АГ - клиника Селена гр. Пловдив - 2 част.

  • 69 557
  • 568
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 519
Здравейте на всички    Peace
искам да попитам ,след като ви изписват от клиниката с бебчо ,носили ли сте някаква почерпка? newsm78
Ами мъжо знам, че е донесъл пита и бонбони като ме изписваха. Това беше почерпката. Wink

# 406
  • Мнения: 149
За мен е рано още да мисля за раждането, но от всичко прочетено дотук и това което съм чувала от познати за Селена си мисля че това ще е моя избор.Дано протече нормално цялата ми бременност .Ще следя темата с удоволствие.

# 407
  • Мнения: 3 066
zdraveite mami!sajaliavam za latinitsata, no sam v  momenta v anglia i niamam kirilitsa.ste rajdam v na4aloto na juni(dai boje!) v selena i tai kato samo 4etiah do sega mi e interesno da popitam vazmojno li e da rajdam sektsio po  jelanie  v selena i kolko struva. imam izpiti sega i stwe se pribera dosta kasno kam mai i ne znam dali ste imam vreme da se konsultiram predvaritelno s doktorite.ne sam izbrala i kekar i zatova s goliam interes sledia razgovorite vi za vsi4ki lekari tam!pozdravi i leko rajdane!xxxx

# 408
  • Мнения: 96
Да, възможно е да родиш в Селена по какъвто начин ти пожелаеш. Ако желаеш секцио, можеш дори да избереш сама и каква да бъде упойката след като се консултираш с анестезиолог. Аз лично, точно месец преди раждането за пръв път отидох на консултация в Селена и ме приеха изключително любезно като пациент, така че мисля, че ще имаш време за консултация.  Имах 1 седмица до термина ми, когато окончателно взех решение за начина на раждане.  Признавам си -  безкрайно много се колебаех секцио или естествено, обаче никой не ме караше да решавам бързо, изчакаха ме да взема решението си сама. В крайна сметка последното си решение за това как да родя споделих с лекарите в понеделник, тогава се консултирах и с анестезиолог, а в сряда същата седмица вече бях мама на хубаво момченце. За това смятам, че ще имаш време, не се тревожи - в Селена дори и в последния момент да отидеш, никой няма да те върне, убедена съм в това.
Желая ти лека и безпроблемна бременност.

# 409
  • Мнения: 519
Да, възможно е да родиш в Селена по какъвто начин ти пожелаеш. Ако желаеш секцио, можеш дори да избереш сама и каква да бъде упойката след като се консултираш с анестезиолог. Аз лично, точно месец преди раждането за пръв път отидох на консултация в Селена и ме приеха изключително любезно като пациент, така че мисля, че ще имаш време за консултация.  Имах 1 седмица до термина ми, когато окончателно взех решение за начина на раждане.  Признавам си -  безкрайно много се колебаех секцио или естествено, обаче никой не ме караше да решавам бързо, изчакаха ме да взема решението си сама. В крайна сметка последното си решение за това как да родя споделих с лекарите в понеделник, тогава се консултирах и с анестезиолог, а в сряда същата седмица вече бях мама на хубаво момченце. За това смятам, че ще имаш време, не се тревожи - в Селена дори и в последния момент да отидеш, никой няма да те върне, убедена съм в това.
Желая ти лека и безпроблемна бременност.
Абсолютно вярно! newsm10
Стискам палци за едно леко и безпроблемно раждане! Peace

# 410
  • Мнения: 3 066
mersi ahura i enigmata!goliamo naprejenie mi beshe tazi neizvestnost ot tolkova dale4e,no vie me pouspokoihte.ste prodaljavam da sledia vsi4ko do momenta na pribiraneto si v bg.mersi otnovo i mnogo usmivki na malkata na enigmata i uspeh na ahura!xxxxxxx

# 411
  • Мнения: 33
Здравейте на всички  Hug
Другия ден ми е секциото  Praynig,а ще ме приемат утре вечер понеже не съм от Пловдив.Можете ли да ми кажете по кое време обикновено се прави секциото? newsm78

# 412
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Здравейте на всички  Hug
Другия ден ми е секциото  Praynig,а ще ме приемат утре вечер понеже не съм от Пловдив.Можете ли да ми кажете по кое време обикновено се прави секциото? newsm78
Мен ме приеха вечерта към 18,00 ч. а секциото ми беше на другия ден в 8,30 ч. сутринта. Успех!

# 413
  • Мнения: 33
Благодаря   bouquet

# 414
  • Мнения: 521
Обикновенно секциите започват в 8 сутринта зависи коя по ред си може в 8 може и по късно както ти е отговорила и asq82
Успех леко раждане и едно хубаво бебче ти желая Simple Smile

# 415
  • Мнения: 33
Благодаря ви  Hug,макар че ми е доста притеснено. #Crazy

# 416
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Благодаря ви  Hug,макар че ми е доста притеснено. #Crazy
Избрала си най-правилното място за раждане. Уверявам те, че ще си в много добри ръце  Peace Спи спокойно  Hug

# 417
  • Мнения: 33
А бихте ли ми казали дали веднага след операцията пускат близките да видят бебчето?  Thinking

# 418
  • Пловдив
  • Мнения: 972
А бихте ли ми казали дали веднага след операцията пускат близките да видят бебчето?  Thinking

Виктория я бяха свалили долу във фоайето при нашите да я видят, така че веднага да  Peace

# 419
  • Мнения: 521
Нашия татко присъства на секциото така че при нас не се наложи показване на бебето на близките Simple Smile  но иначе показват го да и то веднага , успех и както ти е казала и asq82 избрала си най доброто място , и хайде скоро да се похвалиш с хубаво бебоче Simple Smile стискам ти палци

Общи условия

Активация на акаунт