Парочистачка H2O Стийм Моп

  • 232 983
  • 601
  •   1
Отговори
# 15
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Абе и аз не вярвам, затова питам. Че майка ми много се е запалила, пък не ми се ще да си дава парите на вятъра.  Thinking

# 16
  • Мнения: 1 632
Имаше такава тема и там имаше отзиви.Аз съм си купувала разни неща от тях,като парочистачка и вакумиращи торби-абсолютни боклуци!

# 17
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Ивка, много ти благодаря.  Hug Ще потърся темата. Аз точно затова и попитах. Тя като ми го описваше звучеше добре, но като ми каза къде е видяла рекламата и веднага започна да ме гризе едно съмнение. Не че съм ползвала техни уреди или продукти, но съм чувала доста лоши отзиви от хора, които са си купували разни неща. А пък въпросният уред струва колкото две нейни пенсии. Rolling Eyes

# 18
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Дъщерята на моя колежка преди близо 20 дни си беше поръчала този уред с надеждата,че ще си улесни почистването на жилището,което е мезонет+котка.Наложило се е да се подмени,защото въпросното "чудо"пускало много пара и на теракота останало дълго време мокро.Тъй като подмяната на уреда е станала в жилището на моята колежка,тя се възползвала и го пробвала.Каза,че не е нищо особено и  200-те и кусур лева не си заслужават.

# 19
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
ellytza,  Hug Много важна информация. Още веднъж  Hug

# 20
  • Мнения: 8 999
Ха! Прозвуча ми като "Пумукъл" или "Спунк", та реших да разширя познанията си, да се ограмотя и да науча що за чудо е то Стимопълът. И се сетих, че скоро гледах и аз тая реклама, но не знам защо ме остави с усещането, че по-скоро ще си затрудня живота, отколкото да го улесня!
И изобщо продуктите, предлагани от WS TELESHOP  изобщо не ми вдъхват доверие. Баща ми ми подари един чуден комплект вълшебни тигани /милият пенсионер - взел ги на промоция за 300 лева!/ - точно за две готвения се скапаха тотално.

# 21
Моа приятелка си купи такава парочистачка.
Страхотно чисти.  Peace
Не е вярно, че кърпите са за еднократна употреба - перат се в пералнята.  Naughty
Първите няколко пъти, докато изчисти като хората цялата къща й беше трудничко и се беше отчаяла, но след четвъртото - петото чистене за две седмици - всичко вече беше наред.
С тази парочистачка тя чисти теракот (в банята и кухнята), балатум (на балконите), гранитогрес (в коридора), ламинат (в стаите) и килимите навсякъде.
Приятелката ми гледа в къщата си малко дете , а отгоре на всичкото имат и котка и куче, с дълъг косъм. Може да си представите каква чистота трябва да бъде, след като малкото щъка и се търкаля непрекъснато по земята.
Та, с тази парочистачка, моята приятелка се роди.
И аз ще си поръчам!
(Къде ми е процента за реклама?  Rolling Eyes Laughing)


Да разбирам ли че не е нужно да се минава с прахосмукачка преди това? И с тия две кърпи колко къща може да се изчисти?

# 22
  • Мнения: 7 821
Слях темите, изтрих личните разговори.

# 23
  • гр. София
  • Мнения: 1 887

Да разбирам ли че не е нужно да се минава с прахосмукачка преди това? И с тия две кърпи колко къща може да се изчисти?

Моята колежка ми ,че трябва да се мине с прохосмукачка преди това.

# 24
  • Мнения: 22 887

Да разбирам ли че не е нужно да се минава с прахосмукачка преди това? И с тия две кърпи колко къща може да се изчисти?

Моята колежка ми ,че трябва да се мине с прохосмукачка преди това.
Ееее,със сигурност,боклука няма как да се събере иначе.

# 25
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
ДесиХ2 ,нали знаеш,че всяка домакиня иска да си спести труда и все се надява ,че като си купи нов уред ако може сам да чисти. Laughing

# 26
  • Мнения: 22 887
ДесиХ2 ,нали знаеш,че всяка домакиня иска да си спести труда и все се надява ,че като си купи нов уред ако може сам да чисти. Laughing
ми има такива,но не този Стиим Моп,дето ми се струва голям боклук.
http://www.get.bg/catalog/product_info.php?products_id=27663
http://www.get.bg/catalog/product_info.php?products_id=27665 Simple Smile

# 27
  • Мнения: 282
Не си заслужава парите. Sad

# 28
  • Мнения: 22 887
Не си заслужава парите. Sad
Кое?Стим-а или роботите?

# 29
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Много бях се замислила тези дни да си купя Стийм-а. Добре, че открих тази тема. Няма да направя тази грешка. Май всичко е само реклама... Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт