Прогресивна мускулна дистрофия тип Дюшен

  • 160 265
  • 646
  •   1
Отговори
# 375
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Наши учени … 77;не

neshka hristova защо не ни разкажеш повече за билките и терапиите, които прилагаш при сина си? Тук четат много хора и ще си по-полезна. Hug

# 376
  • Мнения: 91
Здравейте! И аз мисля. че като споделите ще бъдете полезна на повече родители!  newsm03

# 377
  • Мнения: 215
Здравейте момичета !
Писах до центровите където се провеждат клиничните проучвания за новото лечение при МД прескачанене на егзони .
Отговора им много ме разстресе .Беше че те в тяхните държяви имат достатъчно деца на този етап няма да бъдат включени от други страни освен от Америка Холандия англия и Германия и моя син е голям на 17 и вече не ходи и неможе да бъде включен заради държявата годините и състоянието му -въпреки че още няма контрактури който биха пречили на ходенето
Но не губя надежда има и друге и лечения който са пред клинични проучвания и са доста надежни

# 378
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Еми втресе ме от този отговор Sad

Последна редакция: пн, 02 ное 2009, 17:54 от мамаРаче

# 379
  • Мнения: 139
 Значи пишем като текст на съобщението JIVOT с главни букви и го пращаме на кратък номер 1915 !

# 380
  • Мнения: 139
 Абе аз ли нещо не съм разбарала? Изпратих съобщението и ми отговори , че вече съм регистрирана за участие в някаква игра на сп. "Журнал". Мамо Раче, това ли трябва да върне като отговор?

# 381
  • Мнения: 139
 Грешката е моя , извинявам се! Пише се ТXT JIVOT       Flutter

# 382
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
  ТXT JIVOT   това е правилния код Peace Отговора е тенкю на латиница.

# 383
  • Мнения: 91
identifitsiral enzim, който pomaga с muskulna дистрофия
Събота, 27 юни, 2009 Sbota, 27-ми Jouni 2009

 
 

 
Групата от учени, ръководени от д-р Пол Мартин от Университета Медицински колеж в Охайо е доказано, че glikoziltransferaza Galdt2 наистина може да намали симптомите на мускулна дистрофия. Мускулна дистрофия - е наследствено заболяване, характеризиращо се с мускулна прогресивна мускулна слабост скелета, дефекти в мускулните протеини и смъртта на мускулните клетки и тъкани. Скорошни проучвания показаха, че някои гени може да се предотврати увреждане на мускулите, дори генетичен дефект, който причинява болест, не се записват. Grupata от учени, rkovodeni от д-р Пол Мартин на Университета в Охайо Медицински kolezh е доказано човешки glikoziltransferaza Galdt2 naistina може да NAMA симптоми muskulna дистрофия. Muskulna дистрофия - наследени zabolyavane д, SE harakterizirascho с muskulna muskulna прогресивна слабост на скелетни дефекти в протеин и muskulnite smrtta да muskulnite клетки и tkani. Skoroshni prouchvaniya pokazaha, Че някои geni да се може да попречи на uvrezhdane върху мускулите, dori генетичен дефект, който prichinyava Bolesta, не се zapisvat. Въпреки това, използването на такива генетични терапии е ограничено до определени видове на мускулна дистрофия. Висока протеин формулирането Galdt2, което се отразява на изразяване и свойствата на други протеини, изразени в скелетните мускулни намалява симптомите на мускулна дистрофия в модели с намалена експресия distrofina или laminin. Въпреки стоки, izpolzvaneto за генетична терапия такива е ограничено до идентифицирането на най-muskulna дистрофия. Visoko протеин formuliraneto Galdt2, което се otrazyava да izrazyavane и svoystvata към други протеини в скелетните izrazeni muskulni namalyava симптоми muskulna дистрофия по модела с Namaliu експресия distrofina или laminin. Учените изследван ефектът на над-изработи Galdt2 в миши модели на мускулна дистрофия. Обучението izsledvan efektt на над-izraboti Galdt2 на Миша модел за muskulna дистрофия. Повишена развитието на Galdt2 намалява степента на увреждане на мускулите, и генна терапия на основата на galdt2, защита мускулни влакна от увреждането. Учените са показали, че повишената израз на galdt2 има положителен ефект при лечение на широк спектър от видове мускулна дистрофия. Povishena razvitieto да Galdt2 namalyava stepenta да uvrezhdane върху мускулите и genna терапия за osnovata да galdt2, защита muskulni vlakna на uvrezhdaneto. Обучението stigna да zaklyuchenieto, Чей uvelichenata израз на galdt2 IMA положителен ефект при лечението на различни видове spektr muskulna дистрофия.

 
Източник: http://www.innovanews.ru/info/news/health/892/ Източник:  Praynig

# 384
# 385
  • Мнения: 215
Мамо Раче  моляте пиши нещо повече за тази рехабилитация да не би да съм пропуснала нещо ? Къде е кой ще я прави ?

# 386
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
какво да си пропуснала? отиваме пак на Тузлата.

"zehra" изчисти си кутията Praynig

Последна редакция: нд, 19 юли 2009, 16:14 от мамаРаче

# 387
  • Мнения: 3
Мама Раче изчистихси кутията

# 388
  • Мнения: 1 040
Здравейте, момичета, опитвам се да помогна на познато детенце http://www.facebook.com/ext/share.php?sid=105826381133&h=P9z … =_ec-6&ref=mf
Желая ви сили и успехи в борбата  Praynig Ще ми се да вярвам, че майчинската обич побеждава всичко   bouquet

# 389
  • Мнения: 215
мамаРаче  помислех че съм пропуснала нещо !Тузлата е до нас но явно ние не можем да я оценим .Отвори на Вики сметка в прокредит банк отпускат пари за деца там
 

Общи условия

Активация на акаунт