Фъкане

  • 113 703
  • 649
  •   1
Отговори
# 30
Здравейте и от мен! Преди много години и аз съм правила подобни възглавнички но на една кука. Вкъщи имам такава кука / игла , каквато Здравка 79 е показала на първа страница, но не знам как да я използвам!
Много ви моля някой да обясни подробно как се работи с нея!!!  newsm17

# 31
  • Мнения: 7 803
как се фъка, с любезното съдействие на кетри   bouquet
http://www.latchhookrugs.com/howto.shtml

# 32
ХИЛЯДИ БЛАГОДАРНОСТИ!!!  newsm74  mrstraetz

# 33
  • Мнения: 1 906
Спрете се вече с тия теми, де!
На всеки два дни нещо ново!У нас вече на битак прилича! ooooh!
Мъжа ми ще ме изгони с моите приумици... Laughing


И аз искам такъв комплект за фъкане! Crossing Arms
...
Все едно аз съм го писала  Tired .
Само дето аз не смея да си купя и такъв комплект, че тогава със сигурност ще ме изхвърли моето съкровище  Mr. Green .

# 34
Ехеееееее, страхотни са тези нещица!!! Мами, всеки път ме изненадвате!!! Сигурно са много меки и приятни тези възглавнички и килимчета!!! Точно затова ми се иска да имаше по- големи килими. Дали се продава само прежда за фъкане ?!? От сайта на Аксиома не ми стана ясно ...

# 35
  • Мнения: 7 803
продават се и големи килими, но цените са  Sick
няма прежда за фъкане, в смисъл не е специална. всяка прежда става за фъкане. колкото по-дълги са ти парчетата толкова по-рошав ще е килима

# 36
  • Мнения: 1 906
...
Ето го следващия проект:

Това направо ми взе акъла  Shocked . Страхотно е!
От къде и за колко си го взе?

# 37
  • Мнения: 2 116
Бонбонче това е на Вервако! Взех го от магазина на ДМЦ в София! Струва почти 85лв.!  Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 1 906
Бонбонче това е на Вервако! Взех го от магазина на ДМЦ в София! Струва почти 85лв.!  Rolling Eyes
А размерите?

# 39
  • Мнения: 2 116
Олеее забравих!  Embarassed Не е голям 70/50 см!  Peace

# 40
  • Мнения: 1 906
Олеее забравих!  Embarassed Не е голям 70/50 см!  Peace
А на мен ми се виджда големичък  Mr. Green .

Имам въпрос към напредналите. Извинявам се предварително, но съм малко боса в тоя занаят  Embarassed . И така: може ли да се ползва от тези гоблени, които са нарисувани на панамата (дано се сещате, че как обяснявам  ooooh! ). Може би за начало с по-малко цветове, за да е по-лесно. Много ми харесват килимчетата, но да дам 85лв и да се уча - не ми се рискува  Naughty .

# 41
  • Мнения: 7 803
не, не може, защото дупките са малки и няма да ти влезне иглата там. няма да има място и за самата прежда. може обаче да си купиш основата и да ползваш щампован гоблен като схема.
aз пък си поръчах това
http://www.hobbyshop-mona24.de/oxid.php/sid/7ea87139ce7039a429e2 … ppich-Motiv-Hund/
също 70 на 50, на вервако, 84 левчета  Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 1 906
ДМЦ, благодаря за отговора   bouquet .
А това, което си поръчала е много сладко. Колко излиза доставката? Аз си харесах няколко, но този език ...  Confused .

# 43
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Дж...и аз много го харесах това,ама Здравчето избра онова разпльоканото куче  Joy Joy
Е и това ми харесва много ама кога ли..
Колко пари общо ще ти излезне...

Ама сега като разгледах по така,ми то се връзва много по скъпо от тука,и доставка,ееееее..

# 44
  • Мнения: 7 803
84 лева ми е с доставката  Peace самото килимче е 37 евро и 5 евро доставка  Confused но в магазина имат само възглавници на вервако  Rolling Eyes
онова разпльоканото куче също не е лошо  Joy мечетата емкефят много, но са по 60 евро  #Cussing out
Бонбонче, ако искаш ня кюто или скайпа мога да ти преведа, но аз от друг сайт поръчах, че този много скъп  #2gunfire ама не мога да дам директен линк, мога да обясня как да стигнеш дотам  Joy

Общи условия

Активация на акаунт