Да изкараме любимите си снимки от www.photobox.co.uk - 2

  • 44 835
  • 761
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46
www.photobox.co.uk

Много интересен сайт за изкарване на снимки и други фото услуги. Доставката до БГ за снимки е 1.99 лири . Освен снимки, от сайта са изкарвани и тетрадки със снимка отпред. Всички са доволни от качеството на снимките. Могат да се поръчват в различни размери , мат или гланц, със или без бяла рамка.

До 30 минути след поръчка, може да се влезе и да се направят промени !

Поръчката се доставя на пощата. Пратките са обикновени и не се записват никъде в пощата ! По принцип трябва да ги пускат в пощенските кутии, но ако до седмица поръчката ви не дойде , търсете я в пощенския клон!

При първоначална регистрация без покана получавате 40 броя безплатни снимки, а ако се регистрирате от покана получавате 50 броя безплатни снимки!

При първоначалната регистрация от покана получаваш 50бр безплатно,за това,че си се регистрирал.След като изпратиш покана на някого и той се регистрира и поръча,получаваш кредит от 50бр безплатно.Ако са се регистрирали и поръчали двама от поканените от теб хора,получаваш 2 по 50бр.Можеш да поръчаш не повече от 99бр с доставка 1,99лири.Дори да имаш повече кредити,ако сложиш повече от 99бр се вдига таксата за доставка.

Промоцията за 50 бр безплатни снимки важи в срок един месец от регистрацията. Съответно канещия получава бонуса си за едни месец от датата на поръчката на поканения. А след като сте получили покана няма срок за регистрация. Така че, ако няма да поръчвате веднага, просто се регвате по-късно, когато ще поръчвате.

След като направите поръчката, първо получавате потвърдителен мейл, а след него се полчава втори мейл в който ви уведомяват, че поръчката пътува към Вас !


Веднага след като се регистрираш можеш да каниш. Имаш един месец да се възползваш от офертата!

Как се праща покана : my account - my referred friends - (под този надпис се пише мейла който искате да поканите, като предитова изтривате надписа вътре) Please separate each address with a comma or line break - send . Може да се пращат покани на няколко човека едновременно , но трябва да се поставя запетая и интервал след нея, преди следващия мейл !

Ако не се виждат папките със снимките от компютъра е нужно да инсталирате появилата се жълта лента в горния край на прозореца!

При попълване на адреса, ако полетата не са активни се натиска Enter your address manually , написано е с малки сиви букви !
За да няма проблем с пощенския код , първо изберете държавата , после въвеждайте кода, в противен случай може да ви поиска да е 5 цифрен пощенския код. Тогава сложете интервал или 0 пред кода !

При въвеждане на номера на картата цифрите се изписват без интервали!

Плащането става с Пейпал, дебитни или кредитни карти. Маестро карти не важат! За сега с една карта е плащано на повече от един акаунт !

Цената за доставка от 1.49 лири ( за Англия ) се променя на 1.99 лири при последната стъпка от поръчката, след като е въведена държавата !

Размерите за безплатни снимки са 6 на 4 и 6 на 4,5 инча. Ако се надвиши бройката от 50 безплатни, всяка следваща е 0.09 лири.

6х4 инча отговаря на нашите 10х15 см , 7х5 инча отговаря на нашите 13х18 см , 8х10 инча - 20х25 см ! 1 инч = 2.54 см

За кодове може да погледнете ТУК

Подробни указания как да направите поръчката си ТУК Благодарение на микки   bouquet  bouquet


Който иска покана да пише  Peace


Предишни теми - 0 , 1

# 1
  • Мнения: 61
честито нова темичка
ДеСиТа    bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 113
Хоп и аз тук  bouquet

# 3
  • Мнения: 685
И аз, и аз да се тупна тук, мерси, Десита   bouquet (и още веднъж мерси на Ева за зарибявката  Laughing мъжО, като рече, че само пари харча ще натопя Евка, че е виновна  Hug).

ако може някой да ме застреля, че от вчера с тия мъки за търсене на календарни програми, установих, че си имам фотошоп-а  #Crazy и сега се мъча с него  Laughing докарала съм го до половината календара, стискайте палци да има успешен финиш  Grinning

# 4
  • Мнения: 8 939
 Heart Eyes Мерси, Десита за темата!  Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 1 476
и аз тук

DeCuTa   bouquet

# 6
  • Мнения: 555
Балгодарение на ДеСиТа и аз вече се радвам на първите си снимки от Англия  Hug

# 7
  • Мнения: 2
Съвсем случайно ви надникнах в темичката, но доста се заинтригувах.
Сега отивам да чета 0 и 1,ако имам въпроси и трудности надявам се да помагате Blush

# 8
  • Мнения: 3 415
снощи пуснах поръчка, но днес не получих мейл, че е пусната  Thinking

# 9
  • Мнения: 820
Записвам се и аз  Grinning

# 10
снощи пуснах поръчка, но днес не получих мейл, че е пусната  Thinking

И аз така... но те момичетата казаха, че може и по-късно да го получа.
Само да добавя, че парите са ми изтеглени.

# 11
  • Мнения: 3 415
снощи пуснах поръчка, но днес не получих мейл, че е пусната  Thinking

И аз така...
проверих си историята на поръчките, срещу снощната пише, само че е пакетирана. хм
п.с. да, и моите са изтеглени

# 12
снощи пуснах поръчка, но днес не получих мейл, че е пусната  Thinking

И аз така...
проверих си историята на поръчките, срещу снощната пише, само че е пакетирана. хм
п.с. да, и моите са изтеглени

Ще дадеш ли инфо, от къде и аз да проверя.

ПП поправям се намерих го...и на моята пише същото.


Още нещо забелязах: Estimated dispatch date: 11 Nov 09.
Dispatched by AIRMAIL (EUROPE).

Това не означава ли, че е изпратена?

Последна редакция: ср, 11 ное 2009, 18:56 от dexter_01

# 13
  • Мнения: 3 415
снощи пуснах поръчка, но днес не получих мейл, че е пусната  Thinking

И аз така...
проверих си историята на поръчките, срещу снощната пише, само че е пакетирана. хм
п.с. да, и моите са изтеглени

Ще дадеш ли инфо, от къде и аз да проверя.

ПП поправям се намерих го...и на моята пише същото.


Още нещо забелязах: Estimated dispatch date: 11 Nov 09.
Dispatched by AIRMAIL (EUROPE).

Това не означава ли, че е изпратена?

не, означава, че 11 ноеври е датата, изчислена за изпращане на поръчката ти. ще получиш мейл "your order is on its way", когато я изпратят.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 296
DeCuTa,благодаря за темата!   bouquet

Днес получих известие за поръчка от 7 ноември.  Party

Общи условия

Активация на акаунт