LaRedoute.fr - 131 - Всичко за поръчката!

  • 33 213
  • 673
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 039
Момичета, това е зимно яке, нали  Rolling Eyes ? Поръчах го с код за 28 евро, супер доволна от това, но после се замислих дали е дебело, щото на нас такова ни е нужно. Ако някой знае, да сподели, моля  Praynig  bouquet
Оффф, забравила съм линка  Crazy Става въпрос за Адидаското бебешко-детско яке  Wink

Последна редакция: пн, 07 сеп 2009, 19:57 от LEI

# 136
  • Мнения: 231
Ох, сега си видях в сюивито - отказано ми е якето /което разбирам по това, че го няма в сюивито/. Та моля някой да ми помогне, защото не знам какво да правя. Не са ми пратили ваучер по имейла. От друга страна на плика, който беше обвил пакета якето го има задраскано. Има синя лепенка, на която е написано 9.00 с химикалка и марка - 12 евро  newsm78. Не мога и да разбера защо във фактурата ми има розов сектор на който пише - ELITE FRANCE /MARCHAMDISE/. От долу има NEANT BANCAIRE /в таблица/ - Montant du Remboursement. От горе има едно номерче и до него пише Roubaix Cedex 2, не знам какво означава това. От зад има Nouvelle commande relais colis ou poste , което е някаква таблица в която май се поръчва, не мога да разбера. Има полета да си попълня данните /много ситни/ и номерата на картата... На самата фактура сумата ми беше 19.05Е, от която са извадили 9.00 явно и накрая с химикал е написано нещо от сорта на Avoui 10.05. На задрасканото яке на Qte е написано SM и на Defaut - еподчертано Oui. На плика има син етикет с надпис AVION PRIORITAIRE . От дясно Voir instructions au verso! и изброено Textile Jouets, Menager и пр. От долу под това има две чекбоксчета, явно да се избере - Faire une croix s'il s'agit d'un cadeau и d'un echantillon de marchandises, накрая - Valeur: preciser la monnaie) и с химикал 9.00. Какво да правя  Cry Tired

# 137
  • Пловдив
  • Мнения: 150
Ще ти изпратят номера на ваучера на мейла, само ако си го поискаш. Иначе идва по пощата в плик. А погледна ли в remboursement-та дали ти е отразен ваучера. Ако вече го има там, можеш да поискаш номера да ти изпратят на мейла.  Peace

# 138
  • София
  • Мнения: 2 884
Пристигнаха ми тези кецки 22н днес , но са ни големи  Crazy Ако има някой сбъркан като мен  Crazy ги разменям за 21н Blush

# 139
  • Мнения: 231
На тоя ме рембусман ми пише le 02/09/2009    Remboursement somme due   
10,05 ?    Bon d'achat �������   N° **** /еди кой си, какъв е тоя номер?/
du 19/08/2009

И le 28/08/2009    ARTICLE MANQUANT   
9,40 ?    Note d'avoir �������   N° **** du 19/08/2009 . И сега какво ?  Tired

ПП: Якето беше 9.40Е.

# 140
  • близо до морето
  • Мнения: 85
На тоя ме рембусман ми пише le 02/09/2009    Remboursement somme due   
10,05 ?    Bon d'achat �������   N° **** /еди кой си, какъв е тоя номер?/
du 19/08/2009

И le 28/08/2009    ARTICLE MANQUANT   
9,40 ?    Note d'avoir �������   N° **** du 19/08/2009 . И сега какво ?  Tired

ПП: Якето беше 9.40Е.
Имаш и 7% ДДС май беше за това сумата е такава.  Peace

# 141
  • Мнения: 231
А кое е кода на ваучера, или аз трябва да им го искам  Confused? Някой може ли да ми окаже малко помощ?

# 142
  • Мнения: 0
от кои дати получавате поръчки/поща/?
  Днес получих поръчката си от 26.08

# 143
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
В блога на Алекс има примерно писмо за искане на номера на ваучера на мейла, иначе ще го получих с писмо на хартия в пощата.

Получих си форумската чанта - в екрю както е поръчана. Все още мисля дали да я разменя за черна.

Днес полючих поръчки от 26, 27 и 28.08. от пощата в София.

# 144
  • Мнения: 46
Дали случайно някой е купувал нещо подобно
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?productid=324034956&a … 3&Mode=Update
Доставят ли го въобще до България и в какъв вид Rolling Eyes



Ами би трябвало да го доставят  newsm78

# 145
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Дали случайно някой е купувал нещо подобно
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?productid=324034956&a … 3&Mode=Update
Доставят ли го въобще до България и в какъв вид Rolling Eyes



Ами би трябвало да го доставят  newsm78

Аз чакам един манекен на митница да видим дали и как ще дойде

# 146
  • Мнения: 4 406

Заповядай, тук има размера на стелките на номерата който те интересуват, даже и реална снимка има на черният цвят: http://veni05.wordpress.com/2009/06/27/chaussures-de-sport-chalk-wl/  Peace
това реални размери ли са? разлика от 0,5 см за 2 номера не ми се струва вярно. може ли някой да коригира инфото?

# 147
  • Мнения: 1 670

Заповядай, тук има размера на стелките на номерата който те интересуват, даже и реална снимка има на черният цвят: http://veni05.wordpress.com/2009/06/27/chaussures-de-sport-chalk-wl/  Peace
това реални размери ли са? разлика от 0,5 см за 2 номера не ми се струва вярно. може ли някой да коригира инфото?

аз също много се обърках, когато видях 28см. за стелка 42-ри  ooooh!
Добре, че не се подведох и си поръчах номера, който ми трябваше. За 45-ти стелката е 29см., за 44-ти- 28.5см. Със сигурност, лично съм ги мерила  Peace

# 148
  • Мнения: 4 406
моля някой да даде см на 42-ри номер

# 149
  • София
  • Мнения: 4 576
моля някой да даде см на 42-ри номер
Имаме 43 - стелката е 27,5.

Общи условия

Активация на акаунт