АГ - клиника Селена гр. Пловдив - 2 част.

  • 69 599
  • 568
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 33
консултациите ми води д-р Топалова,но не ми даде иследванията дето сме правили ,а само ми каза да отида за среща newsm78

# 391
  • Мнения: 519
Ами щом е от същата болница, предполагам, че ще ги даде на анестезиолога изследванията. newsm78

# 392
  • Мнения: 33
enigmata да ви е жива и здрава дъщеричката  love001
Искам да те питам ти с каква упойка беше?Защото аз все още се чудя каква да избера newsm78

# 393
  • Мнения: 519
Благодаря за пожеланията! Hug
Аз бях със спинална упойка. Сложиха ми и катетър за епидурална упойка и ме обезболяваха след това 2 дни. Това страшно помага при възстановяването, защотото като не те боли и ставаш и се движиш, което е добре за излекуването. Peace
Ти сама ще си решиш с каква упойка искаш да си. Анестезиологът ще ти обясни предимствата и недостатъците на упойките.

# 394
  • Мнения: 33
а каква е разликата между двете упойки  newsm78? Боли ли когато ти слагат упойката?  Thinking

# 395
  • Пловдив
  • Мнения: 857
а каква е разликата между двете упойки  newsm78? Боли ли когато ти слагат упойката?  Thinking

Заповядай  http://www.bg-mamma.com/site/content/view/661/70/ Поставянето не е болезнено, ако анестезиолога е специалист, а в Селена са най-добрите  Peace

# 396
  • Мнения: 33
Благодаря riri tol   Hug,това ми беше много полезно  макар че все още не съм сигурна за решението си  с каква упойка да съм. #Crazy

# 397
  • Мнения: 506
Здравейте!Интересува ме някой от вас ходил ли е на 4D в "Селена"?В коя седмица от бременността ходихте и кой д-р ви гледа?

# 398
  • София
  • Мнения: 110
Здравейте!Интересува ме някой от вас ходил ли е на 4D в "Селена"?В коя седмица от бременността ходихте и кой д-р ви гледа?

Ходих на Фетална морфология преди по-малко от 2 седмици. Тогава бях в 23 г.с. Прегледа е едновременно на 2D и 4D. Бях при доктор Кръшков и доколкото разбрах при записването само той гледа на 4D. Ако те интересува още нещо - питай.

# 399
  • Мнения: 506
Аз ходя при д-р Матев и вчера го питах кога е най-подходящия период да отида на 4Д и той ми каза,че ми е рано още/аз съм в 14г.с./,та и той ми каза,че ще е добре да отида към 22г.с. Интересува ме,когато отида на 4Д трябва ли да кажа,че искам да ми направят и  феталната морфология или то си се включва в прегледа??И ако не ти правят ФМ,какво точно правят на прегледа с 4Д? newsm78
Знам,че прегледа на 4Д струва 80лв-в тази цена влиза ли ФМ или се плаща допълнително?
 

# 400
  • Мнения: 78
Здравей , Penelopi
аз бях на 4Д в Селена , прегледа ме д-р Кръшков и всъщност гледането на 4Д апарат е точно ФМ дават ти и диск със снимки и ти обяснява всичко много подробно. Лично аз останах много доволна!

# 401
  • Мнения: 82
   Пенелопи,той прегледа си е фетална морфология,но тук се шири понятието 3Д или 4Д.Като отидеш за този преглед,той ще си ти го направи на 2Д и после ще ти пусне четириизмерния,да си видиш хубаво бебчето и да направи снимки и диск.Някъде 23 седмица трябва да стане това.Др.Матев е много готин-беше ми втория лекар на секциото и съм много доволна,извадила си късмет с доктор HugАко искаш да го видиш в действие в албума на мартенки 2008 има снимки от операцията ми.

# 402
  • Мнения: 506
Благодаря ви много,момичета!!!  bouquet Много ми помогнахте-направо се бях объркала от термини-3Д,4Д,ФМ..... Crazy
А за д-р Матев и аз съм с чудесни впечатления до момента! Grinning
Живот и здраве мисля при него да раждам.

# 403
  • Мнения: 1 900
Здравейте момичета. Интересуваме дали е вярно, че Селена предлагат раджане вкъщи, бях чула нещо такова та се чудя дали наистина е вярно или е просто слух?  newsm78

# 404
  • Мнения: 33
Здравейте на всички    Peace
искам да попитам ,след като ви изписват от клиниката с бебчо ,носили ли сте някаква почерпка? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт