Защо ми дава "Нямате достъп до този форум"???

  • 3 992
  • 22
  •   1
Отговори
Здравейте! От няколко дни ми дава "Нямате достъп до този форум" и не мога да се регистрирам на ново! Защо така??? newsm78

# 1
Ще ви бъда много благодарна (най-вече на модераторите),ако ми помогнете!   bouquet  bouquet    bouquet  bouquet

# 2
  • Мнения: 4 324
С какъв ник си регистрирана?

# 3
# 4
  • Мнения: 4 324
То си пише Wink
А ти Мама Фиби ли си Simple Smile

# 5
  • Мнения: 6 029
ох, мама Фаби... Simple Smile класическо раздвоение на личността... искрено се забавлявам с двете й теми Sunglasses

# 6
  • София
  • Мнения: 10 825
Еееее, Julie, закъсня - те бяха три Wink

# 7
  • Мнения: 4 324
Нищо не съм трила, нищо не сте изпуснали Wink
Само обединявам темите Simple Smile

И пуканки съм си приготвила Wink

# 8
  • Мнения: 6 029
ти хубаво си ги приготвила, ама тя изчезна... еди я уплаши... Laughing

# 9
  • Мнения: 545
моля тези, които не могат да влязат и са от същият този адрес (DSL на БТК от бургас) - да ми пишат едно ЛС със адреса си. една ваша съседка е направила маса простотии във форума, и за съжаление се налага да ограничим достъпа ви.

# 10
  • Мнения: 545
проверено. една от снимките, публикувана от тази дама, е на Юлияна, дъщеря на Георги Чорбаджийски. жената я е обявила за свое собствено дете.

успоредно с това е сложила в аватара си снимка на друго чуждо дете.

след като затворихме акаунта и, пусна няколко постинга с много ама много хамалски език срещу модераторите, като претендираше че другите лъжат.

обаче, днес Георги Чорбаджийски ми отговори:

цитирам части от писмото:

Цитат
> това е профила на потребителката:
> http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=72120
>
> в момента се опитва да търси сметка защо не може да се логва във форума,
> под името "*Денислава Ангелова". *вчера е пуснала няколко (преместени в
> кошчето) много вулгарни постинга с псувни по адрес на оплакалата се и на
> модераторите към форума.
>
> интересува ме
> 1)има ли нещо общо с теб - т.е. някакъв шанс ти, твоята половинка или
> твой роднина да е това? да не е грешка от наша страна.

Не я познавам тази ....


и

Цитат

> 4)мога ли да цитирам, че детето е твое и ти нямаш нищо общо с лицето
> което е публикувало снимката (ако 1 е вярно)


Разбира се, че на тази снимка: http://georgi.unixsol.org/mypics/bebe_juliana.html
е дъщеря ми (виж следващите и предишните снимки).

Тази снимка съм я правил лично аз, имам и оригинала (7MP) и на снимката е дъщеря ми.
Снимката е направена на 18-ти ноември 2005 година и ако някой иска мога да покажа
оригинала. Майките често се превъзбуждат, кажи и да се успокои и че е направила грешка.
Снимката е у дома на лаптопа ми, довечера ще ти пратя връзка към оригинала заедно с
няколко снимки покрай нея Simple Smile



в италик/наклонени и почернени са думите на човека, баща на детето на снимката.

за разлика от него, обаче, аз не вярвам да е случайна грешка - дори и на майтап не вярвам - защото беше 'сбъркала' и още на едно място, закачайки снимка на чуждо бебе (ДРУГО, на други хора) за аватар.

мисля, че лицето или трябва да се лекува, или влиза съзнателно да прави гардорийки - примерно, работи във вестник който обича сравненията с влечуги. или е някой баннат оттук мъжкар.

еди.

# 11
  • Мнения: 545
ето го и мсг-то:

Всички бебоци са много сладки!Моята фастъчка е на аватара ми! -A тук е съвсем мъничка! baby_neutral

и аватара и другата снимка не са нейни.

# 12
  • Мнения: 6 029
 Shocked не искам да си мисля какво би накарало един човек да си "присвоява" деца по този начин... дали е баннат мъжкар, както каза еди... но не ми се вярва. има нещо много гнило. на места тя/той? се държа наивно, като дете... "дайте ми достъп, аз повече така няма да правя, става ли?" (или нещо от сорта беше).  

# 13
  • Мнения: 545
след това имаше 2 писма с пуберски псувни и заплахи към модераторите и потребителката с аватара.

и после някой се прави на ударен.

мисля, че е време да затворим темата, твърде много ценно време отделихме на пубертетните младежи.

# 14
  • Мнения: 3 453
Ееееее, не се сдържах! Надявам се този болен мозък да няма достъп до форума никога вече, макар, че е въпрос на време да се добере пак до тук! #Cussing out
Що за същество е това! Не намирам думи, с които да изразя отвращението си! Тази особа трябва да е в стая с меки стени, облечена в риза с дълги ръкави!

Общи условия

Активация на акаунт