Пол Маккена - Тема 2

  • 101 045
  • 507
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 818
Диска го пуснах за няколко секунди. Сетих се за едно скорошно предаване по телевизията на тема хипноза. И .... се уплаших! Искам да питам тези, които вече са слушали диска. Не са ли ви минавали мисли през главата "Ами ако не се събудя?" Знам, че звучи идиотско, ама с хипнозата шега не бива. Моля, ако някои реши да пише, какви са усещанията. Винаги ли заспива, и т.н...
Не се притеснявай,това се нарича Психологически обрат(страх от промяна),давай смело.

# 121
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Днес кантара удари заветните 52кг. Мисля, че Джон Гейбриъл е прав и наистина има един момент в който успяваш да превключиш и всичко става от самосебе си. Последните кг ги свалих най-лесно, а в началото беше много трудно и се иска безкрайно търпение.. Сега се усещам, че летя като ходя, толкова ми е леко и на краката и на душата, спортувам за удоволствие, няма го постоянния мързел и липса на енергия. Не изпитвам никаква нужда да ям сладко, ям много плодове и зеленчуци. Общо взето се чувствам прекрасно и дължа това на 2 неща - принципите на Макена и любимата ми Зумба  Peace
Диска според мен е важен за да свали стреса и умът да свикне, че има промяна. Аз си взех и другата книга - изгради желязна самоувереност, и тя е с диск за релакс Wink
Успех на всички!  Hug

# 122
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Къде сте,Маккенки?Няма ли някой да се похвали с нещо?Аз напоследък започнах да слушам диска всяка вечер в леглото преди заспиване,но не мога да кажа дали има някакъв резултат.Спазвам и другите му пирнципи,ям бавно и дъвча докрай,но хапвам и доста сладко.Засега продължавам пък да видим какво ще стане!

# 123
  • Мнения: 101
аз качих  но, продължавам няма друга алтернатива

# 124
  • Мнения: 0
МанИкенкИтИИИИ ..........., ко става ?
Нещо не виждам ентусиазъм !!! Я ,по-бодро !
Да кажа и аз - дискът с онзи нежен......много нежен............аааа какво исках да кажа  newsm78.............
ААА да ,че трябва онзи нежен глас да Ви шепне в ушенцето 21 дни НЕПРЕКЪНАТО , поне веднъж дневно !!!
Най-добрия вариант е със слушалки на ушичките.Просто мозъкът работи както той си иска и информацията трябва да е правилно приета.Когато Ви се казва,че тези думи идват отляво ,то те НАИСТИНА трябва да бъдат чувани с лявото ухо.При проблем ,моля ,разменете  местата на слушалките ! ВАЖНО Е !!! Така се постига оптимален ефект. Възможно е първоначално напълняване ,но след съответната пренастройка на софтуера отслабването е бързо ,лесно и трайно! И запомнете спортувайте онова ,което Ви харесва и яжте онова ,което Ви понася.Слушайте телата си ,а  не онова ,което Ви пее радиото !
Приятен уикенд на всички   bouquet

# 125
  • Мнения: 0
Всякаква прилика с метдът Гейбриъл е абЦелютно случайна  dance

# 126
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Аз пък свалих кило без никакво усилие и продължавам в същия дух.

# 127
  • Мнения: 101
Прочетох книгата и видях за техниката - разбивач на желания 1 и 2.  Пробвах номер 1  толкова много исках сладолед че, по скалата беше повече от 10 но,  когато приложих техниката и то само веднъж   странно   този порив да си взема сладолед беше намалял  по скалата 2-3  !  Успях превъзмогнах  за момента  и  не ядох нещо  просто защото  емоционално изпитвах нужда . Това е първата ми малка победа   WinkКрачкомера който си поръчах от бг сайт не дойде. Вчера си поръчах от eBay UK.  Има много функции а, и цената му е по добра  в сравнение с нашият пазар  Диска го слушам минимум 3 пъти дневно  но ,понякога заспивам Sad  Определено  няма да се отказвам но ,пък  обичам понякога джин с тоник  това дали няма да пречи ? Вие  пълни  въздържатели сте  ?

# 128
  • Мнения: 3 576
Не съм писала скоро, но имам голям проблем с вечерното ядене.... не знам вече какво да правя.
Цял ден всичко е добре, удържам положението, ям малко, ям здравословно, не гладувам, не преяждам.

Ноооо вечер към 10.30 - 11 настава нещо неудържимо, започва някакъв ужасен, съзнавам явно емоционален глад, който не мога да контролирам.
Ям каквото ми попадне, с ясната идея, че ще ми стане тежко и че нямам нужда от това....

Какво да правя??

# 129
  • Мнения: 13 772
Лягай си.

Не се шегувам. И аз съм същата. Към полунощ се развихрям, после ми е тежко и гадно. А и късното ядене най се лепи на д-то. Отделно, късното лягане не е здравословно. За себе си съм решила да си лягам преди полунощ вече. Трудно ми е да го правя редовно, но по-малко и постепенно се приучвам. А и инак ще станем на тикви Mr. Green

# 130
  • Мнения: 3 576
Не искам да си лягам - това ми е единственото лично време за мои занимания след като детето си заспи - филми, четене ....
Не мога да се лиша от него  ooooh!

Трябва ми някакво друго решение....

# 131
  • София
  • Мнения: 2 896
Точно и аз съм на тема повече сън напоследък, от 4 години не съм спала като хората, кога защото има работа, кога за да имам и аз лично време. Но всичко това работи против мен, явно.

ето полезна статия

# 132
  • Мнения: 13 772
Не искам да си лягам - това ми е единственото лично време за мои занимания след като детето си заспи - филми, четене ....
Не мога да се лиша от него  ooooh!

Знам, но не си права. Време може да се намери. Слагай го да си ляга по-рано. Ако е малко и сте си вкъщи, като го сложиш да спи следобяд, ето ти пак лично време.
Негледан филм не е голям пропуск.

В някои от последните прочетени книги (за отслабване, разбира се Blush) имаше много логично обяснение за причината на среднощния глад - умората, нуждата от сън. И като не му даваш сън, тялото се обърква.
И наистина, забелязала съм, че огладнявам след 22.30-23 ч. Значи, ако си легна в 23, ще прескоча среднощното освинване. Така че съм решила да стискам очи и това е.

# 133
  • Мнения: 0
Интересно ,но аз нямам проблем със среднощното освинване ..........
Май стискането на очи е добро решение , а и имаше нещо свързано със аюрведа и жизнения цикъл ,но трябва да се разровя отново в дебелите книги,че нещо позабравям напоследък Blush

# 134
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
Не искам да си лягам - това ми е единственото лично време за мои занимания след като детето си заспи - филми, четене ....
Не мога да се лиша от него  ooooh!

Трябва ми някакво друго решение....
И аз съм същата като тебе... уж лично време - късно вечер, когато трябва да се спи, а аз се тъпча.
Птица, благодаря ти и за линка, и за съвета. Като се замисля, наистина вълчият ми глад е обикновено тогава, когато вече трябва да съм в леглото, а аз уж имам "време за себе си". Сега ако успея да се убедя сама себе си, че във времето за себе си трябва да спя, защото така правя най-голяма услуга на себе си - като не се лишавам от сън, давам си възможност на организма да си почине и да не прибягва до екстремни средства за оцеляване като натрупване на мазнини, среднощно освинване и т.н.
 smile3525

Общи условия

Активация на акаунт