Пол Маккена - Тема 2

  • 100 983
  • 507
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 2 896
Да не се обиди нещо. Сегашните учителки сме мн готини Simple Smile. На 15-ти септември всички изглеждаме така красиви като теб и естествено с цветя Simple Smile


O, съвсем не, напротив  Grinning

# 106
  • Мнения: 11
Резултатът при мен е следният - 3,5 кг след 1 месец спазване на системата. След последните 2 седмици, обаче, промяната е само около 100-200 г. (ако може да се вярва на кантара). Мислите ли, че организмът се е адаптирал към по-ниския енергиен прием и затова вече няма особено голям резултат?

изчакай да видиш след още 2 седмици какъв ще е резултата.
Ура, кантарът показа 59! Има още за сваляне, но 5-цата отпред вече действа ободряващо Grinning! Равносметката е безболезнена раздяла с близо 5 кила за 2 месеца Simple Smile

# 107
  • Мнения: 3 118
Ура, кантарът показа 59! Има още за сваляне, но 5-цата отпред вече действа ободряващо Grinning! Равносметката е безболезнена раздяла с близо 5 кила за 2 месеца Simple Smile

А стига бе! Браво! Shocked
И тва без никви нарочни диети или нещо друго...?

# 108
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
just.mum поздравления   bouquet
споделих в темата за домашните тренировки
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=403434.0
Аз комбинирам кардио тренировки, йога( вкл. 5те тибетски ритуала) и принципите на Маккена. За 3 месеца резултатът е -6кг, остана още само 1килце, но не бързам...

# 109
  • Мнения: 52
дайте ел. поща или скайп и ви пращам диска

# 110
  • Мнения: 101
Купих книгата  Методът Гейбриъл от  Джон Геибриъл лошото  е че няма диск   Sad Затова си поръчах  и книгата на   Пол Маккена  а диска си го свалих  от тук.  Записах си го на мр3 и го слушах в захлас но ,има преплитане на звука  не зная дали така е в самия оригинален диск или тук се е получило при кракването на CD.  Не мога да коментирам нищо повече но,  имам усещането че книгите са интригуващи  и ако човек вярва  може да постигне наистина резултати. Видях тук че трябва крачкомер поръчах и него.  Сега съм в очакване и се надявам на подкрепа .  Подкрепата е важно звено Simple Smile  Вие я имате мой та надявам се да получа и аз Вашата  newsm78

# 111
  • Мнения: 0
Здравейте на всички. За първи път влизам в тоз форум.... аз съм "голяма" мама! В прекия и преносен смисъл. Малко трудно се свалят килограми, когато си на 43 години. Но, по темата! Купих книгата и до половината вече е прочетена. Диска го пуснах за няколко секунди. Сетих се за едно скорошно предаване по телевизията на тема хипноза. И .... се уплаших! Искам да питам тези, които вече са слушали диска. Не са ли ви минавали мисли през главата "Ами ако не се събудя?" Знам, че звучи идиотско, ама с хипнозата шега не бива. Моля, ако някои реши да пише, какви са усещанията. Винаги ли заспива, и т.н...

# 112
  • Мнения: 20
Чак толкова не е страшно! Единият път, когато го слушах, спря тока. Събудих се, но по-бавно и бях неудовлетворена, че ме прекъснаха Simple Smile.

# 113

смело момичета аз свалих за 6 седмици 8 кг давайте много ендорфин се отделя докато слушате а да и от 2 седмици не пуша Joy

# 114
и да заспите ефект ииииииииима и то голям Peace

# 115
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
нев, диска е много далеч от хипнозата, на която подлагат хората от предаването.. СПОКО

# 116
  • Мнения: 101
Пристигна ми книгата почвам я  за да видя каква ще  е функцията на крачкомера  който все още чакам да доставят.  Диска го слушам вече 3  вечери  свалих го от линка , но ще чуя и  този с книгата ,  интересно ми е дали и там има преплитане на  гласа  Simple Smile

# 117
  • София
  • Мнения: 2 896
Пристигна ми книгата почвам я  за да видя каква ще  е функцията на крачкомера  който все още чакам да доставят.  Диска го слушам вече 3  вечери  свалих го от линка , но ще чуя и  този с книгата ,  интересно ми е дали и там има преплитане на  гласа  Simple Smile

има има и така трябва, не е дефектен записа  Grinning

# 118
  • Пловдив
  • Мнения: 0
И аз чета книгата Методът Гейбриъл. И откривам там точно принципите на Маккена + Омега-3 мастни киселини и пробиотици. 100 кг е свалил човека! Shocked

# 119
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
И аз прочетох Методът Гейбриъл,но на Маккена книгата повече ми харесва,а и с диска си мисля,че ефекта е по-голям.От Гейбриъл обаче взаимствах лененото семе,кълновете и пробиотиците.

Общи условия

Активация на акаунт