В БЪЛГАРИЯ ИМА 270 000 ПРАЗНИ БЕБЕШКИ КОЛИЧКИ!НЕКА ПОМОГНЕМ ДА СТАНАТ ПО-МАЛКО!

  • 16 392
  • 313
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 12 554
Преди минути.

Само шест гласа не са достигнали, за да бъде прието предложението на Първанова. 96 депутати са гласували „въздържал се”. И НДСВ и опозицията са напуснали пленарната зала.

# 121
  • Мнения: 284
Нали трабваше да го гласуват утре


Момичета това беше
Време е за действие.Нека да се съберем утре и да покажем че сме единни и няма да им позволим да ни мачкат и обиждат с отношението си. Момичета длъжни сме да го направим

# 122
  • Мнения: 1 715
И сега...............не го о4аквах,това наистина не са хора #Cussing out

# 123
  • Мнения: 52
Срам #2gunfire.
Срам ме е, че живея в България. #Cussing out

# 124
  • София
  • Мнения: 12 554
http://dnes.dir.bg/2008/12/16/news3748249.html

Ето цялата информация до момента, с която разполагаме. Току що я пуснах.

# 125
  • София
  • Мнения: 2 908
Ах как избързаха и се презастраховаха защото са предвидили утре че ще има атаки от всякъде.

Според мен трябва да  се организира общонационален протест  пред парламента,въпреки че незнам дали и това ще ги трогне.

Току що разбрах от зачатие че довечера ще има извънредно предаване на Слави.

# 126
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Поредния абсурд в България! #2gunfire Явно искат национален протест и бунт  #Cussing out

# 127
  • Мнения: 284
Да ги трогне ли?
Тези свине нищо не може да ги трогне.
Те се интересуват само как до ограбят българския народ и напълнят банковите си сметки, да се возят в лъскави коли, децата им да учат в чужбина и то с нашите пари.СРАМ И ПОЗОР СА ЗА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД.ТИЯ СА ,,,,,,,,, #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 128
  • Мнения: 35
Аз го прочетох тук: http://www.focus-news.net/?id=n1097201

За пореден път се убеждавам, че живея в държавата на абсурдите с безхаберни и дебелокожи управници!  #Cussing out
Нямам думи просто no

# 129
  • Мнения: 20
 Sad здравейте - почти никога не съм се включвала във форумите,но редовно ги чета  и съм съпричастна  с всички вас
  сега просто не мога да се въздържа и да не призова ''господата'' от парламента тази вечер като се приберат вкъщи да погледнат децата си и да се замислят от какво ще лишат всяка  една от нас.... Cry

Последна редакция: вт, 16 дек 2008, 18:41 от dratva

# 130
  • Мнения: 1 765
Що за абсурд, питам и аз?!?  Close

Те, какво искат, прехвърляйки ги от година в година, в един момент да се окаже, че са потънали в нечий живот, тази държва каква родина ми е?!? Защо винаги си търсят извинения и впрягат енергията си в ненужни каузи и пълни глупости...

Треперя от яд....в каква държава живеем, такава, в която на едни нелепо загиват с мъка отгледаните деца, а на други не се дава минимален шанс да имат собствени. Излиза така, че е невероятен лукс да имаш дете  #Cussing out

# 131
  • Мнения: 1 143
.....................................................

 #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire  #2gunfire

Думи нямам

Мизерници! Повръща ми се!

# 132
  • Мнения: 3 294
Е не ... все си мислех че мизериите ще приключат с щастлив край , но уви . Къде са били тея заспали 96 смотаняци и защо са гласували въздържали се ..... от какво се въздържат ... от това да има повече щастливи български семейства със собствени деца ... не мога да повярвам с какъв абсурд се сблъскваме . Нямам думи просто или ако имам то те ще са за цензура  #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 133
  • Мнения: 4 700
Поредният абсурд в България. Как може да има толкова много въzдържали се? Как е въzможно да има толкова хора беz мнение? За това ли са иzбрани? Да седят на топло и да нямат мнение. Стадо говеда.  Twisted Evil

# 134
  • Мнения: 1 768
Малко не ми се иска да пиша тук.Писах вчера, когато имаше смисъл.Днес мога само да кажа - СТИГА сме се вайкали.Щом не можем да повярваме , трябва да помислим какво да направим.От парламента ни трият писмата.Ей сега ще им спретна такъв СПАМ , че няма да имат mail сървър до догодина! #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт