Фъкане

  • 113 558
  • 649
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 803
айде на фъканетооооооооо  Hug
http://picasaweb.google.com/jumperche/AcIbvC03/photo#5115708394164249426
това е моята недовършена възглавница

Последна редакция: сб, 29 сеп 2007, 22:40 от ДМЦ

# 1
  • Мнения: 2 116
Хайде и аз!  Hug Браво ДМЦ!  bouquet

# 2
  • Мнения: 7 803
кажи сега има ли гаранционна карта в твоя комплект ?

# 3
  • Мнения: 2 116
Незная!  Embarassed Още не съм го разгледала....  ooooh! Утре ще проверя!  Peace

# 4
  • Мнения: 466
ДМЦ, много ми хареса, но разкажете малко повече за фъкането, защото аз за първи път чувам, пък и виждам. Как се прави, технологията каква е?

# 5
  • Мнения: 2 116
veri може ли аз?  Laughing Ето това е основата и малка част от фъкането:



Като за целта използваш тази "игла":



С тази техника се правят килими и възглавници!  Hug

# 6
  • Мнения: 7 803
технологията е следната, конеца се връзва за основа, като си помагаш с игла. разбира се може да се прави и без иглата, но  е по-бавно  Peace

# 7
  • Мнения: 466
Така ме  запалихте да пробвам и аз, че няма да спя от мерак, жалко, че са почивни дни , та няма от къде да си набавя материали. Отдавна си мечтая за едно такова подобно килимче, дори един ден се бяхме наканили с мъжа да купуваме, но така и нищо не стана.

Между другото това ми напомня, че като бяхме малки на сестра ми и подариха такава основа, ама като не знаехме за това нещо, тя си го изблодира като гоблен.

Така, видях основата, но това конци ли са или прежда? Нарязват се на малки парченца , промушват се с иглата и се завързват или как? Комплекта с конците ли се продава ?

Бързо ли се изработва или е много пипкава работа?

Май много въпроси задавам, ще извинявате, но събудихте любопитството в мен с тези хубави снимки.

# 8
  • Мнения: 7 803
прежда е. нарязани са си. като работиш с иглата не ги връзваш. комплектите са с всичко необходимо. бързо става, като му хванеш цаката  Peace
http://www.wehrfritz.de/produkt/produkt_detail.mb1?mb_f020_id=qy … ;mb_v301_ch=801f0

# 9
  • Мнения: X
Спрете се вече с тия теми, де!
На всеки два дни нещо ново!У нас вече на битак прилича! ooooh!
Мъжа ми ще ме изгони с моите приумици... Laughing


И аз искам такъв комплект за фъкане! Crossing Arms
Дайте инфо от къде да си купя и колко струва.

# 10
  • Мнения: 239
Май след декулажа и с фъкане ще се захвана JoyИ аз искам да знам от къде се купуват тези комплекти?А не може ли да се копират картинки на паното и да се фъка newsm78.

# 11
  • Мнения: 2 116
А не може ли да се копират картинки на паното и да се фъка newsm78.

Може!  Peace В магазина продават и чиста основа! Рисуваш отгоре каквото искаш, сам си набавяш преждите и започваш!  Hug

veri комплекта е с конците и иглата! Ставава много бързо и лесно!  Peace

Ето го следващия проект:


# 12
  • Мнения: 7 803
може и по схема да се фъка. колежките от гоблените могат да помогнат на желаещите  Mr. Green
здравчето колко струва твоя проект?

# 13
  • Мнения: 2 116
ДМЦ моя следващ "проект" е на Вервако, с размери 50/70см. /не видях гаранционна карта  Rolling Eyes/ и с цена почти 85лв.!  Hug

# 14
  • Мнения: 7 803
точно този и тук е 40 евро  Confused аз пък харесах един скъп на вервако за 90 евро  #2gunfire и пишеше, че има гаранционна карта, демек ако не ти стигне преждата с картата си поръчваш безплатно директно от вервако. освен в бг да си правят квото искат  Thinking
http://www.hobbyshop-mona24.de/oxid.php/sid/893e18094bf5f2ff530d … aedchen-mit-Kind/
на това съм хвърлила око, ма много скъпо бе  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт