Снежна сльнчева седмица 27.11 - 03.12 - последна от ноември !!!

  • 9 180
  • 246
  •   1
Отговори
# 210
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Oх аз утре ще видя дали всичко ще е ОК. Стискай палци Peace

  bouquet  bouquet

Стискам силно  Peace
Дано и ти да останеШ доволна и май4ето ти с приятна изненада  bouquet
Ще 4акам отзиви  Grinning

# 211
  • Мнения: 1 110
Здрасти банда  Hug Hug Hug

Една бърза по4ерпка от мен 4е остарявам




Реших от таз година нататък да празнувам рожден ден с -1 година, що се да прибавям, сега за разнообразие по4вам да вадя Laughing

4умби 4естит ти рожденник, много много да те радва  bouquet  bouquet  bouquet

# 212
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
А добра ви вечер!
Пак да благодаря за пожеланията, много им се радвах.
МсДирокче, честит ден ден на патерици на майка ти. Много да те радва.
Чумби, да точно на 29 съм, бившият национален празник на бивша Югославия /малиии колко бивши, слава бого аз съм още настояща/
Моят купон беше за пръв път от доста години в къщи, заради 5-те бг дечища. Правихме само BBQ, много съм доволна, макар, че ми се взе акъла да приготвя заготовките, ама какво да се прави, като мъж ми се оженил за работата си. Дано бременлииките не ме бият, ама да кажа, откраднах една рецепта за сърми от лозов лист, вътре завиваш луканка, сирене и домат. После завиваш в фолио и мяташ на BBQ, това ми е манията вече, правих и вегетариански вариант, сирене, домат сирене.
Дойде ми и новият апарат вчера, обаче моята дъщеря обяви, че тя не искала стария, ще снимала с моя !
Уххх сега отивам да снимам как се заскрежава прозорец, че обещах на Амейката, а утре заминаваме на океана, до неделя.
Да си призная не съм дочела до края, така че не се сърдете, ако не съм отговорила. Много ми е тежък месеца на стрелеца, то са безкрайни РД-та.
Хахахаха пуснах да си проверя правописа, едва ли може да се сетите с какво ми предложи програмата да заменя Амейката.
С Меката!!! newsm78 newsm78

# 213
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
kariluis, честит рожден ден!
Да си много щастлива

И честито на мъжа на Чумби, макар и с закъснение

# 214
  • Мнения: 2 959
Привети и от мен, Момичета!

Набабчетохвърчилото, Ники1, какви са тез стормове и снегове при Вас? Доста бели кадри гледах от Вашите места, как сте? Лорка, как мина РД?
...Kalida, мен си  ме забравила...
Зайченце, не съм Те забравила, но просто като знам че в момента си на 2"стана"- и на работа, и родител за Криси/ и мама и тати/, и си имаш голяма мечта за реализиране, по- рядко Те "търся" в раб. дни. Не "бъркам там където има болежка", затова! А и не само Теб съм "забравила", това Етка, Таннита, Пепеляшка, Мили, Ноя, Хулиганчето, Дессинка, Джорджа, Ленни и още колко др. който вече ни забравиха. А за бойчките, ами знам си човечето, всичко минава през устенките и затова ще й правя домашни бойчки за рисуване. А колкото за аватара, ами незнам за какво се моли мойта принцеска, но за каквото и да е, дано да стигнат докъдето трябват молитвите й! При Теб още една седмичка ли се очертава без Татито?
Ели, аз съвети там не давам, защото в божите работи не се мешам, съжалявам ако съм преминала границата. Peace
Амейка, успех с украсата! И Ти ли си падаш по източните магий- фън шуй, тръпка е нали?!
Кита, това с вегетарианските лозови сърмички на барбекю ми звучи много вкусно, ще го взаимствам. Приятни океански мигове Ви желая!
Чумби, разработваш ли менюто за неделята?
Мамо Щтрумпф, намери ли старият коледен чорап? А Ти къде го окачваш, имаш ли си камина?
Вечернице, успех с кулинарните зладкарски изкушения и после пусни рецептичката, моля!
Мамо Б, къщата изглежда страхотно- обширна, светла, сред природата. Сигурно Гогата е много горд, за Теб не питам, защото то е изписано на лицето Ти! Успех с ремонтите и новите мебели!
Пете, а за крайното църковно тържество пак ли ще правиш баничка? Криси кога свършва училище?
Тролска принцесо, дано скоро те напусне мигрената. А Марти свири на пиано ли от колко време?
Звездице, и днес ли не Ти е ден? Дано почивните дни Ти върнат спокойствието и желанието!
Пиколинка, Ти с тоз естетически вкус към картини и Уеб дизайнерството да нямаш художествена жилка в родата?
Сонитка, какви са плановете за почивните дни?
Дезитка, дано Майчето Ти получи утре най- хубавият букет, с толкова радостни емоции е свързана организацията му!
Наничка, а Ти коледни сладки ще правиш ли?
Ивалекс, започна ли украсяването, /ние вече от седмица и нещо сме на Коледно настроение/?
Карилиусче, явно добре сте изкарали на РД, след като вече си открила как трябва да се броят годините. Как е БТР- то?
Потайниче, знаех си че ще ме разбереш! Все пак нищо човешко не ми е чуждо, а програмата ми работи така както съм я програмирала. Целувки за къдрокосата Ти Рибка!

Приятен остатък на деня!



# 215
  • Мнения: 1 049

Зайко Байко,прибра ли се татето ви от наШите земи. Кога сте с Криската на о4ен?  Hug


утре се прибира Hug Peaceнаправо ми беше изкарал ангелите като  каза, че може да стои 3 седмици  #Cussing out а с Криската сме на очен лекар във вторник сутринта той татито затова се прибира че не иска да ходим сами Crazy дано не тръгва пак на някъде да си изкара празниците с нас  Praynig Praynig
Kalida много целувки на малката Дана спомням си, че на Крис в градината им даваха да играят с сурови макарони в един леген  и после им правеха платна от различни материи за да разберат децата чрез пипане различните материи после на един плакат с едно детенце ги учеха различни части от тялото как се казват, о също  пластмасови бутилки ги пълнеха с камъчета да шуми пробвай може да и хареса  Peace  bouquet

# 216
  • Мнения: 2 254
Kalida започва се безмитния внос на сняг от вас Laughing ние осъмнахме така ,а аз топя калории от вкусните неща с които черпите тук ето така !
Мислех да купувам по-голяма елха,ама вече е декември ,а и с този сняг дето ни наваля-не се стърпях ...извадих миналогодишната.Вече е Коледно у дома. РД беше супер,снежеца ме изчака да се прибера и да се развихри.
   kariluis честит рожден ден!
kita99 ще да пробвам сърмичките и аз,звучи добре.ако метнеш и накоя океанска снимка,няма да е зле:)
До утре чужбинки  bouquet

# 217
  • Мнения: 7 914
 Hug Привет момичета, днес не ми остана време да пиша от говорене по Скайп.... с една дума от хубаво Crazy

kita99, обожавам токова барбекюно сиренце с домат...ако сложих и милиграмче пресован чесън или малко босилек, или песто става  eat ...даже на някои редя сирене домат и кашкавал  Crazy


kariluis
не го искаш 30-така, а?  Hug Whistling


dezita
стискам палци цветята да пристигнат  Hug

Приятен уикенд ви желая Hug

ПП набабатихвърчилото страхотен сняг.... направо  си е за Коледно настроение Peace

# 218
  • Мнения: 1 110
Ич ни гу ща  Laughing трийсетака Звезди ама пусто наближава.

Едно време като ме питаха каква искам и каква не искам да стана отговарях, 4е искам да стана пенсионерка за да си 4ета и да не ходя на работа. А не исках да съм възрастна за да нямам мазоли и данък общ доход. Хич не знам от къде съм ги чула тези глупосто, но.... с нито едно от двете не ме огря Laughing

Мистик, моя благоверек каза 4е според него децата ни си прили4ат по при4еската/къдри4ките... ама девоиката ти има страшно око Peace

# 219
  • Мнения: 6 390
Kalida започва се безмитния внос на сняг от вас Laughing ние осъмнахме така ,а аз топя калории от вкусните неща с които черпите тук ето така !
Ауууууууу  Shocked вече бях забравила какво е сняг, а при вас  Shocked ooooh! Laughing
Ама къде си в таз Хамерика - ако не е тайна... някъде в Колорадо ли  Mr. Green
А кой имаше р.д.  Blush

Кита
ммммммм сърмички- с луканка, доматче и сиренце - ммммм ...
Я виж какво става при набабамихвърчилото, ти барбекю правиш  Wink Grinning
Око да види поне, след като не може ръка да пипне сърмичките  Mr. Green

Карлиус
как мина при теб купона?

# 220
  • Мнения: 6 390
Едно време като ме питаха каква искам и каква не искам да стана отговарях, 4е искам да стана пенсионерка за да си 4ета и да не ходя на работа. А не исках да съм възрастна за да нямам мазоли и данък общ доход. Хич не знам от къде съм ги чула тези глупости, но.... с нито едно от двете не ме огря Laughing
Хахахахаа
това ми припомни - че на Мартин сестра му - която също е стрелец  Wink- та и тя казвала, че като порасне иска да стане пенсионерка - за да не работи  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 221
  • Мнения: 1 110
Ели аз купон то4но не правих, но свекитата бяха на гости, после се 4ерпих със съу4ениците от курса, ама наи ме зарадва 4е дреб4о е съвсем добре ве4е днес, даже 4ервените петънца са се из4истили до едно Hug

# 222
  • Мнения: 2 959
...започва се безмитния внос на сняг от вас ...
Набабчетохвърчилото, хайде стига се жалва, радвай се че само снега сте си внесли, че ако и малко и от температурите ни стигнат до вас незнам дали само по тоз хубав тематичен "Канадски" анцунг и грейка ще чистиш снега. Приятна вечер Ти желая!
Зайченце, много Ти благодаря за идейките и много се радвам ще си имате Тати за почивните дни, Криската май е много доволен от новината, а?!
Карилиусче, а Ти трябва ли да водиш Алекс на преглед след АБ за ушето?
Звездице, Майчето прави ли вече списък какво ще донася от БГ?
Макдирокче, а Джулката спинка ли вече в новата стая, запълнихте ли я с играчки?
Тали Дан, а къде ще им намерите място и на двете елхи, едната сигурно е задължително в детската, нали?! Как вървят почивните дни, ходихте ли някъде днес с Вик и Мади?

# 223
  • Мнения: 2 254
Kalida ухааа чувала съм ,че при вас става мнооого студено.Една позната е живяла в Монреал 3 години.Аз там само за снимката Wink каквато съм зиморничава иначе,свеждам до минимум шетнята навън в такова време.Зимата не ми е сезона,ама хич.Обичам тоя пейзаж да го има за 5-6 дена около Коледа ,а аз само от прозореца да гледам Mr. Green
Калида,аз шегичка за вноса,да не се засегна пък ти Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 02 дек 2006, 05:27 от набабатихвърчилото

# 224
  • Мнения: 5 183
Здрасти, банда!
Нямам възможност да ви из4ета, з акоето се извинявам, но поне да взема да дам от4ет къде се губя. Както ве4е знаете, предстои ни раздяла с много близки з анас хора. Прекарваме пове4ето свободно време заедно. В петък си взех по4ивен ден, тъй като децата от градината на Томи имаха организирано посещение на зоологи4еската градина. Взехме и Дани с нас. Много бяха доволни. Изкарахме си страхотно. Возиха се на двуетажен автобус, наиграха се в парка, порадваха се на лщбимите си животни. Днес, пак заедно, бяхме на Санта Парад в нашия квартал, а утре сме на детско парти, организирано от работодателите на нашия тати. Много весело ще е. В един голям парк ще има много забавления за децата - замъци, фейспейнтинг, мини-ферма атракцион, понита за яздене ... какво ли не + Дядо Коледа, който раздава на децата подаръци, закупени от фирмата.
Томи май все още не може да осъзнае, 4е Дани заминава завинаги, макар 4е той му каза в4ера, 4е ще ходи в Австралия. Като гледам, самият Дани си мисли, 4е отива там за малко.

Погледнах набързо теми4ката и забелязах новата снимка в подписа на Дидка. Микито много сладко джудженце  bowuu  bouquet

Руми, твоята Габи голяма 4аровница и тя в подписа ти Hug

МакДирок4е, 4естит рожден ден на май4ето ти   bouquet  bouquet  bouquet /със закъснение Embarassed/

Карилуис, исха и теб да поздравя в поздравителната тема, но не я намирам. Може да е заминала покрай масовото раз4истване на форумите. Така 4е - 4естито мили4ка! Бъди много щастлива и оби4ана!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт