SportsDirect.com - 6

  • 31 762
  • 662
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29

Регистрация - Ако нямате  акаунт ще трябва да се регистрирате - отбележите с точка „I do not have an account“ и попълнете имейл-адреса си и „NEXT“. Ще бъдете насочени към страница в която се вписват данните и адреса Ви.

Доставката до България е £29,95
Пратките се доставят от DHL директно на адреса, който сте вписали .

Как се поръчва?
Избирате стоките които желаете и ги добавяте в кошницата ,имайте в предвид че има лимит от 10 бр. от даден артикул.
Натиснете PROCEED TO CHECKOUT за валидитиране(плащане) на вашата поръчка.
Прегледайте адреса и кошницата за евентуални грешки .Тук може да използвате код за намаление или безплатна доставка - в полето Vouchers под всички артикули  и натиснете APPLY. Ако кода е приет ще бъде отбелязано веднага.Натискайки PROCEED TO PAYMENT,ще бъдете прехвърлени на страницата, в която трябва да отбележите вида на картата си  и ТОЧНИТЕ данни .
Натискате Рroceed за завършване на поръчката.
Ако кошницата Ви се е изпразнила сте пуснали поръчката успешно. Поръчката трябва да е отразена в Order History което се намира в My Account.
Ще получите потвърдителен имейл.
До 36 часа ще получава и имейла с който ви уведомяват че поръчката е изпарена и „тракинг“ номера с който се проследява пратката на страницата на DHL.
Доставката отнема до 30 дни(обикновенно пристига за ок. седмица).Допълнителни такси не се дължат.Мито не се заплаща.

Проследяване на пратката - вписвате "тракинг"номера от имейла, който са Ви изпратили.
Ако не ви излиза пратката ,може да пробвате от тук :От тази страница избирате European Road и Ви прехвърля към DHL Express Web Tracking Enquiry .Там в първото поле пействате кода от имейла и избирате Destination Country-Bulgaria.С бутона Submit Ви прехвърля към последната локация на пратката,а кликайки в/у кода-линк Ви дава цялото хистори Peace

Кодове може да си набавите от тук , тук , тук  /но има рядко/

Таблици за размери :
В сайта на SportDirect  номерация отговаряща на нашият стандарт по видове марки
 и   обща таблица


Универсален калкулатор(за всички марки)за пресмятане на номер за МЪЖКИ ОБУВКИ , ДАМСКИ ОБУВКИ , МЪЖКИ ДРЕХИ , ДАМСКИ ДРЕХИ
Таблици : ОБУВКИ , ДЕТСКИ ОБУВКИ , РАЗЛИЧНИ МАРКИ ОБУВКИ , РАЗЛИЧНИ МАРКИ ОБУВКИ , АДИДАС - ДРЕХИ И ОБУВКИ ЧОРАПИ , ШАПКИ

Буквата "С" пред размера идва от "Children"/деца и указва ,че е размер от 15 до 31 номер.

Номерацията в СпортДирект е по UK

В сайта може да се плаща с VISA ,VISA Electron , Master Card   .С Maestro  не може да се плаща.
До сега има няколко случай с пращане само на някой артикули,с оправдание, че банката отказава плащане на другите артикули,на отказани цели поръчки,на разделяне на поръчката на 2 колета с 2тракинг номера,но има и много пристигнали цели поръчки без проблеми !!!
Препоръчително е поръчката да е до 200 лири и 30 кг, иначе може да я откажат поради гореспоменатите причини.

Възможностите за пазаруване са няколко:
  • -  С  куриер/превозвач . В   тази тема има доста предлагащи тази услуга.
По принцип има безплатна доставка за поръчки над 50£ до английски адрес.
Ако се пуска до Англия  трябва да си си потвърдил акаунта - т.е. да си изпратили документи за адреса си.Сканирана лична карта или шофьорска книжка, финансов документ - платена сметка, в която се вижда името и адреса ви, или банково извлечение.
Иначе не изпращат поръчки на адрес, различен от адреса на картата с която се плаща.

