Да изкараме любимите си снимки от www.photobox.co.uk - 2

  • 44 847
  • 761
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 1 310

Аз да се отчета - в неделя поръчах 2 пъти по 100 снимки, днес дойде единия комплект, с тях бяха и снимките на колежката ми, която пък ги беше поръчала в понеделник!


Да се надявам ли тогава, че утре може да получа моята, която е от вторник?  Whistling

# 46
  • Мнения: 16
Момичета,чета че говорите за календари само да ви кажа че една съседка ходи до някъде в София да купува и ми донесе със рейнджъри,голям календар за 1.50 лв.Ако има интересуващи се мога да попитам къде точно е ходила.

# 47
  • Мнения: 2 081
Записвам се в новата тема.
Аз си извадих няколко снимки направени в www.photofunia.com и са много интересни  Peace

# 48
  • Мнения: 429
Ето още едно предложение
http://elfyourself.jibjab.com/?cmpid=om_ey_hp
тук съм си слагала снимките и са танцувалите елфите, не съм вадила снимки, не съм правила опит дори, но мисля да пробвам, че не съм се сещала до сега

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 0
Здравейте,
Някое момиче ще изпрати ли една покана на момченце? Simple Smile
dsd_69@abv.bg

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 0
Благодаря ти,Злате Simple Smile

# 51
  • Мнения: 820

За нищо - ако има проблем ще помогна  Hug

Аз направих няколко поръчки вече и чакам. От първите снимки съм много доволна и много мои приятелки се навиха и поръчаха.

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 0
В момента ги качвам снимките и ще поръчам...да видим какво ще стане Simple Smile

# 53
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
http://www.frametoy.com/

Още един сайт, където да си слагате рамки. На бърз преглед не видях коледни обаче.

# 54
  • Мнения: 820
В момента ги качвам снимките и ще поръчам...да видим какво ще стане Simple Smile

Ще кажеш като ги получиш. Признамав и аз подходих с леко недоверие, но благодарение на Шанел поръчах и съм много доволна - дано и другите снимки са хубави.

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 0
В момента ги качвам снимките и ще поръчам...да видим какво ще стане Simple Smile

Ще кажеш като ги получиш. Признамав и аз подходих с леко недоверие, но благодарение на Шанел поръчах и съм много доволна - дано и другите снимки са хубави.
Готово поръчани са! Simple Smile
А това дето ми излезе за 10 лири да се регистрирам какво е?

# 56
  • Мнения: 685
tandim, дай картинка на това за 10те лири Wink
Вероятно е някоя от прИмоциите, които текат  newsm78

# 57
  • Мнения: 820
В момента ги качвам снимките и ще поръчам...да видим какво ще стане Simple Smile

Ще кажеш като ги получиш. Признамав и аз подходих с леко недоверие, но благодарение на Шанел поръчах и съм много доволна - дано и другите снимки са хубави.
Готово поръчани са! Simple Smile
А това дето ми излезе за 10 лири да се регистрирам какво е?

Не ми е излизало такова  Rolling Eyes

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 0
В момента ги качвам снимките и ще поръчам...да видим какво ще стане Simple Smile

Ще кажеш като ги получиш. Признамав и аз подходих с леко недоверие, но благодарение на Шанел поръчах и съм много доволна - дано и другите снимки са хубави.
Готово поръчани са! Simple Smile
А това дето ми излезе за 10 лири да се регистрирам какво е?

Не ми е излизало такова  Rolling Eyes
Congratulations...
here's your Special Reward
to thank you for being a valued PhotoBox customer!

Just complete the 3 easy steps below to start getting cash back at hundreds of leading websites... plus your £15 cash back voucher if you sign up for Shopper Discounts & Rewards!

Thank You...
Sign up to claim your rewards!
Complete the 3 easy steps below to get your £15 cash back voucher if you sign up for all the cash back rewards of Shopper Discounts & Rewards, a premier online savings service FREE for the next 30 days and only £10 per month thereafter.

Ето това пише и има ваучър за 15 лири

# 59
  • Мнения: 820
 Rolling Eyes явно е нещо ново, но е ако искаш ... незнам - вчера поръчвах и не е имало такава покана за регистрация  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт