От ФЕВРУАРСКАТА мама по-грижовна няма!

  • 21 163
  • 282
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 93
Честит рожден ден на Евил и на всички други мами, който изпуснах
   Кам4о  bouquet честито на патерица и от нас,мерси за рождения ден на Габка(голяма лудница беше #Crazy )
Имахме малко проблеми с компа и не можах да вляза няколко дни,отивам да чета,че много сте изписали

# 61
  • Мнения: 668
Evil - ЧРД миличка!!! Да си жива и здрава, много обичана и обгрижвана от съпруга ти, децата ти и цялото ти обкръжение. Много щастливи мигове пожелавам.   bouquet

Аз искам да почерпя по случай нашата годишнина. Днес стават цели 7 годинки, откакто с моя мил съпруг си казахме "Да" и се врекохме един на друг. Седем години изпълнени с хубави и не толкова хубави моменти, но до един незабравими които ни привързаха още повече. Мога само да си пожелая още много много години да споделяме така, най-вече в радост и обич, обградени от децата ни.

Да ви е сладко ( и не се смейте че този път се поизложих ) :

 

Като за капак Александра беше нетърпима днес, само стенкаше, църкаше, не може човек да я изпусне за 2 минути от ръцете си, веднага надава вой. И сега съм скапана, отивам да си лягам. Целувки на всички ви.

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 259
ЧРД на Евил! Полежания за здраве, късмет и обич от нас със Стефко.
Честита годишнина на Драгонче! От сега само хубави сплотяващи моменти да имат!
 Ние днес хапнахме морковче, хареса го човека, чак мучи като ще загребвам от бурканчето. Само не знам дяволчето ли му дадох заедно с пюрето, направо беде  нетърпим следобеда, направо на челна стойка ако имаше лесно да застане Grinning
Момичета, възможно ли е да е малко подпухнал дечко, или просто дебеличкото му идва в повече? Той все пак яде практически само кърмица

# 63
  • Мнения: 387
Честити месечинки на АЛИА  ,ЕВА ,и ВИКТОРИЯ Да са здрави ,много щастливи и послушни,умни и лъчезарни...

Драгонче, бъдете много щастливи,здрави ,обичащи се и винаги заедно ...  bouquet Само любов и разбирателство между вас да има...



Последна редакция: пн, 08 сеп 2008, 23:47 от бубето 29

# 64
  • Мнения: 307
Драконче,честита годишнина!!!Бъдете все така щастливи и влюбени със съпруга ти и още дълги години празнувайте на този ден!!!

Лека вечер

# 65
  • Мнения: 124
Здравейте и от нас.  Peace
Не съм писала цяла вечност. Проблемите и негативните емоции около нас ни се стовариха вкупом,не исках да ви товаря,  но слава богу вече всичко е зад гърба ни и са само лош спомен! ПОжелавам на всички ви да бъдете ЗДРАВИ! От това по важно на този свят НЯМА!

Честито на ВСИЧКИ които са имали повод за празнуване! Бъдете здрави и обичани! Това ще ви направи щастливи!
Благодаря ви и за милите пожелания за Алекс и неговото кръщене! Друг път ще ви разкажа колко прекрасно се представи детето и ще кача снимки!

...Но днес искам да споделя колко щастливи ни направи нашият батко
(нищо че яде бой даже 2 пъти)
Спечелихме заветния Златен медал на турнира по Шах в Приморско (в групата си - до 8 години)!


Пожелавам на всички ви да се гордеете с децата си! И да ни слушат! Аз още не мога да разбера как е възможно този буен, див и саможив мой син Божидар да играе така спокойно шах newsm78
Исках само да споделя радостта си с вас. Дано не се сърдите Grinning
Когато мога ще пиша повече!
Обичам ви и ми липсвате!
Бургаския отбор - не съм ви виждала цяла вечност!

# 66
  • Мнения: 387
БРАВООООООО РОСИ на умното ти синче,за кой ли път ни го доказва ... Hug Гордей се миличко мамче с двете си прекрасни дечица,да са здрави и щастливи,надявам се вече да ви се случват само хубави неща и всичко лошо да е назад... Praynig



МАМА АВИ....защо скри снимката с червената карирана рокличка на Мони  newsm78 тъкмо щях да ги слагам една до друга... ooooh! за сравнение..
Hug

Последна редакция: вт, 09 сеп 2008, 00:23 от бубето 29

# 67
  • Мнения: 384
Росенце, много се радвам, поздрави за големия шахматист! Гордея се с вас!
Виви, и Калоян много се радва на моркова - в началото ръмжеше и ми се караше, че не му пъхам достатъчно бързо лъжичката, а сега се преструва, че реве, ако се забавя с частица от секундата. Като машинка съм, когато му давам пюренце с морков. Толкова го обича, че днес го излъгах да изяде половин бурканче пюре от круши, объркано с морковено пюре. Точно такава комбинация не съм виждала по магазините, но му хареса Sick.

# 68
  • Мнения: 4 242
Роси много съм щастлива че се разписа  Hug Честит медал на малкия шампион, настръхнах от гордост и аз, нека валят все повече победи и медали!   bouquet (и престани да го биеш  Crossing Arms) Хайде доведи го на зоопарка за награда  Wink
Драгонче хич не се излагаш, облизах си пръстите даже, мерси. Да ви е честита годишнината мила, още поне сто да отпразнувате заедно, с уважение и обич!
Виви, Пухче, Емма се потриса от моркова. Тя от всичко де, освен от ориза и чат пат картофа. Спрях аз, ще почна след седмица пак, да видим. Днес като видях Маги на Балена как охотно яде и по колко се шашнах  ooooh! (пу пу). А аз се моля за една лъжичка и тя дали има два грама, айде нема нужда.
Аз си имах днес скъп гост, много бях щастлива и още ме държи, изкарахме страхотен следобед. И искам да оповестя че поканих Светлито (Балена) да кръсти Емма и тя прие, за което благодаря безкрайно! Бих желала да поканя Бургаския отбор в събота в 17ч да дойдат на празника ни! Ще ме направите много щастлива! Само моля да ми кажете за да знам колко места да запазя в ресторанта. Освен това момичета мили, Светлито днес ми припомни че на 16 септември миналата година е била първата ни среща, така е имаме и годишнина, направо ще я честваме.
Заспаха зверчетата, тази вечер нямам нищо за правене (брех!) май ще взема душ и ще легна и аз на време.
Спокойна нощ!

# 69
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Благодаря за поздравите сладурки!

 Целувки!  Hug

п.п. Варна някоя среща, що не си организираме ?

# 70
  • Мнения: 180
Роси, честита победа на Божидар!Все така да ви радва!  bouquetАма нали щеше да се обадиш като идвате Crossing Arms ....е нищо,може би другия път.

# 71
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Цитат
п.п. Варна някоя среща, що не си организираме ?

Ами хайде.Ама малко сме несериозни. Mr. Green

# 72
  • Мнения: 21
Здравейте момичета  Hug
Варненки, ние с ревящото чудо сме на линия, само кажете Laughing
Лек ден на всички

Ох забравих и да почерпя, че днес ставаме на 7 месеца Wink

Последна редакция: вт, 09 сеп 2008, 12:45 от pile_5

# 73
  • Мнения: 88
Момичета влизам да кажа, че малкия Мишо вече го изписаха. Благодаря на всички ви. Бебо вече е добре. Единствено по-трудно диша /не знам защо все още е така/, но с мама и тати са много щастливи. Тати не присъства на изписването, милия толкова му беше гадно за това /супер гадни колеги/. Да изпусне такъв важен момент. Ей това хората сме страшно племе....... http://picasaweb.google.bg/slanchice1/blDdeB#
Честито на всички празнуващи. Довечера ще се включа с повече, ако зверчето Плами ме остави малко свободна. /имам и доста да дочета/

# 74
  • Мнения: 419
Момичета влизам да кажа, че малкия Мишо вече го изписаха. Благодаря на всички ви. Бебо вече е добре. Единствено по-трудно диша /не знам защо все още е така/, но с мама и тати са много щастливи. Тати не присъства на изписването, милия толкова му беше гадно за това /супер гадни колеги/. Да изпусне такъв важен момент. Ей това хората сме страшно племе....... http://picasaweb.google.bg/slanchice1/blDdeB#
Честито на всички празнуващи. Довечера ще се включа с повече, ако зверчето Плами ме остави малко свободна. /имам и доста да дочета/

Сладкишчо е Мишо. Снимката на която са двамата с Плами ми хареса много.

Поздравления за Божидар,много похвално- БРАВО на момчето.

Общи условия

Активация на акаунт