  • - Комбинирана(обща) поръчка - можете да се обърнете към:

    -la_chicita_linda        обл. Бургас- Доставка 1 £ на 10£ поръчка.
    - sun flower                обл. София - Доставка 1 £ на 10£ поръчка.
    - chockolina               обл. Варна - Доставка 1 £ на 10£ поръчка.
    - ЧуШлИвО ЛюТе      обл. Враца,Монтана и страната - Доставка 1 £ на 10£ поръчка.
    Папиту                    обл. В.Търново - Доставка 10 лв.
    -desita1234               обл. Пловдив и страната - Доставка-според броя на поръчалите .
    -gul4i                        обл.Варна и страната                                     - Доставка 1 £ на 10£ поръчка.
    - monka84                обл. Ямбол и страната - Доставка - 1 £ на 10£ поръчка
    - Grethen80              обл. Габрово - Доставка 1 £ на 10£ поръчка.
    - doni_bonboni          обл. Пловдив - Доставка 12 лв
    -nikoo11                  обл. София и страната - Доставка- по 10-12 лева,минимум 6 човека,фиксинг "Продава на ДСК банк"
    - Петлето                  обл. Враца,Ловеч и страната - Доставка 1 £ на 10£ поръчка.
    -EmoM                      обл.  Кюстнедил и страната - 12 лв доставка .

    *1 £ на 10£ поръчка-ако поръчате неща за 30 £ доставката ще е 3£.


    или да пишете в форума.Парите се превеждат по банков път,а след това колетчето ще ви бъде изпратено по БГ пощи,с куриер или лично.
  • - Да направите сами поръчката,плащайки доставката от £29,95 .


Едно албумче  : тук

При проблеми ето как можете да се свържете с :
- SportsDirect Customer Services :+44 845 129 9230.  +44 870 042 3870 , +44 870 042 3879  ,  cs@sportsdirect.com
- DHL BG  :  0700 17 700



Цитат
Кодове за намаленията за месец ДЕКЕМВРИ   :
- 10% off all footwear  - code : XMASX1  - валиден : 30.11/06.12.2009
- 10% off all clothing   - code : XMASX2   - валиден : 07.12/13.12.2009
– 10% off giftcards      - code : XMASX3   - валиден : 14.12/20.12.2009
- FREE 5 £ VOUCHER-WHEN YOU SPEND 50£ - XMASX4 - валиден : 21.12/27.12.2009



Към  тема №0 , тема №1 ,  тема №2 , тема №3 , тема №4 , тема №5

                                          
smile3503 Приятно и безпроблемно пазаруване. smile3503

Последна редакция: чт, 03 дек 2009, 00:40 от aleksova1

# 1
  • Мнения: 590
Айде и аз тук. Задавам си пак въпроса, за момиченце на 3 год.-95см. височина кой размер  дрешки да поръчам? За 2-3 години или 3-4 години? Аз се включвам в поръчката на Stryper. Това е голяма зараза, колкото пъти отворя сайта да разгледам все бутам по нещо в кошницата.Ще трябва да вадя после, че много набъбна сметката.

Последна редакция: ср, 02 дек 2009, 16:58 от mgizdova

# 2
  • Мнения: 178
И аз тук, отново да напиша -събирам нова поръчка за тази седмица

# 3
  • Мнения: 259
Хоп и аз тук!

# 4
  • Мнения: 178
veenii  кутията ти  е пълна

# 5
  • Мнения: 1
Сигурно и друг път е коментирано тук но съпорта им е ужасен. В събота ми е направена поръчката и получих само първото писмо. Нито са ми пратили дали е одобрена и какво е одобрено, нито ми отговарят на писмата.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 175
Ето и моите неща ,много съм доволна,повечето са за подаръци.

# 7
  • Дивия Северозапад
  • Мнения: 75
И аз да си повторя въпроса. Момичета, предложете ми дрехи за подарък за момиченце на 2год. Нещо което е наистина хубаво, защото майката е много капризна, а ми трябва за рожден ден.

# 8
  • Мнения: 3 386
Разбира се, ще следя....  Flutter

# 9
  • Мнения: 13
Хоп и аз тука   bouquet Събирам хора   за обща поръчка !

# 10
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
  bouquet

# 11
  • Мнения: 193
Смятам да се вклюба и аз в обща поръчка ...
Сега ще си огледам за последно нещата, на които съм хвърлила око, или по скоро ще изчистя това онова от кошницата, че са за над 200 лири парцали, пък не е редно някак си !!!!

# 12
  • Мнения: 204
И аз тук,с нетърпение си чакам нещата да пристигнат!

# 13
  • у дома
  • Мнения: 67
Записвам се и аз. Много благодаря на gul4i за коректността и точността при общите поръчки   bouquet. Ще си чакам и аз нещата от новата доставка.

# 14
  • Мнения: 4 204
Ето и моите неща ,много съм доволна,повечето са за подаръци.

Много хубави неща! Приближава се до моята последна поръчка. LaughingБи ли ми казала какво е това на манчестър, че е опаковано и не се разбира?

Общи условия

Активация на акаунт