Постещи, пируващи, с дечицата летуващи - в 124 арабска тема сте добре дошли !

  • 39 054
  • 742
  •   1
Отговори
# 330
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
здравейте мами
за пръв  път пиша но редовно ви чета
големи свежарки сте и много задружни
чак ви завиждам че сте такава хубава компания
Ами даааа, такива сме си
GABRIELA75,

Моята  алергия, слава богу, не е към котки. още не съм си правила изследвания, но решихме да изключваме възможните причини една по една. И започнахме с всички вълнени и мъхести постелки и покривки в къщи- махнахме килимите (ръчна изработка! много красиви, но от вълна), покривката на леглото, оставихме разстояние между стената и спалнята, за да може по-лесно да се почиства и вчера бях много по-добре. сега у нас е като пред ремонт или изнасяне от жилището, поне докато решим какво да правим.Сега ще ми е много по-лесно, едно забърсване навсякъде и спане цяла нощ
Че иначе по-едно време бях решила, че няма да оживея.

Днес прочетох една много гадна статия в за поклонение пред една светиня за мюсюлманите в БГ, коментарите към нея бяха още по-отвратителни. И ми се стопли сърцето, като се сетих за вас и това какви истински хора сте. казвам го най-искрено.   bouquet

# 331
  • Мнения: 1 168
Здравейте момичета!

Извинявам се, че така нахълтвам в темата, дори не съм сигурна че съм за тук, но все пак да си кажа Laughing

На мъжа ми щерката /на 21 год/. ще заминава да работи в Оман на 18.09 /той вчера разбра/ и е в голяма чуденка какъв инструктаж да и "удари". Така че ви моля за помощ с инструктажа Praynig Laughing

Днес имате рожденник гледам!

 newsm59 от мен!

# 332
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 269
alvera, радвам се че има подобрение при теб!  bouquet

Добре дошла, GABRIELA75! При нас е готино, да! Е имало е и катаклизми, но оцеляваме общо взето. Laughing
А ти имаш ли "арабска следа", или просто ти е интересна тази част от света?

irina_vas, имаше една дама тук, която беше работила в Оман. Беше много доволна. За съжаление отдавна не е писала тук. А иначе там е много красиво, на мен лично много ми се иска да отида.
Дано някой друг се включи с информация.

Аз чакам дребния да се събуди и отиваме на разходка, да се радваме на циганското лято.
На него му избиха 2 кучешки зъбчета и тази нощ се буди само 2 пъти, цокна и заспа. И аз успях да се наспя. Сега очаквам атаката на следващите 2. Mr. Green

Някой да ме осведоми кога е нощта Кадр, моля. Hug

# 333
  • Мнения: 3 804
габриела добре дошла  Hug  bouquet

ясмин тази вечер се предполага че е ,нощта с/у 27 Рамадан.

# 334
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ЖАСМИНЧЕ-  Hug
докга ще цица Карумче бе? Ми той вече има пълна уста със зъбки Grinning Хайде малко повече ще си поспиваш щом са избили зъбчета newsm10
ГАБРИЕЛА wavey
IRINS-VAS- аз не съм ходила или работила във Оман но съпругът ми е имал работа със техни безнесмени. И е очарован от контакта си със тях. Много точни хора били. Друго немога за съжаление да ти кажа.
АЛВЕРЧИК- май от къщната прах ще да е тази алергия щом ти е станало малко по добре. Че няма изчистване беййй smile3511

Последна редакция: ср, 16 сеп 2009, 15:07 от DELTA_DELTA

# 335
  • Мнения: 2 171
Момичета, страхотни сте Hug Heart Eyes. Благодаря много за милите пожелания и сладките картички за Алекс. След градината ще му ги покажа, за да се зарадва Simple Smile

Габриела, добре дошла Hug

Ясмин, пожелавам бързо излизане и на втория чифт кучешки зъбки. При нас излязоха много бързо след първите. Дано и при вас е така и после да се наспите Hug

Алвера, радвам се, че алергията не е към котки. Бързо да се оправяш Hug

Не помня кой беше пускал рецептата за торта Гараш, но сега я майсторя за довечера. Дано да ми се получи. Засега изглежда апетитна, дано наистина е такава. Ще я снимам, ако й докарам вид Peace

# 336
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 269
Деска, благодаря!  bouquet Добре, че попитах навреме.

Делтичка, ми засега ще си цица, пък като отидем в Сирия може да направя опит да го отбия. Ще видим как ще са там нещата. Там има доста деца и през деня ще е залисан с игри и няма да се сеща за цица, вечер мисля баща му да го приспива(обаче той още не знае за тези ми планове Mr. Green) и така. Може и да стане, макар и трудно, щото дребното е пристрастено сукалче. Heart Eyes

Астартаааа, прати едно парченце Гараш, че ми е любима. Laughing

# 337
  • Мнения: 3 804
Момичета намерих това ,мисля да се пробвам за р.ден на Даяна

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=428682.new#new

# 338
  • Мнения: 2 171
Момичета намерих това ,мисля да се пробвам за р.ден на Даяна

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=428682.new#new


 Crazy ауууу, Деска, добре че в момента правя торта, та не припаднах при вида на тези Joy. Обаче има невероятни предложения. Ще си ги маркирам във "фейвъритс" и като имам време ще ги разгледам на спокойствие Peace

# 339
  • Мнения: 427
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АЛЕКСЧО НА АСТАРТА.
Пожелавам му много здраве и щастливо детство.

За Астарта[/color За Алексчо
Момичета  здравейте от мен.Не съм ви забравила,но напоследък имам доста ангажименти,малко проблеми....Не ми остава време да вляза при вас,пропуснах теми.Но се надявам скоро всички проблеми да приключат ,и отново да съм на линия.Липсвате ми.
Виждам доста нови попълнения.Приветствам ги от сърце.
  bouquetНа всички ,които са имали поводи за празнуване,честитя на патерица.Пожелавам ви здраве,щастие ,любов и много ,много усмивки. Hug  bouquet

За мое съжаление ,отново ще забегна.До скоро момичета.  bouquet

# 340
  • Мнения: 169
Честит рожден ден , Алекс!

 Честито и на Астра,че преди Време на този ден е станала мама   bouquet
на всички хубав ден, че дребен ме вика

# 341
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149

4естит рожден ден на алекс и поздравления за астарта!  bouquet  bouquet  bouquet
да ти  е топлинката на май4иното ти сърце!

# 342
  • Мнения: 171
Честит рожден ден на сладура! Да е жив и здрав и майка му много да го слуша !

Привет на всички нови. Привет и на не толкова новите. Деси като направиш тортата снимай - и аз все правя такива странни, ама все си вадя от нета идеи, че аз не съм особено добра - в смисъл не мога да рисувам и все си търся нещо като готови шаблони.

# 343
  • софия-napoli
  • Мнения: 211
нямам арабска следа
моя братовчедка е женена в сирия и всеки път я чакам
с нетърпение като ми запоказва снимки от там
чак се разливам и ме е яд че още не съм и ходила на гости

# 344
  • Мнения: 418
Привет комшулар Hug  : в TR снощи беше нощта на могъщеcTвoто (a.k.a. Laylat al-Qadr = нощта Kадр ). Сега е ваш ред  Wink - само мир и спокойствие в душите Bu, здраве за семействата ви  Hug Praynig Hug! Тук черпят с ей тyй по време на т.н. кандили :


Общи условия

Активация на акаунт