Астма, информация, странични ефекти от лекарствата - тема 6

  • 46 399
  • 829
  •   1
Отговори
# 825
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 386
Валентина  браво за телка.
Знам че се изчаква 7 дни преди да се занесе решението в Социалните.Щом Би има 50% трябва да нямате такса в градината.

# 826
  • София
  • Мнения: 2 901
Валентина  браво за телка.
Знам че се изчаква 7 дни преди да се занесе решението в Социалните.Щом Би има 50% трябва да нямате такса в градината.

Пеца, благодаря ти за информацията. Тъкмо му се карам на мъжа ми, че не е запомнил дали "в петък" или "до петък" трябва да отидем на Макариополски за печат.

Печат слагат на решението и после ли си правя копия или преди това и на всички ще сложат печати... Колко копия горе долу?

# 827
  • Мнения: 145
Валентина,законният срок за подпечатванването на решението е 14 дни.но не мен и други майчета са ни казвали че за деца не са чака 14 дни така че ти отиди в петък за печата,извади около 10 копия на решението и на актовете за раждане на децата,вземи и личната карта на мъжът ти.

# 828
  • Мнения: 2 070
Момичета ,да не пускам отделна тема,на Ади изолираха в носа,Бранхамела катаралис,чудя се дали да пием АБ,друго и няма освен гноен секрет.Меричлери, вие сте се сблъсквали с тези гадинки,струва ми се,пихте ли антибиотик?

# 829
  • София
  • Мнения: 2 262
Заповядайте в новата ви темичка:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=442720.0

Общи условия

Активация на акаунт