Защо ми дава "Нямате достъп до този форум"???

  • 3 996
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 545
може да е просто инсценировка. за това смятам да го подмина като крайпътно дърво. някое от лекенцата които сме изгонили от тук да се прави на интересно, или се е докопало до чужд компютър, или е в на море в момента.

julie, прави се на ударено. има и друга тема.

# 16
  • Мнения: 6 029
да.... достатъчно внимание му обърнахме... мислим да туриш ключ Simple Smile

# 17
  • Мнения: 545
само да вържа нещата, julie, за да разбереш защо си мисля че е постановка. виж градацията на езика тук:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=210400.msg4580500#msg4580500

продължи кривата до безкрайност и може да уловиш дъха на изтритите 2 поста.

еди.
ПС Верити, ако иска, да я затвори. Аз лично съм приключил с говоренето по случая, следващата стъпка ще е бавно и спокойно триене без коментар, или други мерки, но не и говорене. Нямам намерение да спонсорирам 'лица', които насаждат усещането че тук е пълно с откачалки. Статистически погледнато, задължително има такива, но, ей-богу, не са толкова колкото в редакциите на някои от вестниците Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 799
Акълът ми не го побира. В началото си мислех, че е някаква заигравка с модераторите, а то какво излезе. Има много болни хора в интернет.

# 19
  • Мнения: 6 029
еди, аз я четох. и се смях искрено именно на наивността му, че може да убеди Верити да му пусне фъндък.

не знам какъв му е случая на този/тази... а и вече не искам да знам. откачалките ги има. спор няма, без тях ше ни е скучно в крайна сметка:)

# 20
  • Мнения: 2 849
 Shockedне мога да повярвам какви хора има  ooooh! ooooh!
Че и какви каши се забъркват  ooooh!

# 21
Видяхте ли??Бащата на бебока ме защитава!!!

# 22
  • Мнения: 11 818
Видяхте ли??Бащата на бебока ме защитава!!!

Иди се прегледай и си пий редовно хапчетата, баси...

--
Георги

Общи условия

Активация на акаунт