Снежна сльнчева седмица 27.11 - 03.12 - последна от ноември !!!

  • 9 194
  • 246
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 5 183
Кита, да не забравиш, 4е си обещала снимки на това, което си ушила! Как върви твор4еския процес? Про4етох коментара ти за рогатите зодии и ми стана смешно. Е, ние овне нямаме у нас, но пък сме - Козирог, Телец /все рогат добитък/ и за капак Скорпион4е!!!  Mr. Green

МакДирок4е, да я нагушкаш тази 4аровна и горда собствени4ка на нова прекрасна детска стая. Ама колко е щастлива само! О4и4ките й греят!!! Hug Heart Eyes

Ивалекс, остави тези суеверия! Вси4ки хора си купуват и подготвят нещата за бебето предеварително. Това е в реда на нещата. Нали знаеш, 4е даже си има ритуал Бейби Шауър, на който ти подаряват всякакви бебешорски дрехи и принадлежности преди да си родила, та да си подготвена.

Да, Нана, костюма на Спайдермен си беше поръ4ка от Томи за самия ден, в който е роден, като иде на градина да бъдел "куту Спайдермен", защото ве4е бил "на 4 годинки - голям и силен батко" bowuu Mr. Green





# 226
  • Мнения: 1 860
 Сладкиш малък е Томито, майкаHeart Eyes

 Мен пак ме е подгонило едно безсъние...Легнах, въртях се, въртях се, че станах да почета из форумско и да пуша една цигара. Нещо много ми се обърка режима напоследък.  Tired

# 227
  • Мнения: 5 183
Eli_cz, хаха и Козирога е страхотна зодия...много ни сече пипето  newsm08 Wink

Ха така де, удари едно рамо на Козите! Mr. Green Hug Heart Eyes

Кита, 4ак сега видях, 4е има снимки с твоите творения. Браво!!!  bouquet Ама и шапката ли ти уши?! #Crazy Peace  bouquet Нямам думи!!! Ама и манекенката много 4аровна! Heart Eyes

Нана, и ти ме впе4атли с този 4орап на камината. Браво!  bouquet А ти лягай да спинкаш, 4е утре дреб4о няма да те пита спала ли си или не  Mr. Green Heart Eyes

Чумби, 4естит рожден ден /с малко закъснение/ на твоя любим! Той, между другото е роден в един ден с моята свеки! Crazy Да ти е жив и здрав и много щастлив!  bouquet

Боби, сега ти разглеждам снимките от новия дом! Hug Heart Eyes Гледката от прозореца е впе4атляваща наистина! А курабийките в кухнята на новата къща ли ги правите?











# 228
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Moето майче днес си ма Рожден ден - моля, заповядайте да се почерпите Hug Hug




  bouquet  bouquet

# 229
  • Мнения: 2 907
Привет от Лениланд дами, без господа  Grinning

Карилуис, докато намеря къде е из4езнала темата за РД и мина един 4ас. Пак след дъжд - ка4улка, но след като не можах да ти пожелая хубаво прекарване на празника, ти желая прекрасно изтрезняване от него  Wink Хайде, 4РД от мен и само хубави неща!

Децита, 4РД и на майка ти!

 Скоро и аз ще имам един рожденник- стрелец и се 4удя къде да му намеря това, което най-много иска - книги за Наполеон...като живеем във Франция, а той френски не говори, зна4и трябва да ги купя от Германия, но ние там ходим само заедно на пазар  newsm78

Калида, ти май не разбра майтапа ми, ама добре 4е си Калида и не се връзваш. А вярно ли е , 4е в Монреал за зимата има направен цял подземен " град" с магазини, галерии етц, за да пазаруват хората на топло и не излизат на студа? Това го гледах по ТВ, беше много интересно. Но 4естно, такива студове като -20, -30 не мога да си представя, въпреки 4е много оби4ам зимата.

Я да ви питам нещо. Знаете ли го този сайт - атол.бг? Зна4и наскоро се записах там, понеже загубих тотално връзка с моя стара съу4ени4ка, която много оби4ам. Веднага ми писаха двама 4овека, които са били с мен в един клас преди много години и като поисках да отговоря на съобщенията, сайтът ми иска да си плащам за "услугата". Все едно да си плащаме тук в бг.мамма като пращаме ли4ни съобщения. Много странно ми се вижда. Някой да има опит с тази глупост?

 Нана, писах ти съобщение, ама ако и този път не го полу4иш, явно и тук е станало срещу заплащане  Laughing

Някой има ли новини от Амито? Да не би да е родила?? ( За непросветените - ние с нея отдавна пушим дружно от лулата на мира ...)

Хайде  Hug

# 230
  • Мнения: 7 914
dezita,
Честит Рожден ден на майчето ти! Да е много здрава и усмихната!





mystic,
 що не пробваш в ebay.de за книгите?  newsm78
Амито до онзи ден не беше родила...ама вече е крайно време... според нея Crazy

# 231
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Мистик,

Атол имат абонамент / символичен е/ , но и много често промоции, когато е безплатно. Аз до 15 декември имам безплатен, ако искаш изпрати ми имената на твоите съиченици и твоят е-майл адрес. Ще им пиша, за да им обясня, че трябва да ти пишат на е-майл.

# 232
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
dezita,
честита ти рожденичка. Да ти е жива и здрава.
mystic, да атола е платен, аз накарах брат ми да ми купи карта от бг и докато се на тутам, ми бяха пратили безплатни 2 седмици, направо щях да се изям, ама бая народ намерих покрай този сайт.
И ще ти отговоря вместо Калида, не знам дали е правен специално за през зимата, но да има подземен град 144 км дължина на коридорите /не всички се използват от посетителите/ Много е прекрасно, обожавам го, лятото е хлад и е много много хубаво. -40 в Монреал не се усещат, аз си купих дебело палто, чак като забременях, е носих го 2 месеца, ама к'во да се прави. До преди това си ходех по копринена рокля с кожено яке /без подплата/. Мисълта ми е, че понеже навсякъде се топли, не усещаш студа. През 3-те години в които бяхме в Монреал, нямахме кола, така че се е случвало да походим и навън.
Майка мерси за отзивите, да и шапката аз съм я правила, тя по лесна от полата, вервай ми.
Мда, нана и аз съм впечатлена от чорапа, браво.

# 233
  • Мнения: 7 430
Ели абе все си мисля да те питам - ти ли си рисувала или Еммката тази рисунка - много ми харесва Hug Hug Hug

Мам Б - страхотна къща - нека да я напълнете само с щастливи и красиви емоции Hug Hug Hug

Звезди - мерсаж за хуабвите пожелания и картичката  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Дезита - честита ви рожденичка и от мен
Много здраве, късмет и любоФ пожелавам   bouquet

Аз напоследък все нямам време  Tired тук е като пролет времето, а и  в четвъртък продадох къщата, я която живеехме с МирОТо преди да тръгнем за КАнада (тя е на родителите ми) и ходим да я освобождаваме и все нещо се намира да направим  ooooh!

Много целувки мили дами  Hug  bouquet Hug

# 234
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
dezita, 4естит рожден ден и на твоето май4е!
Да ти е жива и здрава и дълги години да те радва!

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Мистик, от Атол 4есто ти дават като подарък няколко-седми4ен абонамент и можеш безплатно да пращаш съобщения.

Ние днес с Тони изпратихме писмото до Дядо Коледа и ще 4акаме отговор  Flutter

Eli_cz, хаха и Козирога е страхотна зодия...много ни сече пипето  newsm08 Wink

Ха така де, удари едно рамо на Козите! Mr. Green Hug Heart Eyes


Много рогати се събрахме нещо  Laughing , и аз съм от Козите. А двамата ми мъже са риби  Crazy

# 235
  • Мнения: 7 914
ДИдка БГ пиТКа Hug Hug Heart Eyes Hug Hug

# 236
  • Мнения: 2 959
Дезитка,
Честит РД на Майчето Ти!



Живот, здраве и да се радва на внуци и правнуци й желая!
Какво стана с поръчката, Мама доволна ли е от букета?

Набабчетохвърчилото, а до какви температури стигате зимата?
...ама добре 4е...не се връзваш. ...

Мистик, на Теб е трудно човек да се разсърди, Ти си специална, нали знаеш?! А и мислех че наистина се чувстваш по- добре, затова го направих. А за Монтреал, аз вече не живея там, но това е най- хубавият град за мен. Ана въпроса Ти, Кита Ти е отговорила.
Кита, Ти нямаше ли да заминаваш на океанско пътешествие?
Майка, приятно изкарване на служебното парти.
Чумби, успех утре и да изумиш двете свекърви- кулинарки.
Дидка, успех с пренасянето, предполагам с колко емоции и спомени Ти е съпроведено то.
Хубав и светъл неделен ден Ви желая

# 237
  • Мнения: 847
Здравейте банда,
аз не съм от много писащите тук ,но ви 4ета...
В отговор на Калида-добре сме ,сега сме в БГ с малкия,4акаме татито да дойде за Коледа и Нова Година ,приготвяме се леко по-леко за празниците и 4акаме снега Hug
За Монтреал и подземния град и аз го обожавам-като бях на гости на сестра ми ,доста 4есто го обикалях ,а и има супер магазини.. Laughing
За Мистик-книги можеш да погледнеш в Амазон ,те нали имат сайт и на немски,английски,френски,и доставят по4ти навсякъде..
МамоБ-къщата ви е страхотна..
На вси4ки отсанали лек ден и целувки от нас.. Hug

# 238
  • Мнения: 5 183
Дезита, 4естит празник на май4ето ти!!! Нека да ти е жива и здрава, много да се оби4ате и да е много щастлива!

# 239
  • Мнения: 7 430

Дидката, направили вече украсата? Племенниците при Теб ли са или са в София?
........



Ох..колко бях писала и изведнъж, като вкарах на Звездолинката цитата изчезна  #Cussing out
Както и да е....Калидичка, аз от све седмици съм украсила елхата и външната врата, но чакам помощ за стените Wink А за племенниците ми - те от няколко месеца вече са в Сливен - отново се премесиха Peace

МамЧе Б - исках да допълня за къщата, че е страхотна и от към това, че е доста широка и има човек къде да бяга - ако някой го гони де  Mr. Green или като мен - без да ме гонят - бягам...ама с децата Wink
Страхотен пейзаж си имате - пожелавам ти много роментични вечери с лЮбимия човек и някой ден да пийнеш едно винце и се сетиш за мен - само мога най-благородно да ти завидя (както завидях и на Звезди за дворчето и шезлонга Hug)
Целувки  bouquet



  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet и целувки на коремчето - понякога как ми липсва само да го милвам....и да си правиш снимки ей  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт