SportsDirect.com - 6

  • 31 771
  • 662
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6
И аз ще пускам поръчка,ако има желаещи пишете на лични Grinning

# 31
  • Мнения: 4 173
Имам отговор, че са отказани 2 неща, другите ще ги изпратят. Става въпрос за първата поръчка, която пуснах с шантавия код. Но нищо не са променили в сумата - остава както съм я пуснала.

Отказаните неща са дребни и мисля, че едното още го има и ще го поръчам пак. Една дрешка на Барби.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 579
six sense И аз имам въпрос относно дамските ли купър.Ако не те затрднявам да ги снимаш и да дадеш някъкви размери.Кой номер поръча?отговарят ли и т.н?Благодаря  bouquet

# 33
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
Нашата поръчка е шипната,пътува насам....при мен кода за намаление на маратонки се хвана,имаме отказани няколко артикула-дребни неща и едни маратонки...ще пиша на лични на тези на които са отказани нещата....Пак ми писаха няколко майчета за поръчка..така че като гледам се заформя още една може би за понеделник,ако има някой който иска да пише

# 34
  • Мнения: 178
Отново да напомня, че утре пускам още една поръчка. Който иска да се включи на ЛС

# 35
  • Дивия Северозапад
  • Мнения: 75
И нашата поръчка пътува от вчера, отказани са едни ръкавици, топка и 1чифт маратонки. Ще пускам нова на 07.12. в понеделник.

# 36
  • Мнения: 217
Получихме палатката от общата поръчка благодарение на Гулчи  bouquet много я хареса мъжа ми снощи я разпъвахме в хола Peace

# 37
  • Мнения: 189
Много моля за помощ  Praynig Къде се пише кода за намаление на обувките, че нещо не откривам такова място...  Embarassed

# 38
  • Мнения: 4
Много моля за помощ  Praynig Къде се пише кода за намаление на обувките, че нещо не откривам такова място...  Embarassed
Избираш първо proceed to checkout. Най- отдолу, има поленце, пише vouchers. Въвеждаш го и натискаш apply.

# 39
  • Мнения: 189
Много моля за помощ  Praynig Къде се пише кода за намаление на обувките, че нещо не откривам такова място...  Embarassed
Избираш първо proceed to checkout. Най- отдолу, има поленце, пише vouchers. Въвеждаш го и натискаш apply.

Прекрасна си, благодаря много!   bouquet

# 40
  • Мнения: 204
Моите неща пристигнаха.Благодаря на ЧуШлИвО ЛюТе за коректното отношение!  bouquetБях поръчала 2 чифта от тези маратонки Gola http://www.sportsdirect.com/gola-preserve-infant-turf-027005?colcode=02700530
Хубави са ,но едната маратонка е дефектна  с дупка.На всичкото отгоре е замазвано с боя доста некадърно ooooh!Тъй като не знам английски искам да помоля,ако може някой да им прати имейл с въпрос какво се прави в такъв случай!Поне да знаят,че съм много разочарована,иначе не вярвам да направят нещо.Според мен би трябвало да ги проверяват за такива големи дефекти, все пак не са без пари!Моля,ако някой има желание да ми помогне! Praynig

# 41
  • Мнения: 32
Момичета мисля и да пусна една поръчка утре/4.12/ или в Понеделник/7.12/,ако има някой желание да ми пише на лични Peace
От Пловдив съм,но не ми пречи да пусна и за други градове-после ще пращам с поща или куриер/по желание/ Hug

# 42
  • Мнения: 4 173
Мама Вени, ако сама си пускала поръчка - пиши им ти, но ако е чрез Чушлето - трябва тя да им пише.  Снимайте дефектната маратонка и пратете снимки.

# 43
  • Мнения: 187
Момичета харесала съм тези маратонки:
http://www.sportsdirect.com/heelys-rebel-junior-095002?colcode=09500203
Някой поръчвал ли е подобни? И на кой размер отговаря 4? Синът ми носи в момента 35.

# 44
  • Мнения: 1 464
Момичета харесала съм тези маратонки:
http://www.sportsdirect.com/heelys-rebel-junior-095002?colcode=09500203
Някой поръчвал ли е подобни? И на кой размер отговаря 4? Синът ми носи в момента 35.
имах ги в една поръчка много са хубави имах поръчани двойка обаче 34 номер

Общи условия

Активация на акаунт