Астма, информация, странични ефекти от лекарствата - тема 6

  • 46 374
  • 829
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 3 249
Дано темата е пълна само с добри вести! Praynig

# 2
  • до реката
  • Мнения: 295
 smile3501Браво на Семирамида пожелавам ти здрави нервички за подаването на документите от тук на та така.Направи си поне по 5 копия на всеки документ.  newsm78                               За сингулера знам от позната че от4мг.е на цена13лев.17ст.а от 5мг.10лев.   Вие плащате ли  такса децка градина.знам че това се определя на общинско ниво и аз изрових една наредба на нашата община че не трябва да плащаме но в градината имаше зам.домакинка която не знаеше нищо по въпроса уш говорила с другата домакинка и неможали да стигнат до решение понеже детето и без това било на половин такса а то е /така защото е второ/    директорката е отпуск и счетоводителката също. argueЗаради тях загубих цял месеца може и повече да се окаже.Има ли някои от Русе с детенце с телк в масова децка градина или ясла.Пожелавам на всички много здрави весели и щастливи дечица надявам се в новата тема да пишем само за хубави и интересни неща които съпътстват нашите деца и близки.     jump                                       

# 3
  • Мнения: 3 146
Оф, аз много се бях навила за АкваСорса и да ви кажа, почти бях започнала да събирам пари. Даже Куфарджиева беше казала на една позната, че може да се пие. И аз затова. Ама реално сайтът, както и всичко, свързано с фирмата, няма дори нищо общо с САщ, така че дори не вярвам, че съставката е от въпросното езеро. Сайтът е хостван от един единствен човек, който държи още два подобни сайта за хронителни добавки, домейнът е май в чехия, забравих вече. Реално, в Европа също не се предлага от това водорасло под друга форма, освен като хранителна добавка и изрично пише, че не лекума нищо и не се препоръчва за деца, а и сайтовете не са с особено добра популярност. Колкото до протеините - забарвете - на практика, водораслите са доста бедна на протеини, т.е. енергия, храна, затова културите, които се хранят с водорасли, имат доста отслабен имунитет, има пробелми с дохранването... Тъй че... Съветвам ви да забавите, защото приемането на подобни неща продължително време могат да предизвикат алергии, а не да ги отмахнат. (Да, изчела съм подробно всички брушури, по които се обучават дистрибуторите и зная какво твърдят - всичко това е отхвърлено от изследванията в лабораториите в САЩ и Канада. Водени са на няколко пъти дела.)

Сори, че така се повтарям, ама наистина е страшно да се пият, особено от малки деца.

Ние сега си почиваме от Сингулера и съм на тръни. Покашла сутрин, но това е... До септември. После сигурно ще почва пак.

Mama Igi, мерси за новата темичка  bouquet

На дечицата пожелавам повече здраве, на мамите - повече спокойни мигове! Laughing

Ние отиваме за един месец при бабата на мъжа, че на море не можем да си позволим да ходим, за да подиша въздух малкият, че в тая София се задуши... Ще влача компютри, книги, една торба, буквално, лекарства, инхалатор, но това е...

# 4
  • Мнения: 204
 От няколко месеца не съм влизала във форума и е много вероятно да повтарям някого, но мили мами, пробвайте с хомеопатия. Ние започнахме с тази на Боарон- вече 10 месеца. От 5 месеца вече не приемаме и Сингулар. Основните ни хомеопатични са Пулмон хистамин 15 -противоалергично и Блата ориенталис 9 - при свиркането на гърдичките.
 Единствено при този вид лечение се изисква постоянство и време за поява на резултатите.
 Успех!
 

# 5
  • Мнения: 49
Здравейте и от мен.
Доста време не съм се включвала но да си търсиш работа в днешно време си е направо ужас.
С това за продуктите на Аква Сорс направо ме убихте  #2gunfire ако само знаете колко зелена енергия и коластра е изпил Иван !!!!!!!!!!!!
Беше на месеци като започнах да му давам коластра а на 1 г  и 3 месеца включиш зелената енаргия и така до тази зима, и само поради факта ,че ме съкратиха и не мога да ги купувам ги спрях.  Ако са толкова вредни до сега да се е отровил но нищо му няма не съм забелязала да му действат странно. 
От два месеца е на бабина градинка и уж е добре сега му бях на гости за седмица и не иска да се прибира в Стара Загора /той е в Плевен/ и ме изпрати да си ходя а аз ревах с глас в колата чак до Севлиево
Пораснал е и е станал самостоятелен ,абе промяната е огромна. Иначе лекарствата по добре от баба си ги знае кое по колко и кога.
 Оздравявайте мили мъничета!!!!!!!!!!

Чета че сте се запалили по ТЕЛК и аз ли да пробвам на есен като го прибера ще си помисля имаме документи за двама и снимки и изследвания и епикризи от болничен престой ..............

Поздрави на всички и весело и здраво лято.  bouquet

# 6
  • Мнения: 92
записвам се да следя новата тема

# 7
  • Мнения: 646
Сега се сещам когато приемахме АкваСорс пиехме някакви белтъци + водораслите и т.н......след около 6м направихме ужасен алергичен шок в Гърция, като ни изписаха от там веднага хукнахме при Мустаков за хранителен тест.........и познайте организма и беше "препълнен с белтъци",тои ми каза да спра всичко което съдържа белтък(мляко,сирене,яица,пилешко,телешко,сладолед и т.н.),можехме само козе мляко и сирене,но то толкова мирише за едно дете пък и за нас,че Ели отказа да ги яде.


gergandi  Благодаря за инфото,тамън се чудех откаде се взе тоя белтък в повече при нас

Последна редакция: нд, 02 авг 2009, 22:27 от Veseto_

# 8
  • Мнения: 118
Здравейте момичета! Да се запиша и аз да са ни здрави дечицата,по малко пристъпи да правят та само за хубави неща да пишем! newsm10 smile3525

# 9
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Привет и от мен в новата темичка. Да е пълна само с добри новини!

Ние току що се прибрахме от гости на село и ме чакат пералня след пералня. Утре ще ви пиша по подробно.

Само да кажа, че на мен хомеопатката ми препоръча водораслите, коластрата и тем подобни... беше и дистрибутор.
Още тогава в интернет прочетох какви ли не неща и отказах да ги купя. Било си на моя отговорност... ми така е. Пробвах само веднъж "супер пречистената" коластра и Пепи моментално се обрина. Така че не си и помислих да взимам такива добавки.
Хайде утре ще пиша повече.
Хубава вечер на всички!

# 10
  • Мнения: 182
Ох, това за нещата Аквасорс много ме обърква и отчайва - аз се бях хванала в тях като последно спасение. Дори сега след болницата и урбазона бях почнала да му давам по три ЗЕ на ден. Много е трудно да се реши кое от това, което четеш, е вярно, кое - не. Едни горещо ги препоръчват, други - отричат. Да ви питам - някои пие ли от вас продукти на Фитлайн - за пръв път чух за тях наскоро, но не знам почни нищо. Имали някакви неща за бронхите - Деорал - и още нещо друго за имунитет. И те бяха бая пари.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 361
Момичета,някоя от вас ходила ли е в санаториума в Малко Търново?Четох хубави неща за природата там и че се препоръчва при астматици,но няма в нета отзиви за обслужването и базата...Някоя от вас,ако има инфо,моля да го сподели!

# 12
  • София
  • Мнения: 1 546
Здравейте.  Grinning
Записваме се и ние в новата тема и дано само здраве да споделяме.  Peace

# 13
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 383
Здравейте! Grinning Да се запишем и ние в новата тема дано я пълним само с хубави новини

# 14
  • Мнения: 770
Леле, аз давах на децата от коластрата на аквасорс. Навих се да ги взема след престоя ни в болниците  ooooh! Давах им около седмица и ги спрях, защото те сега са здрави и реших да продължа наесен, обаче.... Не им вярвам на тези продукти, но след почти двумесечен прием на АБ от Криси, се навих да опитам newsm78

Общи условия

Активация на акаунт