Най-приятна и най-просташка TV РЕКЛАМА - 3

  • 60 981
  • 743
  •   1
Отговори
  • Банкя
  • Мнения: 823
Това е темата за РЕКЛАМИ!

Тук обсъждаме както най-интересните, увлекателни и забавни реклами от телевизионния ефир, така и най-безсмислените, скучни и объркващи такива. Peace

Ето какво е тълкуването на самата дума:

РЕКЛАМА (от френски réclame от латинското reclamo, „извиквам“) е разпространявана във всякаква форма и с всякакви средства привлекателна информация относно физическо или юридическо лице, стока, идея или начинание, която е предназначена за определен кръг потребители и цели да предизвика, формира или поддържа интереса им към въпросните лица, стоки, идеи и начинания, така че те да могат да се реализират (да бъдат избрани, купени, посещавани, следвани и прочие).


# 1
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
И аз щях да се включвам с отрицателно мнение за рекламата на Активия с танцуващия стомах. А някой беше попитал за новата реклама на Мтел, дали е българска. Скоро я гледах по румънската телевизия като реклама на техния Водафон оператор. Но и на мен много ми харесва.

# 2
  • На ръба..
  • Мнения: 2 115
Новата на БТК с децата ми харесва, големи са сладури..

# 3
  • Мнения: 42
много ми е смешна рекламата на MAGGI вкусна чаша с малката мацка дето подскача върху клавиатурата и мърмори ГЛАДНА СЪМ ГЛАДНА СЪМ много е забавна smile3532 smile3521

# 4
  • Мнения: 5 173
Да, и пише с краката си ГЛАД, ГЛАД Party

# 5
  • Мнения: 674
Нещо ме дразни рекламата на баница Фамилия,с трите баби,които точат и пеят :
" Сама става,винаги си става.... "
 Sick Sick Sick

# 6
  • Мнения: 707
много ми е смешна рекламата на MAGGI вкусна чаша с малката мацка дето подскача върху клавиатурата и мърмори ГЛАДНА СЪМ ГЛАДНА СЪМ много е забавна smile3532 smile3521

И мен много ме кефи.

Мразя вси4ки реклами, които внушават, 4е тяхното е ''най- ....'' , и не одобрявам да се рекламират лекарства

# 7
  • Мнения: 940
На мен ми харесва рекламата на Мтел с детето и песента за виното Simple Smile

# 8
  • Мнения: X
Нещо ме дразни рекламата на баница Фамилия,с трите баби,които точат и пеят :
" Сама става,винаги си става.... "
 Sick Sick Sick
  Sick Sick Sick Peace

# 9
  • Мнения: 372
Аз мразя всички срешу диария и запек, газове, подувания и т.н. Особено в 20,00 часа на вечеря на масата.

# 10
  • Банкя
  • Мнения: 823
много ми е смешна рекламата на MAGGI вкусна чаша с малката мацка дето подскача върху клавиатурата и мърмори ГЛАДНА СЪМ ГЛАДНА СЪМ много е забавна smile3532 smile3521
Тази не съм я гледала, сега ще я потърся в vbox-a, дано я има, че ми стана любопитно. Peace

# 11
  • Мнения: 740
Харесва ми новата реклама на Глобул, а ужасно ме дразни рекламата на баниците Белла, особено виенето на бабите

# 12
  • Мнения: 1 080
Най - много май ме дразни тая реклама, в която жената си подава чантата (може би се разиграва на летище) и един мъж почва да рови вътре и взима една кутийка и с учудване казва:
"Уринал?!? За какво Ви е?"
Направо се сцепвам да се хиля    hahaha hahaha hahaha
Дразни ме също и рекламата на Рефан с оная дъртата със зърната, дето и прозират (в някакъв поток се къпе)

Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 17:42 от stefinka

# 13
  • Мнения: 623
много ми е смешна рекламата на MAGGI вкусна чаша с малката мацка дето подскача върху клавиатурата и мърмори ГЛАДНА СЪМ ГЛАДНА СЪМ много е забавна smile3532 smile3521

рекламирания продукт не одобрявам,но клипчето ми харесва,много е свежо  newsm10 ....... и физиономията на мацката е подходяща...

# 14
  • София
  • Мнения: 1 355
А какво ще кажете за онази: "Какво слагате в каймата?" Много ми е смешно онова бабе с малката главица и големите очила.
Но като видя Мария от рекламата на Бонукс или ония хлапетии, дето с протяжен глас обясняват, че нямали power, полудявам. Някои реклами могат да ме принудят да не купя съответния продукт само заради самата реклама.
Като цяло съм забелязала, че рекламите на минерална вода "Банкя" са много добри и музиката е добре подбрана.

Общи условия

Активация на акаунт