергийна помощ може да изпълзвате следната ф ормула.
Днес /датата/, аз / трите имена, дата на раждане, посочете къде сте родени и къде се намирете сега/, моля повелителите на кармата, своя Висш Аз, моите водачи, учители и наставници за помощ.
Моля да бъда насочена/а как да балансирам модела на кармата с който не мога да се справя / в работа, отношения, любовни връзки,болести – посочете кратко и ясно/ Нуждая се от напъствия  и помощ за да разчупя шаблоните в моя живот.
Моля за помощта и напъствията за вачина на моите действия да дойдат при мен в разбираема форма и според избора на душата ми. Готов/а  съмда променя себе си и да  бъда отново хормонично Аз Съм създание ./три пъти/
 Нека трансформацията на моето  осъзнато и неосъзнато кармично минало да започне тук и сега.
Готов съм да намаля или уравновеса своите кармични задължения към себе си и към другите според степента на тяхната важности значивост за душите ни.
Отварям се за трансформациите , за отдаването и получаването./три пъти/
Благодаря на Повелителите на кармата, на моите водачи , наставници и учители.
Готов/а съм за това, което е.
Прочетете формулата три пъти преди сън- спокойно съсредоточено и в сърцето си.добре е да я почетете 9 поредни вечери. Записвайте сънищата и събитията от деня и гти причете на десетия ден. Вероятно ще откриете посланието и севетите и ще разберете къде и как трябва да действате. След почивка от до три месеца отново можете да работите с формулата.

ПРОМЯНА НА КАРМИЧЕН  МОДЕЛ

Това може да е „жертва- палач”, както в семейните така и в роднинските и приятелските отношения, така и в професионалната сфера. Когато въпреки усилията и добронамереността ви, някой продължава да се отнася към вас като към жертва или самите вие се възприемате така, трябва да разчупите моделя и да го промените в нова работеща схема, дори да отработвате кармична енергия.
Вероятно има неработещи енергийни центрове, нишки, споки договори, спорузумения или „кутии”, както и пробиви в енергийни тела. Най-вероятна причина са емоционални блокади или други конструкции на енрегийно ниво.За да промените модела, който не ми носи нищоценно полезно и градивно, а ви дължи на една място или ви дълпа назад, трябва да направите избор.
Необходимо е да отговорите честно на въпросите по-долу-
1.Кога за първи път се породи усещането, че съм жертва. Защо?
2. Защо търпя това?
3.Какво ценно има за мен в тази ситуация  и при тези взаимоотношения с.......?
4.От какво или от кого се страхувам?Защо?
5. Имам ли някаква вина? Къде кога и защо съм допуснал/а някакви грешки или умишлено, целенасочено- вло, вреда- на кого?
6. наистина ли искам да премахна или да трансформирам тази ситуация и тези взаимоотношения?
7. Имам ли някаква полза от това, че съм жертва?Дали това не е удобно извинение за мен?Защо?
8.Какво крия от себе си и от другите чрез живота на жертва?
Постарайте се да сте искренни и се върнете назад в миналото. Допървайте отговорите с нови подробности. Бъдете честни към себе си, защото самоянализът може да ви поздсаже изход, а осъзнаването на причините, които са ви накарали да бъдете „жертва”, ще започне да разчупва модела.
Когато решите да промените живота си можете да работите с тази формула:
Днес / датата, на която се чете формулата/аз /трите имена, дата на раждане, посочете къде се намирате/ правя съзнателно нов избор.
Неутрализирам и трянсфопмирам на всички нива, във всички тела, центрове , Печати и Сметилници на матрицата жертвата в мен.
Анулирам всички наложени против волята ми договори, които ме правят жертва.
Неутрализирам енергийните нишки, спойки, прикрятия кутии,куки,клейма които ме придържат към робята на жертва. Неутрализирано е./казва се три пъти/
Аз съм себе си.
Връщам свободната си воля и правя нов избор.Аз съм любов в действие. Аз съм творяща и хармонизираща светлина, която изчества всичко старо негативно, неработещо и деструктивно.
Избирам да бъда творец на позитивни, здравословни , работещи и хармонични модели в живота си във всички отношения и на всички нива
Така е.Аз съм / трите имена, дата на раждане /
Днес /датата/ аз съм в хармония със себе си и с всички в моя живот.
Аз съм себе си.
Аз Съм. Така е
.

Общи условия

Активация на акаунт