http://www.sportsdirect.com/default.aspx

  • 55 233
  • 589
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 131
аз още нямам мейл Cryда видим.....

# 571
Здравейте гледам темата от самото начало имам 4 поръчки от спорта 2 от които от 10 стоки ми пращат 1 и така първо един слитчер на пума ми дойде 97 лв и после едни маратонки адидас  за  119лв.Но сега пак ще поръчвам защото сам инат.Искам да ви питам има ли някои които да е поръчал за сума над 300пуда и без проблеми и без разделения да му е пристигнала заявката или няма за сега,че моята е 400 пауда и се плаша пак да не ми пратят само 1 артикул и второ къде излизат кодовете в кои сайт. Grinning

# 572
  • Мнения: 259
Моята първа поръчка беше за 450 паунда от която ми пратихя за 90 не6та другите ги отказаха и поле си пуснах другите не6та за 370  паунда и дойдоха всичките в един кашон. Говори си с банката за този проблем защото те не дават да се изтегли цялата сума. След като ние говориме а те отричаха да е в тях проблема поръчката дойде цялата

# 573
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Снощи получих имейл за изпращане. Не са ми фактурерали два чифта маратонки. Дали е възможно да са ми разделили поръчката или просто няма да ми ги пратят? Паричкити тази сутрин си стоят още само блокирани. Не са си дръпнали нищо.

На, и аз това се чудя - ще ми пратят ли тенис-ракетата или не... Втори е-мейл за изпращане (за нея) нямам все още...

Преди малко излязох за 20-тина минути и съм изпуснала ДЧЛ-ския куриер. Обадих се по телефона, но чак утре ще мигат да ми доставят предишната поръчка... Sad

aleksova1
, какви са ти наблюденията върху дрешките My little ponny - гледам, че най-големият размер от тях е 4-5 години, а аз на Мони й вземам 5-6. Дали идват леко уголемени, за да се пробвам - много ми харесват.

# 574
  • Мнения: 32
Обаче ми е много интересни как в Редута поръчват много неща за много пари, а само в  този сайт има проблем с много артикули за много пари? И предполагам със същите карти.
Или съм в грешка?

# 575
Говорил със с банката и те казват че проблема не е в тях.Сега писах писмо до спорта и ги питам ако поръчам на 300пауда дали ще ми разделят поръчката или ще е цялата , ако ще е делят по добре аз да си пусна 2 поръчки по 200паунда.Ако изобщо проблемат е там де.

# 576
Помолих ги също да ми пратят и активен код ако може де Laughing Praynig

# 577
  • Мнения: 29
aleksova1 много ти благодаря за снимките.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=355725&pid=11459686 номер 8 ли са тези?
аз поръчах 9 дали стелката ще е поне27?
колко  е стелката на тези?
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=355725&pid=11182415
благодаря ти отново   bouquet
Да тези първите са №8,и мисля че 9ката ще е 27  или повече.А стелката на дамските от вътре пише номер 6 , 39 и 1/2.Подметката от долу е 26,5 см,а вътре до колкото успях да ги измера са 24 см.Аз по принцип нося 39 и отначало малко ме стрягаха но крака си ми е широк,но вече се оправиха и ми стоят по крака.Иначе са много удобни.
Момичета,моят мъж се очертава №9 1/2,но в сайта,няма половинки 10 ,незнам няма ли да му е голямо  newsm78 Някакви съвети   Praynig
На някой модели има и половинки,но не мисля че ще е проблем ако му вземеш 10ка.
aleksova1, моляте кажи дънките хубави ли са и номер 10 на размер М ли отговарят?
Незнам на кой номер отговарят,аз винаги ги меря на окомера и винаги ги целя.Тези са ми първия чифт от тук и пак ги уцелих  Laughing.От пръв поглед не ми харесаха много,но като ги обух стоят много готино/даже и мъж ми каза че съм перфертна  Wink/.Аз попринцип сега сън т.70 х.100 и ми лепят/но имам още 2/3 килца да свалям.
Снощи получих имейл за изпращане. Не са ми фактурерали два чифта маратонки. Дали е възможно да са ми разделили поръчката или просто няма да ми ги пратят? Паричкити тази сутрин си стоят още само блокирани. Не са си дръпнали нищо.
aleksova1[/b], какви са ти наблюденията върху дрешките My little ponny - гледам, че най-големият размер от тях е 4-5 години, а аз на Мони й вземам 5-6. Дали идват леко уголемени, за да се пробвам - много ми харесват.
От Понито взех малки номера и според мен са си нормални.Но според мен трябва да и станат,защото на голяма и взимам на Барби 5/6 а тя вече е на 6,и до лятото ще и стават.А и все пак са летни дрешки,и да са леко къси няма да се забележи.Пробвай с един чифт.

# 578
  • Варна
  • Мнения: 11 340
От Понито взех малки номера и според мен са си нормални.Но според мен трябва да и станат,защото на голяма и взимам на Барби 5/6 а тя вече е на 6,и до лятото ще и стават.А и все пак са летни дрешки,и да са леко къси няма да се забележи.Пробвай с един чифт.

То мойто много високо... нищо, че е на 5 - в момента е 122 см. Rolling Eyes Ще взема да пробвам с нещо наистина...

# 579
  • Мнения: 29
От Понито взех малки номера и според мен са си нормални.Но според мен трябва да и станат,защото на голяма и взимам на Барби 5/6 а тя вече е на 6,и до лятото ще и стават.А и все пак са летни дрешки,и да са леко къси няма да се забележи.Пробвай с един чифт.

То мойто много високо... нищо, че е на 5 - в момента е 122 см. Rolling Eyes Ще взема да пробвам с нещо наистина...
Shocked наистина много ,ние сме на 6 и сме 120,а аз си мисля че мойта е много висока  Laughing,то имало и по високи.Но пак пробвай.
И пак да се похваля,по точно оплача.Дойде поръчката от 2 чифта маратонки. Тези който са за мен но ме разочароваха.На снимката не се виждаха добре,и се излъгах.Кожата им е напукана,грапава,а на мен не ми харесват такива  Sad.А така се зарадвах. И тези Найкове №6 са за една позната.Хубави са,но според  мен са много пари.А ето и реални снимчици Найк,Лонсдайл,а също така и в албумчето.И за протоколчето чакам още две,едната на стойност 16 £,и другата само с едни маратонки за мъж ми.

# 580
  • Мнения: 200
Моите поръчки и двете се появиха в DHL , най накрая - едната е за 16 лири , другата са пратили само едни обувки за 8 лири  Laughing
Следващия път като има код ще си ги пусна по едно артикулче всяка, че поне да не ги отказват  Laughing . пари не са ми теглили още - само блокирани.

Новата тема е готова/по голямата част от която е благодарение на  aleksova1 , само чакам някой да даде предложение за име .

Редактирам се - имам втори имейл  Shocked, изпратили са ми и другата част от поръчката .
Stryper ако и при теб е така , ще се кордисам с няколко чифта еднакви маратонки и обувки  smile3532

# 581
  • Мнения: 4 155
При мен само са изпратили малката поръчка с банските, която пуснах  в последните минути на безплатния код.
Нямам друг е-мейл. Нито отговор от тях, нито, че са пуснали нещо от първата поръчка.
Сега погледнат и онлайн банкирането. Изтеглили са парите и за другите 3 чифта маратонки, които пратиха в неделя.
Значи от 2 общи поръчки - едната за 350 лири, а другата за 399 са пратили 5 чифта маратонки за 100 лири.

И в картата са се появили пари - около 320 лири. Мисля, че са освободили парите от неделната поръчка.
Вече не знам. Ще смятам и да видим.

# 582
  • Мнения: 131
аз мейл нямам,но като вкарам кода в сайта на Дчл за проследяване ми излиза това,значи ли че е пратено
Identcode: JJD000.....8169......
 Shipment: 844009066.......
 Pickup date:
 2009-04-07 
 From: MANSFIELD, GB 
 References: 40........
84400906367.........
 Track event
 Date  Status
 Outbound Gateway  2009-04-07  General status. 

# 583
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Току-що получих е-мейл и за ракетата! newsm44 Изпратили са я отделно! Peace

Новата тема може да се казва съвсем просто - SportsDirect.com - няма нужда от нещо повече в заглавието. Peace

# 584

Общи условия

Активация на акаунт