http://www.sportsdirect.com/default.aspx

  • 55 270
  • 589
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 6
И моите пари са само блокирани и няма движение на поръчката. Дори не съм получила имейл за изпращане на поръчката. Пуснах я вчера. Thinking

# 556
  • Мнения: 131
yaya-непременно Peace

Сега погледнах -моята поръчка има раздвижване

Status Date Time Signatory Branch
 
Departed Depot  06/04/09  17:26   HAMS HALL 
 
Arrived At Depot  06/04/09  17:23   HAMS HALL 
 

значи да чакам такъм мейл така ли,а какво значи блокирани,нали за първи път пазаря с картата,по принцип е на мъжът ми,той в момента е на малка командировка до утре ако реши да я използва ще може ли,това има ли връзка с тези пари,както пишете че са "блокирани"

# 557
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Чакам код за безплатна доставка Crazy
И ви следя.
Страйпер ти с кой код поръча последно?

# 558
  • Мнения: 50
дисти, и аз съм като теб, с разликата, че моята поръчка е от 4-ти!  ще чакам да видя какво ще стане  Thinking

# 559
  • Мнения: 469
Аз им написах още едно писмо за поръчката ми от 29ти март която още не е обработена. Ако трябва ще им пиша всеки ден докато ме забележат Wink За поръчката от неделя още нищо не ми излиза в сайта на  DHL.

# 560
  • Мнения: 29
aleksova1 , бих помогнала за нова тема, но нека друг да я пусне, че пускам  2 други теми и ще вземат да ме набият вече  Mr. Green
ОК,ще се опитам да я направя,но ще ми трябва помоща ти   bouquet,защото ще е първа тема за мен.Сега ще преровя темата да извадя най важното,ще се опитам да я оформя и ще ти пратя какво съм направила на личния.Но не съм съгурна че ще мога тази вечер,защото зверчето ми неще да спи нещо  Twisted Evil.
  kremi7 ,блокирани означава че сумата за която си направи  покупки все още не е изтеглена от “продавача“,но е блокирана и неможеш да я теглиш.Пример“Ако имаш 20 лв в картата,правиш покупка за 4 лв,блокират ти ги,и в картата ти остават 16 лв с който можеш да работиш.как само обясних
И при мойте 2 поръчки от 03 и 05 все още няма движение.
И сега черешката на тортата  Laughing,ето ги и мойте покупки   ,от дънките на там.Снимките са надписани.Ако имате въпроси ,питайте. Като цяло съм много доволна,а ето и линкчетата /дънки дамски...   №10/ маратонки №8[/url/]    / [url=http://www.sportsdirect. … още  едни №8   /блузка за голямата   /...още една/   /анцунг за малката.   и още неща но стана много дълъг поста.Има ги в албумчето.

Последна редакция: пн, 06 апр 2009, 23:55 от aleksova1

# 561
  • Мнения: 131
aleksova благодаря ти за обяснението ,и моите покупки са за двете ми моми на барби и Понито,материите как са,хубави ли са

# 562
  • Мнения: 29
aleksova благодаря ти за обяснението ,и моите покупки са за двете ми моми на барби и Понито,материите как са,хубави ли са
материята е стегнато хубаво трико,все още не съм ги прала защото е рано  Simple Smile,но съм сигурна че няма да мръднат.Картинките по тях са много сладки имат и лъскавко,много ми харесват.Иначе за номерата за сега голямата всичко и става въпреки че повечето са номер 5/6 а тя е вече на 6.На малката само сега анцунга на Лонсдайл ми се струва малко уголемен,но го взех за зимата и незнам колко ще порасне,че както е тръгнала/вече мина 60 см/може и да и стане  Laughing.Сега чакам бански и още малко дрешки за тях/то потчти всичко е за тях де/но не вярвам да не са хубави.Досега всичко /с изключение на едно панталонче/ което съм поръчала е 1:1 както е дадено в сайта.

# 563
  • Мнения: 29
Да се похваля че двете ми поръчки от 03 и 05 са тръгнали,току що го установих.Така че споко ,ще дойдат колетчетата .

# 564
  • Мнения: 32
aleksova1 много ти благодаря за снимките.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=355725&pid=11459686 номер 8 ли са тези?
аз поръчах 9 дали стелката ще е поне27?

колко  е стелката на тези?

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=355725&pid=11182415

благодаря ти отново   bouquet

# 565
  • Мнения: 41
Момичета,моят мъж се очертава №9 1/2,но в сайта,няма половинки 10 ,незнам няма ли да му е голямо  newsm78 Някакви съвети   Praynig

# 566
  • Мнения: 178
Здравейте отново! Нямах време да прочета всички постове и затова не ми е ясно къде идват поръчките? Плаща ли се нещо при получаването?

# 567
  • Мнения: 41
Здравейте отново! Нямах време да прочета всички постове и затова не ми е ясно къде идват поръчките? Плаща ли се нещо при получаването?


Поръчката идва на адреса,който си посочила, с куриер ,не се плаща нищо допълнително.

# 568
  • Мнения: 6
aleksova1, моляте кажи дънките хубави ли са и номер 10 на размер М ли отговарят?

# 569
  • Мнения: 6
Снощи получих имейл за изпращане. Не са ми фактурерали два чифта маратонки. Дали е възможно да са ми разделили поръчката или просто няма да ми ги пратят? Паричкити тази сутрин си стоят още само блокирани. Не са си дръпнали нищо.

Общи условия

Активация на акаунт